Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodel jus scripteriai tokie nevykeliai?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad tave kas nors su complikuotu...Tp bandei kazka sustumt bet pritrukai ideju tai prie paraso prisipisai?

Kaip tu save dristi scripteriu man tavo vietoj geda butu nesukures nieko doro vadintis scripteriu

Nyk is cia neterses forumo savo beviltiskom temom

Žmogus pamiršo " ", jau nepirma dieną šitą mačiau, bet vistiek nepataisė.. Į

 

SendClientMessage​(playerid, COLOR_RED, "PRO LEVEL 999");

O tau ziuriu skauda "policija.09"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau ziuriu skauda "policija.09"

Man nieko neskaudą, tačiau pataisiau tave, nes klaiku, kad tokių paprastų dalykų nemoki, bet užsirašinėji.

TEMOJĘ -

http://www.supergames.lt/topic/239946-pad%C4%97kit-d%C4%97l-warning%C5%B3-ir-error%C5%B3/?view=findpost&p=1728815 

 

Tavo atsakymas: 

"tie warningai raso kad jau buvo tavo dpriziuretojas panaudotas kelis kartus, jei rasai i didziosios raides Dpriziuretojas ir dpriziuretojas yra taspats  :)"  čia viskas normalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eisma pats kurdamas beviltiskas temas kaip gi neapgins bendrazygio

Kokias temas? jokių temų nekūriau jau senei, susijusių su SA:MP. O kalbant apie Raimį, aš jo nepažystu, bet tu atėjai į Raimio sukūrta temą, ir rašai kažkokias nesamonęs, kiši savo tą noselę kur nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jauciu elergija debilams vaikams.:D

Whatever.:D

O *Myliu SuperGames.lt* koks tu stumikas ant tiek medinei pas tave prikolai tokie grynu daunu kur apsimeta rimtais zmonem uzsideja ant avataro kostiumuota zmogeli o istikruju uz ekrano sedi spurgas edantis 100kg sveriantis gyvenimo nuskriaustas 20-metis kuris jauciasi visiems idomus ir gerbiamas "scripteris" kuriantis temas del proto bei demesio stokos...

Antras dalykas tai neprisipisinekit pr mano ziniu as nesivadinu scripteriu tad nereikia demonstruoti savo graudziai minimaliu ziniu ir vadintis scripteriais

Kokias temas? jokių temų nekūriau jau senei, susijusių su SA:MP. O kalbant apie Raimį, aš jo nepažystu, bet tu atėjai į Raimio sukūrta temą, ir rašai kažkokias nesamonęs, kiši savo tą noselę kur nereikia.

As nekalbu apie susijusias su samp as apskritai... Tema: Socialiniai tinklai kraupsta nuo nepilnameciu ziaurumo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nekalbu apie susijusias su samp as apskritai... Tema: Socialiniai tinklai kraupsta nuo nepilnameciu ziaurumo....

kas tau blogai toje temoje? neturi prie ko prisikabinti kaip matau.

 

Išeik iš šitos temos, ir nebegrįžk. Viską apie tave jau puikiai supratom !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o tu dabar paaiškink kas iš to dabar jeigu esi scripteris? Gali dirbt,kurt metus laiko ir vistiek nieko gero neišeis nes yra visoki lmg, sarg'ai, las-venturai. Nu tai mąstyk pats

 

Pries atsirandant lmg sargams las-venturams, buvo ir kitu projektu.

Beto si tema neturi nk bendro su projektu kurimu, cia atskira kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow. Nesitikėjau kad ateis diena kai mano nuomonė bent iš dalies sutaps su Raimio, nors aš nepulčiau žmonių, apie kuriuos kalbi įžeidinėti, galbūt greičiau nesuteikti jiems to statuso "skripteris"(nors jo vertė ir taip išnyko).

 

Kaip suprantu "problema" apie kurią tu kalbi, tai jog kažkada čia vyko rimtos diskusijos, kurios skatindavo abi puses tobulėti bet dabar to nėra. Būtent su šiuo sakiniu susiję ir bus mano komentarai.  Pagrindinis mano matomas skirtumas tai jog keičiasi karta. Nors amžiaus skirtumas nedidelis, bet daugumą dabartinių skripterių aš jau priskiriu kitai kartai, kartai kuri nenori mokytis, nori tik rezultato. Galbūt ir tai kad dabartiniai skripteriai stengiasi būti panašūs į tuos "daug mokančius"(nekonkretus terminas). 

 

Aš pats, kol aktyviai lankiausi SuperGames, tikrai esu dalyvavęs ne vienoje įdomioje diskusijoje kurioje pateikti argumentai privertė gerokai pagooglinti ar kažką pačiam patikrinti kad galėčiau įrodyti savo tiesą arba išmokti kažką naujo... Dabar aš to tikrai nebematau. Visos temos paprastos: klausimas - atsakymas, na kai kur dar prisideda bereikšmiai pranešimai, įžeidinėjimai ir t.t.

 

EDIT: dar norėčiau pridurti kad matau tiesos tavo temoje, bet tavo aštriems pasisakymams nepritariu.

Redaguota , nario Bebras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow. Nesitikėjau kad ateis diena kai mano nuomonė bent iš dalies sutaps su Raimio, nors aš nepulčiau žmonių, apie kuriuos kalbi įžeidinėti, galbūt greičiau nesuteikti jiems to statuso "skripteris"(nors jo vertė ir taip išnyko).

 

Kaip suprantu "problema" apie kurią tu kalbi, tai jog kažkada čia vyko rimtos diskusijos, kurios skatindavo abi puses tobulėti bet dabar to nėra. Būtent su šiuo sakiniu susiję ir bus mano komentarai.  Pagrindinis mano matomas skirtumas tai jog keičiasi karta. Nors amžiaus skirtumas nedidelis, bet daugumą dabartinių skripterių aš jau priskiriu kitai kartai, kartai kuri nenori mokytis, nori tik rezultato. Galbūt ir tai kad dabartiniai skripteriai stengiasi būti panašūs į tuos "daug mokančius"(nekonkretus terminas). 

 

Aš pats, kol aktyviai lankiausi SuperGames, tikrai esu dalyvavęs ne vienoje įdomioje diskusijoje kurioje pateikti argumentai privertė gerokai pagooglinti ar kažką pačiam patikrinti kad galėčiau įrodyti savo tiesą arba išmokti kažką naujo... Dabar aš to tikrai nebematau. Visos temos paprastos: klausimas - atsakymas, na kai kur dar prisideda bereikšmiai pranešimai, įžeidinėjimai ir t.t.

 

EDIT: dar norėčiau pridurti kad matau tiesos tavo temoje, bet tavo aštriems pasisakymams nepritariu.

Vienas iz zmoniu kuris pilnai sutinku jog yra scripteris ir nebando saves iskelti

viena duha turim, cia apie AivaP

Gaila man taves per issipildimo akcija paaukosiu vien del taves kad issilavintum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...