Peršokti į turinį

Nintendo *Myliu SuperGames.lt*. bus kur kas galingesnė už PlayStation 4 ir Xbox One. Oficialus pristatymas numatomas 2016 metais


pwnd

Recommended Posts

nintendo-nx-587x250.jpg

Visi mes senai pripratome, kad Nintendo kai išleidžia savo naują produktą į konsolių rinką, tai dažniausiai jie daro akcentą ne ant galingo hardware, o ant įvairių inovacinių sprendimų – taip buvo su Wii, Wii U, 3DS, GameCube – visos šitos konsolės turėjo kažką tokio, ko kiti konkurentai tikrai neturėjo to momentu. Tačiau matyt atėjo laikas, kai Nintendo bando grąžinti ne tik prarasta žaidėjų masę, tačiau bando ir išklausyti juos.

 

Kaip teigia vienas anoniminis šaltinis, kuris dirba JAV žaidimo įmonėje, jis matė naują Nintendo konsolę kodiniu pavadinimu Nintendo *Myliu SuperGames.lt* Taip šaltinis minėjo, kad naujoji konsolė turi žymiai galingesni geležį negu dabartiniai PS4 ar Xbox One. *Myliu SuperGames.lt* sistema susidoroja lengvai su 1080p ir 60fps ir tai ne riba, mat konsolė jau darome su 4K raiškos galimybė. Ekspertai mano, kad jeigu tai tiesa, *Myliu SuperGames.lt* sistemoje stovės Core i7 Skylake procesorius, kuris yra vienas iš pažangiausių rinkoje šiai dienai.

 

Konsolė oficialiai Nintendo turėtu pristatyti 2016 metais, o pardavimuose ji pasirodys ne anksčiau kaip 2017 metais.

 

Šaltinis: http://www.gameblog.lt/nintendo-*Myliu SuperGames.lt*-bus-kur-kas-galingesne-uz-playstation-4-ir-xbox-one-oficialus-pristatymas-numatomas-2016-metais/

Redaguota , nario pwnd
 • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na kaip supratau "n... x...." yra tik kodinis laikinas pavadinimas, kaip ir su Wii U, kuris turėjo savo kodini pavadinimą Project Cafe

 

Na šaltinyje ir parašyta, jog tai yra kodinis pavadinimas: 

"Kaip teigia vienas anoniminis šaltinis, kuris dirba JAV žaidimo įmonėje, jis matė naują Nintendo konsolę kodiniu pavadinimu Nintendo N*X*."

 

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Domici
   „Nintendo“ ir toliau džiugina „Switch“ konsolių savininkus įvairiomis naujovėmis. Tiesa, pastaroji nustebino ne vieną kompiuterinių žaidimų faną.
   Japonų kompanija visai neseniai pristatė naują savo žaidimą „RingFit Adventure“. Šis žaidimas neįprastas jau vien tuo, kad vienas „joy-con“ valdiklis specialiu diržu bus tvirtinamas prie žaidėjų kojos, o kitas – įmontuotas specialiame žiede.
   Šiame nuotykių žaidime žaidėjai turės realiame gyvenime atkartoti judesiu, kuriuos norės atlikti ir žaidime. Pavyzdžiui, norint bėgti teks kilnoti kojas vietoje, norint irkluoti laivą – sukinėti žiedą ir panašiai.
   Kova su priešais taip pat skatins judėjimą. Pavyzdžiui, kai kurie kovos veiksmai bus atliekami darant pritūpimus ar stipriai suspaudžiant lankstųjį žiedą.
   Išbandyti šį neįprastą žaidimą „Switch“ konsolių savininkai galės jau spalio 18 dieną, o žaidimo kaina, įskaitant ir papildomus priedus, sieks 80 eurų.
    
  • Parašė Domici
   2016 metais asmeninių kompiuterių, „PlayStation 4” bei „Xbox One“ savininkus pasiekusi komandinė šaudyklė „Overwatch“ nuo šiol bus prieinama ir dar vienoje platformoje.
   „Nintend“ savo prezentacijos „Nintendo Direct“ metu atskleidė, kad „Blizzard“ kompanijos sukurtas žaidimas atkeliaus į „Switch“ konsoles šių metų spalio 15 dieną. Tiesa, apie galimą šio žaidimo išleidimą šioje platformoje buvo kalbama jau kurį laiką.
   „Overwatch“ naujojoje platformoje taip pat palaikys „motion controls“ funkciją, kurią jau spėjo pamilti „Splatoon 2“ ir kitų panašių žaidimų fanai.
   Žaidimas, kaip ir kitose platformose, nebus nemokamas. „Switch“ savininkai, norintys išbandyti „Overwatch“, turės pakloti 40 JAV dolerių.
    
  • Parašė Domici
   2016 metais „Nintendo“ pranešė apie ruošiamą išleisti naująją savo konsolę – „Switch“. Tuomet daugelis apžvalgininkų ir kompiuterinių žaidimų mylėtojų rimtai nežiūrėjo į šią neįprastą konsolę, prisimindami japonų fiasko su „Wii U“.
   Vis tik „Nintendo“ netradacinis požiūris į kompiuterinius žaidimus pasiteisino. Daug mažiau galios už savo konkurentus „PlayStation 4” ir “Xbox One” turintis „Switch“ greitai nutildė visus skeptikus po savo pasirodymo 2017 metų kovo pradžioje, o 2018 metais „Switch“ buvo geriausiai parduodama žaidimų konsolė JAV.
   „Nintendo“ sustoti neketina ir trečiadienį patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus apie naują „Switch“ versiją. Japonų kompanija paskelbė, kad jau šių metų rugsėjo mėnesį mus pasieks „Switch Lite“ konsolė, kuri bus pigesnė už savo pirmtakę, tiesa, stokos ir tam tikrų funkcijų.
   Visų pirma, „Switch Lite“ neturės galimybės prisijungti prie televizoriaus – tai bus išskirtinai nešiojama konsolė. Taip pat atsisakyta daug populiarumo sulaukusių „Joy-Con“ kontrolerių. Tai reiškia, kad norint žaisti žaidimus, kurie reikalauja būtent šių valdymo pultų, teks juos pirkti atskirai. Šioje versijoje taip pat nerasime „HD Rumble“ bei „Motion Control“ funkcijų.
   Išleidimo metu perkantys „Switch Lite“ galės pasirinkti vieną iš trijų konsolės spalvų: geltoną, pilką arba mėlyną.
   Naujos konsolės kaina sieks maždaug 200 JAV dolerių, o parduotuvių lentynas pasieks šių metų rugsėjo 20 dieną.
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.
×
×
 • Sukurti naują...