Peršokti į turinį

KLAUSIMAS: Dėl Anti-Virusinės!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

#INFORMACIJA:


Sveiki visi, na taigi noriu paklausti dėl Anti-Virusinės programos, pas mane yra: Windows 8.1 ir įrašyta Anti-Virusinė: 360 Total Security, brolis sakė ši Anti-Virusinė nieko gero aplamai, nes ji Skenuoja viską labai greitai ir nuo to nieko gero nepakeičia tai...


 


#KLAUSIMAS:


Ar ši Anti-Virusinė tikrai gera? Ar verta man ją pašalinti iš savo Kompiuterio ir įsirašyti: AVAST - Anti-Virusine? ;)


 


#ATSILYGINIMAS:


Jai yra žymiai geresnė Anti-Virusinė už AVAST'a ir tikrai padės mano Kompiuteriui labiau būti apsaugotam, tad atsidėkočiau tau +3.Reputacijos už pasakytą Anti-Virusine ir kur ją galėčiau atsisiųsti.  ;)


Redaguota , nario So Good√ιק
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Smart Security 8 aš bent jau ją naudoju, ten visokius saitus blockuoja kur mato grėsme manau tikrai geresnė už visas ktias :) Nežinau kur parsisiusti ,bet gali pabandyti google.lt paieškoti ir pnš :) YT pamokų pažiurėti, jei parsisiusi manau nereikės jaudintis ,kad parsisiusi kokį trojančika :)

Redaguota , nario Katinukas'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš esu nusipirkęs premium anti-virusinė Kaspersky , tikrai puiki ir šauni , turbūt tokios dar neesu matęs saugios. O dėl tavo klausimo tai pasigūglink ir rasi ar gera ar bloga jį.

Kaži ar būtų galimą rasti "Kaspersky" Anti-Virusine atsisiųsti ar išbandyti nemokamai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mane tu dar vienas asmuo kuris virusą pasigavo. Buvo man toks atvėjis kai šita antivirusinė vis naglai isirašinejo į kompiuterį nors aš to nenorėjau. O šiai aš pats ankščiau naudojau avast! Internet Security  o paskui perėjau prie ESET Smart Security 8.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

e8c235549ff30cc108b10f3c90b3c6e5185.png

Naudoju avastą ir tikrai manau kad gerai apsaugo kompiuterį.

Temos kurejas irgi mano kad '360 Total Security' gera antivirusine.

O as nemanau, bet 'zinau', kad jus abu neteisus. Abi sitos antivirusines yra Skyliu-skyles, kaip ir visos kitos nemokamos antivirusines.

Kaip jau ir rase, ESET NOD32 yra geriausias variantas. (Kas menesi reik suvedint rakta, kuriu i-nete kaip sieno)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip ir pasiskaičiau visų Pranešimus apie tai kelis kartus ir supratau, kad ESET NOD32 Anti-Virusinė yra tikrai labai gera, kas ja Rekomendavo, tam uždėsiu po +1.Reputacijos, tad teks man ją parsisiųsti. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visad naudojau, naudoju ir naudosiu ESET Smart Security, viena geriausių (jei ne geriausia) antivirusinė sistema. Pro akis nieko nepraleidžia ir nesikabinėja prie visko iš eilės. Dirba taip tyliai jog kartais net pasitikrini ar ji įjungta ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

avast! paminėjai, o Norton - ne. Tikrai topuose nesėdi, bet jau mokama.

Paresearchink ir pamatysi, kad sėdi topuose. Bėje, koks skirtumas, kad nepaminėjau ? Nežadu visų antivirusinių vardinti kurios sėdi tope, išvardinau tas kurias žinojau, kad tiksliai sėdi tope.

 

 

 

bitdefender netgi geresnis už avast!..

 

Prasiskanuok su kokia nors rimtesnė antivirusinė :soka:

 

Ir kas, kad geresnis ? 

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paresearchink ir pamatysi, kad sėdi topuose. Bėje, koks skirtumas, kad nepaminėjau ? Nežadu visų antivirusinių vardinti kurios sėdi tope, išvardinau tas kurias žinojau, kad tiksliai sėdi tope.

 

 

Ir kas, kad geresnis ? 

Jeigu topuose tai nebent TOP 50.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...