Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodel jus scripteriai tokie nevykeliai?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesupratai ką norėjau pasakyt, ne to klausiau. Aš irgi galiu susirasti kokį failą ir pasakyt, kad aš jį kūriau pasidalindamas šiame forume. Nesakau, kad tu tikrai nedarei šių darbų kuriuos tu sakai, kad darei, tiesiog pasidarė įdomu, ar jie tikrai tavo, tad galvojau, kad bus galima gauti kokius nors įrodymus, kad tu tikrai esi jų autorius. Iš esmės, tai gali nesivargint kaip tu sakai įrodinėt, nes manęs tai visiškai neliečia, bet tiesiog parodytum, kad tikrai esi vienas iš taip vadinamų senų vilkų šiame aspekte.

 

Agnių pažįstu per dauggggg ilgai, su juo ir susipykę milijoną kartų buvom, bet ką tau galiu 100% garantuoti tai kad darbai tikrai yra jo.

 

Kita...

Pusė iš Jūsų pasigavot iš karto ant temos pavadinimo ir įsižeidėt. Nesugebat nė vieno solidaus argumento pateikti kuris paneigtų orginalų postą. Nors ir retai dalyvavau diskusijose toje senesnėje skripterių eroje, bet sekiau daugybės žmonių darbus įskaitant Agniaus, Blanto, ghosto(ar koks ten jis buvo) etc. Tada ir diskusijos buvo įtemtos ir įdomios. Tada skripteriai turėdavo tikrus argumentus, o ne dabar "pūsk nax". Gal būt aš kitaip žiūriu į tą visą reikalą, bet tikrai gaila tų laikų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jie bent kažką naudingo darė, o tu sėdi, kiaušus krapštai ir elektra tausoji už kuria tėvai moka.

O ką tu man įdomu esi padaręs, aš jau uždirbu nuo 16 metų, (dabar jau 20). O tėvai turi padėti gyvenime, kol pats įsivažiuoji ir jau turi gerą darbą ir tau pinigų iš jų nereikia. Tai su savo krapštymu prašovei :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Agnių pažįstu per dauggggg ilgai, su juo ir susipykę milijoną kartų buvom, bet ką tau galiu 100% garantuoti tai kad darbai tikrai yra jo.

 

Kita...

Pusė iš Jūsų pasigavot iš karto ant temos pavadinimo ir įsižeidėt. Nesugebat nė vieno solidaus argumento pateikti kuris paneigtų orginalų postą. Nors ir retai dalyvavau diskusijose toje senesnėje skripterių eroje, bet sekiau daugybės žmonių darbus įskaitant Agniaus, Blanto, ghosto(ar koks ten jis buvo) etc. Tada ir diskusijos buvo įtemtos ir įdomios. Tada skripteriai turėdavo tikrus argumentus, o ne dabar "pūsk nax". Gal būt aš kitaip žiūriu į tą visą reikalą, bet tikrai gaila tų laikų...

Čia Agnius, tai tas Raimis? Ar kažkaip ne taip supratau ką norėjai pasakyt? Nes aš būtent į Raimį kreipiausi. O apie įžeidinėjimus, tai turiu omeny ne temos pavadinimą, o pačio temos autoriaus atsakymus į beveik kiekvieną išsakytą nuomonę, kas yra panašiai kaip tu sakei "pūsk nax", skamba kitaip, bet esmė atsakymo ta pati. Man iš esmės temos pavadinimas nieko nesako, nes su scriptinimu niekaip nesusijęs aš, bet tiesiog pasidarė visai įdomi diskusija, jeigu ją galima taip pavadint.

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia Agnius, tai tas Raimis? Ar kažkaip ne taip supratau ką norėjai pasakyt? Nes aš būtent į Raimį kreipiausi. O apie įžeidinėjimus, tai turiu omeny ne temos pavadinimą, o pačio temos autoriaus atsakymus į beveik kiekvieną išsakytą nuomonę, kas yra panašiai kaip tu sakei "pūsk nax", skamba kitaip, bet esmė atsakymo ta pati.

Jo toks tikrasis vardas. Ta prasme tau skyriau tai tik sakinį. Visa kita taikyta į kitą dalį publikos, tyngiu double postą rašyt. Taip pat nesakiau jog tie senesni skripteriai išlaikė tą "profesionalumą" ir toliau bendrauja su visais lygiai lol, vadink kaip nori.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia kazka kazkam irodyt tai taspats kas megint myst pries veja ir neapsitaskyt.:D

taip mano vardas Agnius.:D


Aš nors nesigiriu kad esu skripteris tame esme kokiu tu darbu nori :D

tu pyzdynk iscia.:D

visi tave zino, bent pamenu sita nick

"Ey ikelkit LRG 5.9 su veikianciu masinu turgum" iki siol tu vaikstai i GameMode skiltis rasti LRG 5.9:D tokia tiesa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

http://www.supergames.lt/topic/235771-lrglt-senojo-serverio-modifikacija/?p=1699594

:D

apuokelis,bliot. :D

prieto, pats zinai prie ko, tu gerus 4metus esi sampe, o esi totalus luzeris, va apie kokius debilus as sneku.:D

GRYNAS PAVIZDYS ATEJO.:D

Redaguota , nario @Raimis_R
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam kaip Raimis_R nereikia nieko įrodinėti, čia jau negalima net diskutuoti šia tema. Jau tiek tų scripterių, kad jei net patys nežino, kas yra geras scripteris. Dabar norima mažai darbo ir daug pinigų, nes viskas yra kuriama dėl jų, o ne dėl kažkokio "idomumo". Gamemode kai prišikta, iš vieno edito padromas kitas editas ir t.t. Tai koks čia tobulėjimas?
Ir šiuo metu vyksta ne scriptinimo srityje karai, o serverio pasisekime, kas daugiau žmonių surinks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam kaip Raimis_R nereikia nieko įrodinėti, čia jau negalima net diskutuoti šia tema. Jau tiek tų scripterių, kad jei net patys nežino, kas yra geras scripteris. Dabar norima mažai darbo ir daug pinigų, nes viskas yra kuriama dėl jų, o ne dėl kažkokio "idomumo". Gamemode kai prišikta, iš vieno edito padromas kitas editas ir t.t. Tai koks čia tobulėjimas?

Ir šiuo metu vyksta ne scriptinimo srityje karai, o serverio pasisekime, kas daugiau žmonių surinks.

Niekados nebuvo taip jog kažkas nekurtų darbo negalvodami trimis žingsniais į prieky. Seniau visi galvodavo apie pinigus lygiai taip pat. Tiesiog į internetą keldavo pakankamai gerus darbus jog išreklamuot save ir tuo pačiu pritraukt klientų. Ne taip kaip dabar įdeda nesąmonęs ir "pay me plox". Paprasta.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...