Peršokti į turinį

Eisvet VS All ( Bazarų Kovos )


DesignFlow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sakyk ką nori ,bet Eimanto dizainai nėra visi vienodi įsižiūrėk atidžiau pagrinde kiekvienas jo dizainas turi po unikalesne ar įdomesnę detalę.

Stilius vis vien tas pats.. O dar ant kitų stumia kad kiti piešia tuo pačių stiliumi. Tegul pats ką nors unikalesnio nupiešia o ne pisdamas proto kitiems kad kiti kopijuoja jo dizainus, ne jis ta stilių sukure tai ir tegul vienas karta nusileidžia nes manau visiems atsibodo skaityt jo tokias nesamonės kaip "nukopijavai mano dizainą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas nutiko ? Mama išpiso lietuviškas raides iš kompo nes lenkas esi ? Nelošiu aš to tavo samp'o. Gali eit į lauką pašūkaut gal pareis koks kroksas į galvą nes kaime gyveni su kiaulemis.

xd vel tu su savo 11 mecio bazarais, as i tokius nereguoju, kazka brendiskiau sugalvok, pagooglink ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As ir nebuvau uzimtas, tu man cia sampiniais zargonais nesisaudyk, as savo 3 dizaino nekeliau ir nesigiriau, ka matau tai tik arba greenside .psd redagavai kas 100% true arba nuo 0 shape'us susibraizei ir tsg suredagavai visa turini, bet pats dizainas tai same + pakeitei spalvas, very wow (clap clap) mutch work. Dizainas tai ne turinys tai turinio isdestymas, tai kad jus turini keiciat nereiskia kad ir pati dizaina itakojat... atsigaukite jmj. Nesitikek pagirimu keldamas 3 dizaina, jei jau keli, tai pasiruosk verkt, nes tie kas tikrai ismano apie dizaina, jie niekada nepagirs tokio darbo.

much*  :) 

Redaguota , nario Yung Lean
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei savęs nepažiūrėčiau kitiem proto nepisčiau ,bet kaip matos tau ugdymo dar reikia tai ir mokau kaip tinkamai rašyti ,kad neatrodytum durnas. Padėkotum bent :)

Negraudink mane sausom asarom vaikeli. pohuii man ant tavo patarimu, neisijausk i didelio mimpalo vaidmeni sitam forume, nes visiems pxx.

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negraudink mane sausom asarom vaikeli. pohuii man ant tavo patarimu, neisijausk i didelio mimpalo vaidmeni sitam forume, nes visiems pxx.

Suaugėli pieną pirma nuo lūpų nusivalyk ir tau gal akys išsausėjusios? Akių lašų reik? 

Redaguota , nario Yung Lean
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suaugėli pieną pirma nuo lūpų nusivalyk ir tau gal akys išsausėjusios? Akių lašų reik? 

1990 Zargona is tevu prisisaudei ir dbr bandai pasirodyt pries vaikus koks esi kozeris ? bet deja, galiu tave nuvilt, nes pries mane tu konkreciai pasiduhinai, kadangi man giliai pxx ant tokiu snargliu kaip tu, as jus provokuoju, kad jus apsiputoje vafliai paprakaituotumet cia ir pradziugintumete mane su savo +3 amziaus stumimais.. xd

klounai ;)

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1990 Zargona is tevu prisisaudei ir dbr bandai pasirodyt pries vaikus koks esi kozeris ? bet deja, galiu tave nuvilt, nes pries mane tu konkreciai pasiduhinai, kadangi man giliai pxx ant tokiu snargliu kaip tu, as jus provokuoju, kad jus apsiputoje vafliai paprakaituotumet cia ir pradziugintumete mane su savo +3 amziaus stumimais.. xd

klounai ;)

 

Kai surinksi 10 000 postu tada busi kiec. Su tokiais postais tik sau gėda daraisi, niekam daugiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai surinksi 10 000 postu tada busi kiec. Su tokiais postais tik sau gėda daraisi, niekam daugiau :)

o tu apskritai egzistuoji cia ? as nesuprantu kam tu cituoji mano pranesimus, jeigu as i juos nekreipiu demesio ? ir kas kart rasai tapati, atsipalaiduok. 

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o tu apskritai egzistuoji cia ? as nesuprantu kam tu cituoji mano pranesimus, jeigu as i juos nekreipiu demesio ? ir kas kart rasai tapati, atsipalaiduok. 

Nekreipi dėmesio, bet atrašai, mąstyk dūchena *Myliu SuperGames.lt*. Kaip tu gali nekreipt dėmesio, bet atrašyt žmogui, jei pochui būtų, neprakaituotum po septintu prakaitu ir neatrašytum, kūrva koks tu graudus debilas esi, pašol *Myliu SuperGames.lt* aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekreipi dėmesio, bet atrašai, mąstyk dūchena *Myliu SuperGames.lt*. Kaip tu gali nekreipt dėmesio, bet atrašyt žmogui, jei pochui būtų, neprakaituotum po septintu prakaitu ir neatrašytum, kūrva koks tu graudus debilas esi, pašol *Myliu SuperGames.lt* aš

 

Tuoj vėl bus, man p*, niekam neidomų, aš neskaitau,.... ir ttt bet karščiuoją atrašydamas į kiekviena pranešimą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuoj vėl bus, man p*, niekam neidomų, aš neskaitau,.... ir ttt bet karščiuoją atrašydamas į kiekviena pranešimą :D

Tai, kad jis debilas vaiknaminis yra. Per snukį užpistų gerai kas, ir pamirštų bachūras, kad kompiuterį turi. Taip norėčiau tokiam dūxui galvą patrypt ir paspardyt į fūles vartus, o tėvą paskandinčiau upėj, kad tokiam dūxui proto gailėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...