Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodel jus scripteriai tokie nevykeliai?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad vertėtu naudoti mažiau keiksmažodžių, nes tokiu atveju kiekvieno iš jūsų pranešimas virs rimčiau atrodančiu ir malonesniu skaityti.

 

Sekantis dalykas, kad motyvacijos nėra tik dėl kelių paprastų priežasčių: jūsų kodą panaudos beviltiškame serveryje, kuris žlugs pasibaigus hosting'o planui (1-2 mėnesiai), jei kodas pasirodys per daug sudėtingas, jo išvis niekas nepastebės, dažniausiai sulaukiame stumiančių komentarų arba dirbtinių komentarų, kurių idėja yra rinkti pranešimų skaičių.

 

Jei kyla klausimas „kodėl gi geriausių scripter'ių projektai žlunga pirmieji?“ - atsakymas labai paprastas: todėl, kad Lietuvos žaidėjai tingi ir nemoka žaisti, jie atėję į serverį tikisi iškart viską turėti (pinigus, patirtį, direktorių, administratorių ir pan.), jei jie to negauna, jie nežaidžia. Veiksmas - niekas nežaidžia, atoveiksmis - projektas negali pats savęs išlaikyti, todėl tenką jį uždaryti.

 

Jei kalbėtume apie senus laikus, prieš 4-6 metus, tada viskas buvo kitaip, visi kalbėjosi, visi draugavo, visi varžėsi, ko pasekoje ir atsirado geri scripter'iai. Žinoma, mano nuomone, nei vienas iš senųjų scripter'ių niekur nedingo, tiesiog prarado norą kurti, mokyti ir dalyvauti diskusijose dėl mano ankščiau paminėtų dalykų. Aš asmeniškai su kai kuriais senesnių laikų žmonėmis vis dar draugauju ir bendrauju.

 

Mano asmeninė nuomonė yra tokia, kad viskas pasikeis tik tada kai nors vienas ar kitas forumo dalyvis pradės galvoti apie tai, kad visą gyvenimą už juos kažkas kitas nieko nepadarys. Ateis visiems laikas kai teks rinktis - arba darysi pats, arba mesi tai ką darei iki šiol.

Sakai viską nori turėti. Todėl man įdomu, kodėl tokie serveriai kaip SARG, LMG, LV, GS klęsti? Kur galima sakyt admino ar vipo juk negausi? Tiesą sakant su kitais teiginiais visiškai sutinku.

 

Kitas atvejis, dabar skripteriais prisimeta bet kuris kuris geba sukurti bent vieną komandą. Tas pats ir tarp tinklalapių, patikėkit, tikrai tai žinau. O tie normalūs skripteriai arba ruošia 'boom'sius' arba jau per seni tam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai viską nori turėti. Todėl man įdomu, kodėl tokie serveriai kaip SARG, LMG, LV, GS klęsti? Kur galima sakyt admino ar vipo juk negausi? Tiesą sakant su kitais teiginiais visiškai sutinku.

 

Kitas atvejis, dabar skripteriais prisimeta bet kuris kuris geba sukurti bent vieną komandą. Tas pats ir tarp tinklalapių, patikėkit, tikrai tai žinau. O tie normalūs skripteriai arba ruošia 'boom'sius' arba jau per seni tam.

Atsakymas paprastas, jie buvo tokie, kurie dalino ir taip pat buvo pirmieji, todėl akivaizdu, kad jie iškilo, nes daugiau nieko nebuvo.

Kad nei vienas rimtesnis scripteria nieko nerengia aš esu beveik įsitikinęs dėl man paminėtų dalykų ir dar tai papildyčiau tuo, kad tas, kuris supranta daugiau jau akivaizdžiai pastebėjo, jog samp'o dienos suskaičiuotos jis ilgai nebetemps, jau vien dėl to, kad kiek naujų gta versijų yra, kitas dalykas, kad ir pats mta ženkliai konkuruoja su samp, bet svarbiausia priežastis ta, kad patys samp kūrėjai kalba apie projekto suspendavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad Jūs patys išėjot iš gta-on'o, kokios pretenzijos? O šiame forume visada taip buvo, "duelius" darė tik visokie bot'ai, o kiti stumdė sarg/lmg vartotojus ir darė visokias smulkmenas. Aj, nu ir extremexx a.k.a Andrius_R pastoviai modus ieškojo su "LRG mašinų sistema" xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neisizeiskit, keletas loginiu klausimu jums.

Siame forume susirenka dauguma Lietuvos scripteriu, jus esat bendruomene t.t.

