Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodel jus scripteriai tokie nevykeliai?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Wow. Nesitikėjau kad ateis diena kai mano nuomonė bent iš dalies sutaps su Raimio, nors aš nepulčiau žmonių, apie kuriuos kalbi įžeidinėti, galbūt greičiau nesuteikti jiems to statuso "skripteris"(nors jo vertė ir taip išnyko).

 

Kaip suprantu "problema" apie kurią tu kalbi, tai jog kažkada čia vyko rimtos diskusijos, kurios skatindavo abi puses tobulėti bet dabar to nėra. Būtent su šiuo sakiniu susiję ir bus mano komentarai.  Pagrindinis mano matomas skirtumas tai jog keičiasi karta. Nors amžiaus skirtumas nedidelis, bet daugumą dabartinių skripterių aš jau priskiriu kitai kartai, kartai kuri nenori mokytis, nori tik rezultato. Galbūt ir tai kad dabartiniai skripteriai stengiasi būti panašūs į tuos "daug mokančius"(nekonkretus terminas). 

 

Aš pats, kol aktyviai lankiausi SuperGames, tikrai esu dalyvavęs ne vienoje įdomioje diskusijoje kurioje pateikti argumentai privertė gerokai pagooglinti ar kažką pačiam patikrinti kad galėčiau įrodyti savo tiesą arba išmokti kažką naujo... Dabar aš to tikrai nebematau. Visos temos paprastos: klausimas - atsakymas, na kai kur dar prisideda bereikšmiai pranešimai, įžeidinėjimai ir t.t.

 

EDIT: dar norėčiau pridurti kad matau tiesos tavo temoje, bet tavo aštriems pasisakymams nepritariu.

 

Ne kalbu jog kazkada tikras laifas vyko gta-online forume.

as zinau jog tu sutinki su mano tais astriais pasisakymais 100prc, bet tavo solidarus ivaizdis neleistu viesai to pripazint. xaxa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tu ar tavo draugas nebezaidzia sampo tai dar nereiskia jog jis mires.

Miręs jis miręs o kaip kažkas sakė norėčiau pamatyti tavo sistemą nors vieną? Nesakau kad ir aš neįkelsiu o įkelsiu greitu metu, o šiaip su tavo nuomonę iš dalies sutinku, būtu įdomu konkuruoti, ar pamokyti kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išviso kalbant apie visą šitą forumą, tai totali šūdų krūva. Masofkė, pilna vaikų kuriems svarbiausia pasirinkti tų forumo eurų kurie visiškai beverčiai. Tvarkos nulis, vienintelis lukonic. darbuojasi forume, o taip tai net nežinau ką pasakyti. Kalbant apie skripterius, paskutiniu metu visiškai nematau čia keliamų pamokų susijusių su .pawn, iš to galime spręsti, jog  skripterių lygis yra labai kritęs.  Bet ką čia galima norėti, kai visi rimtieji skripteriai jau dingę iš šito forumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Miręs jis miręs o kaip kažkas sakė norėčiau pamatyti tavo sistemą nors vieną? Nesakau kad ir aš neįkelsiu o įkelsiu greitu metu, o šiaip su tavo nuomonę iš dalies sutinku, būtu įdomu konkuruoti, ar pamokyti kažką.

http://www.solidfiles.com/d/a149d74c66/

Mano kurtas gm, paskutinis darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujieji skripteriai - euforiją pagavę vaikučiai, kurie mano galintys nuversti kalnus :D Arba gaunu baną, va dabar *Myliu SuperGames.lt*, sukursiu servą ir tavo servas žlugs. O Raimis yra iš senų vilkų, kuris tikrai daugiau mokėjo už draugelį, nepabijočiau jo pavadinti vienu iš geriausių to laiko skripterių.

Redaguota , nario arman
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sanFierro.net GM'a gali susirast GM skiltyje.

LRG.LT GM'a sukuriau as nuo 0 (ta kuris buvo naudojamas nuo ~2010-2011metu) tiesa dabar jis perkurtas visiskai.

 

bent pora sistemu gali rasti SA-MP.com forume.

visos kitos sistemos labai ilga laika buvo daromos tik pagal uzsakymus ir pagrindiniai paslaugu teikejai buvau as ir RenisiL, o patikek klientu turedavom daxuja. :D

Iš esmės, tai būtų labai įdomu pamatyt kokius nors įrodymus ar ką nors (jeigu kaip nors įmanoma juos pateikti), kad tie GM ir tos sistemos buvo kurtos būtent tavo. Aš nesu koks scripteris ar kažkas tokio, bet visi gali paimti bet kokį kito žmogaus darbą ir sakyt, kad jis yra sukurtas jo pačio. Taipogi aš ir nebandau pasakyt, kad jų tu tikrai nekūrei, tiesiog būtų įdomu sužinot, ar tai ką sakai yra tikrai tiesa.

