Peršokti į turinį

Eisvet VS All ( Bazarų Kovos )


DesignFlow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žiūriu adaptai iš 1 karto nesupranta, tai pakartosiu.

 

 

Eisvetart,svetlakovai, tau taip pat turėtu būti pohui į tai, kad tu gaidys?

Ar čia priimtina gaidžiams, kad būtų nieko neidomu?

P.S čia ne prikolas, o klausimas :)

 

Nesusireiksmink per daug vaikeli, jeigu tu akcentuojies posakiu " Pohuii tik gaidziam " tuomet man taves labai gaila, nes cia jau nebe darzelis :) neisijausk i patyciu aukos vaidmeni.

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet gi pats esi patyčių auka, visi prikolina iš taves, o tau pohui... 

Bet psichams visadą atrodo, kad jie protingiausi čia, visi aplink juos nevykeliai, su tavim idientiška situacija, siūlau rimtai nueiti pas psichologa ir pabendrauti su juo, tau kažkas tikrai nesiriša gyvenime.... Sveikatos tau pacanas :)

 

cool another story

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tu pitūchas durnas tai kitas lygis čia.

Jei tau tiek ph tai atsifutbolink biški.

Ir jei tau sausio 13 suėjo 18 nereiškia kad pats nebe vaikas :) kaip matos tas South West koledžas Mančesteryje tavęs protingesniu nepadarė.

Individualiai mokė žmogų. Įsivaizduoju kiek į jį tėvai pinigų sukiše, kad gėdos sau nebesidarytų, nes Lietuvoj toks pazoras gyvent buvo kai dūxino visi, tai išvarė į užsienį, galvoja nepažins, savų nebus. Dabar ten nemokamai cirke, užsieniečius juokina, randa laiko, prisijungia ir vėl rašo kaip jam viskas poxui. Jam poxui, kad debilas yra su negalia, ir dar rašo cool story bro, o po tos žinutės sėdi prieš veidrodį ir galvoja, *Myliu SuperGames.lt* aš išvis išlindau į šitą pasaulį. Tiesiog, su juo reikia elgtis visiškai kitaip, negu su savo bendraamžiais. Mušamas buvo, daužė visi, po mokyklos namo bėgdavo nes draugų neturėjo, tai ir ryškiai matosi kaip jį šitas visas šūdas paveikė. Žiauriausia kai pagalvoji, kad toks gyvenime panos neturės, sedės pas tėvus ant pečių kokiam sklepe ar bbž kur gyvens, su dviračiu į darbą važinės ir galvos ,, gyvenimas yra gražus " ;]]], o kai tėvai paklaus sūnaus per 40 gimtadienį ką norėtum dovanų gaut, Atsakys: kompiuterį nauja, kad photoshopą pavilktų ir galėčiau toliau stumdyti savo stebuklingus dizainus už kapeikas.

Redaguota , nario тαu ٠ svєтιмαs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Individualiai mokė žmogų. Įsivaizduoju kiek į jį tėvai pinigų sukiše, kad gėdos sau nebesidarytų, nes Lietuvoj toks pazoras gyvent buvo kai dūxino visi, tai išvarė į užsienį, galvoja nepažins, savų nebus. Dabar ten nemokamai cirke, užsieniečius juokina, randa laiko, prisijungia ir vėl rašo kaip jam viskas poxui. Jam poxui, kad debilas yra su negalia, ir dar rašo cool story bro, o po tos žinutės sėdi prieš veidrodį ir galvoja, *Myliu SuperGames.lt* aš išvis išlindau į šitą pasaulį. Tiesiog, su juo reikia elgtis visiškai kitaip, negu su savo bendraamžiais. Mušamas buvo, daužė visi, po mokyklos namo bėgdavo nes draugų neturėjo, tai ir ryškiai matosi kaip jį šitas visas šūdas paveikė. Žiauriausia kai pagalvoji, kad toks gyvenime panos neturės, sedės pas tėvus ant pečių kokiam sklepe ar bbž kur gyvens, su dviračiu į darbą važinės ir galvos ,, gyvenimas yra gražus " ;]]], o kai tėvai paklaus sūnaus per 40 gimtadienį ką norėtum dovanų gaut, Atsakys: kompiuterį nauja, kad photoshopą pavilktų ir galėčiau toliau stumdyti savo stebuklingus dizainus už kapeikas.