 

Pamenu mano laikais, tiesa tai buvo kitas forumas i kuri rinkdavosi tikrai daug scripteriu, ten virdavo konkurencija, kazkas kazka stenkdavosi sukurti, kazkas kazka naujo ismokes noredavo pasipuikuot, pamokslindavo kitus, vienu kitus kazkuo papildidavom ir motyvuodavom buti geresniais, tobulet.

 

Dabar aisku as sampe atgyvena, kaip ir dauguma tuometiniu scripteriu, isblesusi motyvacija, pakankamai didelis amzius, nors parako dar turim, bet ne apie tai.

 

Esme tame jog didzioji dauguma, sio forumo SA:MP subforumo bendruomenes yra visiski nevykeliai.

Jus nesugebat nieko ir tai neizeidimai o realybe, yra asmenu kurie tobuleja ir t.t. bet ju apsireiskimai siame forume sumazeja nes cia nera praktiskai ju lygio bendraminciu.

 

Jus domites, keikurie jau kelis metus cia vis bandot GameMode skiltyje susirast GRP19 kuri paturbintumet, bet taip ni,xuja neismokot. :D

Man siaip p.x bet argi jus patys nenorit buti kietesni ir ismokt kazko naujo, o ne tekstu keitimo?

 

TIESA, atkreipkite demesi i mapperius, jie konkuruoja, bando sukurt kazka kietesnio nei kitas, siekia tobulumo. Stai kaip turi viskas vykt.

Iš rinkinio "Kai susimaišo realus gyvenimas su virtualiuoju"... :D

p.s 1.1 pažeidimas, kažkodėl nebaudžiamas.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomone tai tokia. Laikais kai aš dar pats žaidžiau samp'ą kokie 3-4 metai atgal. Tuo metu žmonės žinojo, kad jeigu nori pasiekti kažko su savo projektu, turėsi mokytis ir uoliai dirbti. Dabar dauguma "scripterių" paprasčiausi vaikai kuriems visą gyvenima viskas padėta ant lėkštutės. Užsimanė vaikas naujo kompiuterio - tėveliai nupirko. Ir šitie "scripteriai" galvoja, kad jie gali sukurti kažką unikalaus, bet dėje taip nėra. Aplamai, samp'as numiręs, kaip ir cs 1.6... Tie laikai jau praėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Sveiki,

Užėjęs į šią diskusiją dar kart atradau tą pačia didžiausią forumo bėdą - bendravimą... Jūs nebemokate normaliai bendrauti, diskutuoti, nebemokat ramiai reikšti savo nuomonę, priimti kitų nuomonę, šiuolaikiniai bendruomenės nariai yra visiškai praradę šaltakraujiškumą, nesugeba priimti kritikos, į ją nuolatos atsako keiksmais ir "varymais" ar "stumimais"(kaip čia kiečiau pasakyt...). Beveik nė vienas čia žmogus negalėtų būti normaliu scripteriu ar programeriu nes tam reikia kantrybės ir šaltakraujiškumo, o pamačius jūsų postus... spėju nepadarę nė puses to ko tikėjotės išmestumėte kompą velniop pro langą... Gal kada nors kai kurie ir buvote scripteriais, bet dabar, su tokiais nervais... Tikrai nepatikėčiau. Aš pats neesu scripteris (nors mano programavimo kalba php kai kuriuose šaltiniuose taip pat laikoma scriptinimo, nors dabar čia jau labiau programavimo kalba) ir nelabai lendu į SAMP ar dar kažkur kur nėra man aktualu, bet ką turite omenyje sakydami, kad jei be googles negali padaryti esi netikęs? Beveik visada pavyzdžiui aš ar daug aukštesnio lygio programuotojai nei aš nueina į google ir atsisiunčia kažką kas jau suprogramuota (tarkime, pagination class) tai ką reiškia mes visi esame netikę, nes panaudojame kažką kas jau sukurta tam, kad negaišti laiko, nes žinome, kad to geriau vis tiek nepadarysim(ten būna max. optimizacija)? Dabar daug kas jau yra sukurta. Atsisiuntę mes dažniausiai tobuliname sistemą, keičiame kaip mums reikia ir pnš... Ar tai reiškia, kad mes nevykę visi, jog tiesiog taupome laiką? Jei ne, atsiprašau jei ką ne taip supratau. Aš niekada pawn nesidomėjau ir galbūt mano nuomonė nelabai teisinga.

Žiauriai protingai parašyta , nevertėtu susimastyti?

Redaguota , nario `Greta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 metų...
56 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Tiesą pasakiai. Tačiau neatrodo kad temą prikėliai iš po 2015-metų? :D

 

Tiesą pasakius aš šią temą žinojau nuo jos sukūrimo laiko, tiesiog atsitiko taip, jog naršiau Agniaus profilį ir radau temą kuri tikrai verta dėmesio. O kas liečia komentarų skaičių tai man tai mažiausiai rūpi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...