 

O kitas dalykas, tai čia yra diskusijų forumas ir kiekvienas išsako savo nuomonę, o tu į kiekvieno nuomonę atsišauni įžeidimu, ar pagal tave tu taip parodai, koks iš tikro rimtas tu esi ar kaip čia išeina? Nes bent jau aš, tai nesuprantu bent jau šiuo atveju koks tolkas yra įžeidinėti kitus vien dėl to, kad jie išsako savo nuomonę. Taip, gal tau ji ir nepatinka, bet čia juk tik nuomonė, tu negali pakeisti jų nuomonės, o jeigu ir gali, tai tikrai neįžeidinėdamas.

Redaguota , nario J.Š
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

numan vps asmeniskai *Myliu SuperGames.lt* kas cia kuriam isjusu idomu.:D as cia kekvienam nk neirodinesiu. Savo laiku pakankamai irodziau ir cia ne apie mane o apie jus.:D


Naujieji skripteriai - euforiją pagavę vaikučiai, kurie mano galintys nuversti kalnus :D Arba gaunu baną, va dabar *Myliu SuperGames.lt*, sukursiu servą ir tavo servas žlugs. O Raimis yra iš senų vilkų, kuris tikrai daugiau mokėjo už draugelį, nepabijočiau jo pavadinti vienu iš geriausių to laiko skripterių.

Nu kai mes buvom 14kiniai gi netokie buki lyktais buvom.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks jau gyvenimas,susitaikykime su tuom,kad kiekvienas laido riteris kaip AivaP ar taip koks Blank'as bando pasirodyti kažką mokantis. Gaila,nieko nemokėjimas priveda prie įžeidinėju arba nekokios nuomonės išreiškimą. Taip,kad kaip galima kalbėti su žmonėmis gražiai,kaip specialiai yra kabinėjimas,per daug nesąmoningai komentuojama ir panašiai.. Nu nežinau..nežinau.. Aš manau Raimis pasakė teisybe,kam reikia pūstis jeigu nemoki. O jeigu dar labiau pasiknisus į logiką,nieko unikalaus jau sukurti praktiškai nebeįmanomą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratai ką norėjau pasakyt, ne to klausiau. Aš irgi galiu susirasti kokį failą ir pasakyt, kad aš jį kūriau pasidalindamas šiame forume. Nesakau, kad tu tikrai nedarei šių darbų kuriuos tu sakai, kad darei, tiesiog pasidarė įdomu, ar jie tikrai tavo, tad galvojau, kad bus galima gauti kokius nors įrodymus, kad tu tikrai esi jų autorius. Iš esmės, tai gali nesivargint kaip tu sakai įrodinėt, nes manęs tai visiškai neliečia, bet tiesiog parodytum, kad tikrai esi vienas iš taip vadinamų senų vilkų šiame aspekte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Miręs jis miręs o kaip kažkas sakė norėčiau pamatyti tavo sistemą nors vieną? Nesakau kad ir aš neįkelsiu o įkelsiu greitu metu, o šiaip su tavo nuomonę iš dalies sutinku, būtu įdomu konkuruoti, ar pamokyti kažką.

KVlSSMQ.png

tarkim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratai ką norėjau pasakyt, ne to klausiau. Aš irgi galiu susirasti kokį failą ir pasakyt, kad aš jį kūriau pasidalindamas šiame forume. Nesakau, kad tu tikrai nedarei šių darbų kuriuos tu sakai, kad darei, tiesiog pasidarė įdomu, ar jie tikrai tavo, tad galvojau, kad bus galima gauti kokius nors įrodymus, kad tu tikrai esi jų autorius. Iš esmės, tai gali nesivargint kaip tu sakai įrodinėt, nes manęs tai visiškai neliečia, bet tiesiog parodytum, kad tikrai esi vienas iš taip vadinamų senų vilkų šiame aspekte.

Nu nebervatok ratų.. gana jau.. Darbai jo, nesidaryk sau gėdos.

 

Nu kai mes buvom 14kiniai gi netokie buki lyktais buvom. :D

Kiek pamenu stengemės kuo kručiau ką nors padaryti ar įdomiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...