Peršokti į turinį

Pagalbos, ar eitų tokį overclockint?


GrandaLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3089 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip iš temos supratote, kad norėčiau sužinoti pagalbos.


Turiu tokį tiesą sakant medinį kompiuterį, ir norėčiau paklausti ar eitų tokį kompiuterį over'clockint?


O jeigu ir eitų, tai gal atsirastų geraširdis žmogus, kuris norėtų padėti?


 


094162e2e48cff7dcf528a5d97f1bd2d837.png


 


Štai nuotrauka. Ačiū.


Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. 1.3.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik norėjau sužinoti atsakymą į pagalbos šauksmą. 

Tai taip jo ir nesulauksiu? :D

Gali per BIOS bandyt, bet kam tau tas OC? Performanso nepajusi geresnio, tik suvarysi CPU :D

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali per BIOS bandyt, bet kam tau tas OC? Performanso nepajusi geresnio, tik suvarysi CPU :D

Kai kuriuose zaidimuose galima pajust geresni perfomance. I.T : Tu gali OC'int savo CPU bet pradziai siulau pasiskaityt kokie dazniai butu saugus tavo CPU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau athloną, tik 4 branduolių, 3000mhz, stabiliai ocin eidavo ~+300mhz, nustačius daugiau prasidėdavo procesuose klaidos - užlūždavo įvairios programos ar net pati OS. Performanco pakitimų jokių nepajaučiau, temperatūra apkrovos metu būdavo apie 75 laipsnius. Taigi, iš mano pusės visiškai neapsimokėjo jo OC'int, tai tau irgi tikriausiai nelabai verta bandyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau athloną, tik 4 branduolių, 3000mhz, stabiliai ocin eidavo ~+300mhz, nustačius daugiau prasidėdavo procesuose klaidos - užlūždavo įvairios programos ar net pati OS. Performanco pakitimų jokių nepajaučiau, temperatūra apkrovos metu būdavo apie 75 laipsnius. Taigi, iš mano pusės visiškai neapsimokėjo jo OC'int, tai tau irgi tikriausiai nelabai verta bandyt...

Nes reikia ir su kitais nustatymais zaist pavyzdziui RAM'u. Del per didelio freq ant ram'u as negalejau kelti labai daug savo CPU freq tai sumazinau ram freq ir oc'inos daugiau. Del temepraturos cooleri normalu nusipirkt reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nes reikia ir su kitais nustatymais zaist pavyzdziui RAM'u. Del per didelio freq ant ram'u as negalejau kelti labai daug savo CPU freq tai sumazinau ram freq ir oc'inos daugiau. Del temepraturos cooleri normalu nusipirkt reikia.

 

 

Reikia keisti CPU voltage'ą, base clock'ą. Jei jų nesuderini, savaime suprantama, jog sistema tampa nestabili, nes CPU tiesiog neužtenka energijos. RAM'ų OC'inimas niekuo nesusijęs su CPU OC'inimu. Vienintelis loginis tavo komentaro paaiškinimas būtų tas, jog turi/turėjai silpną PSU ir jo galios neužteko abejų komponentų aptarnavimui, arba tiesiog prastą MB (pas mane tuo metu mb irgi buvo nekokia, gali būti jog dėl jos buvo tokie prasti rezultatai), kiek pastebėjau, tai čia visi labai mėgsta siūlyti buildus su pačiom pigiausiom MB kurios atitinka kitų komponentų palaikymą, mano nuomone į MB reikėtų investuoti daugiau, ko pasekoje turi normalias galimybes upgradinti PC. Tai pat, savaime suprantama, jog norint OC'int neužteks stock'inio coolerio, bet turint galvoje tokius prastus setupus, kaip temos autoriaus ir tuometinis mano, tai tiesiog nėra prasmės pirkti normalaus aušintuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia keisti CPU voltage'ą, base clock'ą. Jei jų nesuderini, savaime suprantama, jog sistema tampa nestabili, nes CPU tiesiog neužtenka energijos. RAM'ų OC'inimas niekuo nesusijęs su CPU OC'inimu. Vienintelis loginis tavo komentaro paaiškinimas būtų tas, jog turi/turėjai silpną PSU ir jo galios neužteko abejų komponentų aptarnavimui, arba tiesiog prastą MB (pas mane tuo metu mb irgi buvo nekokia, gali būti jog dėl jos buvo tokie prasti rezultatai), kiek pastebėjau, tai čia visi labai mėgsta siūlyti buildus su pačiom pigiausiom MB kurios atitinka kitų komponentų palaikymą, mano nuomone į MB reikėtų investuoti daugiau, ko pasekoje turi normalias galimybes upgradinti PC. Tai pat, savaime suprantama, jog norint OC'int neužteks stock'inio coolerio, bet turint galvoje tokius prastus setupus, kaip temos autoriaus ir tuometinis mano, tai tiesiog nėra prasmės pirkti normalaus aušintuvo.

Todel nes niekas neperka unlockint'u CPU tai ir MB imt brangesnio imt neapsimoka. Nu siaip taip geriausia atrinkti ir gera MB kad jis galetu palaikyti daugiau mhz nes pavydziui kai as pakeliau CPU freq tai man PC visaip crash'ino bet kai numazinau RAM freq visi crash'ai dingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir minėjau - verta atsižvelgiant į upgradinimo galimybes - įsigijęs gerą MB ir RAM'ų gali papigiai dasimest, ir GPU, ypač jei AMD GPU naudoji ir normaliai SATA jungčių gauni... Jei gerai su socketu sužaidei, tai ir CPU vėliau galėsi geresnį įsidėt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir minėjau - verta atsižvelgiant į upgradinimo galimybes - įsigijęs gerą MB ir RAM'ų gali papigiai dasimest, ir GPU, ypač jei AMD GPU naudoji ir normaliai SATA jungčių gauni... Jei gerai su socketu sužaidei, tai ir CPU vėliau galėsi geresnį įsidėt...

Siaip geriau butu imti Intel procesoriu unlock'inta kadangi jie ir neturbinti geresni o ir socket'as kaip tik tiktu ir unlock'intui procesoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš apie motinines, tu apie procesorius... Tai žinoma jog intel geriau, niekas ir nesiginčija...

Tai apie moitinines sneku.. Nes jeigu paiimsi koki i3 ir paskui ateityje galesi pasiimti kad ir i7 unlock'inta o AMD to nedaro nes daznai sakyciau pereina ant kito socket'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2011 metais išleistas AM3+ socketas palaikomas iki dabar, tai pat jis palaiko ir AM3, bei AM2 socketam skirtus procesorius, man atrodo visai neblogai, o kaip situacija iš Intel pusės?

Bet kiek seriju buvo pakeista? LGA 1155 visus Haswell procesorius palaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AMD nuo 2006 isleido 4 stacionariems kompiuteriams skirtus socketus, kurie visi palaiko pirmtakams skirtus procesorius. Intel, jei neklystu - nuo 2009 isleido 5 socketus, kurie nepalaiko ankstesniems socketams skirtu procesoriu.

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3089 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...