 

Kiek daug pastangu i kuryba, bet " Vaikiski pasaku kurymai " jau nebe madoj, todel sukurk ka nors geresnio noredamas mane nustebinti ar bent kiek pazeminti... low level

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek daug pastangu i kuryba, bet " Vaikiski pasaku kurymai " jau nebe madoj, todel sukurk ka nors geresnio noredamas mane nustebinti ar bent kiek pazeminti... low level

Tai kad čia true story. Pagal tave čia vaikų forumas bet bandai ant tiek savę iškelti su tokių bazarų kad paskui galvoji - "b*t nihuja man čia nesigauna". Pradžiai pats pirma užauk, nes tavo vienintelis žodis "vaikas" daugiau nieko nesugėbi. Jeigu jau ahuelini tai ne per laidą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai kad čia true story. Pagal tave čia vaikų forumas bet bandai ant tiek savę iškelti su tokių bazarų kad paskui galvoji - "b*t nihuja man čia nesigauna". Pradžiai pats pirma užauk, nes tavo vienintelis žodis "vaikas" daugiau nieko nesugėbi. Jeigu jau ahuelini tai ne per laidą.

 

mutch said, very wow

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

zmones ko jus kreipiate i ta eisve? keisti esat. nekreipkit demesio gi. :DD

 

Norėjau jau tą patį rašyti, bet kaip matau pirmas parašei, bet vistiek savo dar pasakysiu.

 

Jeigu jūs visu stumiat ant Eisveto a.k.a direktoriaus ir paskui sakot, kad jis gadina forumą tai kokio velnio tada pradedat išvis ant jo stumti.

Aš asmeniškai net neskaitau tiek jo komentarų tiek tų žmonių, kurie varo ant jo ir mano akimis gfx skiltis ir pats forumas atrodo jaukesnis. Tai pirma pažvelkit į save ir tik paskui sakykit kas blogai.

Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau jau tą patį rašyti, bet kaip matau pirmas parašei, bet vistiek savo dar pasakysiu.

 

Jeigu jūs visu stumiat ant Eisveto a.k.a direktoriaus ir paskui sakot, kad jis gadina forumą tai kokio velnio tada pradedat išvis ant jo stumti.

Aš asmeniškai net neskaitau tiek jo komentarų tiek tų žmonių, kurie varo ant jo ir mano akimis gfx skiltis ir pats forumas atrodo jaukesnis. Tai pirma pažvelkit į save ir tik paskui sakykit kas blogai.

 

Tai matai viskas nuo jo pačio ir prasideda, jam čia visi vaikai, jam p*, į visas temas kiša savo trigraši, bet jis pats teigia, kad jis provokuoja visus, reiškia jam patinka būti duhinamam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau jau tą patį rašyti, bet kaip matau pirmas parašei, bet vistiek savo dar pasakysiu.

 

Jeigu jūs visu stumiat ant Eisveto a.k.a direktoriaus ir paskui sakot, kad jis gadina forumą tai kokio velnio tada pradedat išvis ant jo stumti.

Aš asmeniškai net neskaitau tiek jo komentarų tiek tų žmonių, kurie varo ant jo ir mano akimis gfx skiltis ir pats forumas atrodo jaukesnis. Tai pirma pažvelkit į save ir tik paskui sakykit kas blogai.

Vis vien nervina, kaip kokį darbą įkeli visi duoda normalios kritikos o tas ateina "kas per šudas, kopijuoji mano darbą" ir panašiai tai irgi užpisa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Vis vien nervina, kaip kokį darbą įkeli visi duoda normalios kritikos o tas ateina "kas per šudas, kopijuoji mano darbą" ir panašiai tai irgi užpisa.

 

apsiverk dabar, isizeide vaikelis. cia tau ne samp gyvenimas, cia administratoriui pgr nepasiskusi ar nusipirkes admina uzbaninsi, cia problema sprest turi pats, niekas uz tave nieko nepadarys, tai kad nustok verkt ir kelt cia suda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas visiška tragedija. Kas galėtų naudoti tokį šudą? Tikrai pritarsiu kitiems, neverta net kelt tokio dizaino. Ir darrel tylėk užsičiaupęs žąsinėli, iš vis tu nusileisk vaike ir neteik savo šudinų paslaugų kadangi tikrai nieko nesugebi. Jeigu būtum normalesnis dizaineris pasižiūrėjęs į Eimanto dizainus suprastum, kad kiekvienam darbui vis yra kažkas kito, net idėja nebebūna ta pati. Eik geriau savo prisistatyme keist amžių, ūgi ir svori, juk tai moki geriausiai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...