Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

◆ iR1sk? Minecraft legalų parduotuvė ◆ [ 2 EUR ] PARDUOTUVĖ VEIKIA


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tarkime gerai, bet kam mokėti 3 kartus brangiau jeigu yra svetainė kurioje, parduodama 3 kartus brangiau 1 eurus, ar centus. 

Pasakysiu tau viena priežastį dėl ko to žmonės nedaro.

Neranda tokių dalykų. Čia papraščiausiai reikia logiškai pagalvot. Nu čia gerai, tarkim žmogus randa ir pardavinėja, koks skirtumas. Svarbiausia žmonės patenkinti tuo acc yra, kam daugiau tokius bereikšmius konfliktus daryti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Šiais laikais žmonės šitam forume (dauguma) ant tiek supuvę kad scamina ne dėl 2 eurų o dėl 10 centų. Dėl šito žmogaus tai man atrodo jis patikimas, bet šitam forume atsiliepimai beveik nieko nereiškia. Aš pats asmeniškai jeigu pirkčiau reikalaučiau tarpininko vistiek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiais laikais žmonės šitam forume (dauguma) ant tiek supuvę kad scamina ne dėl 2 eurų o dėl 10 centų. Dėl šito žmogaus tai man atrodo jis patikimas, bet šitam forume atsiliepimai beveik nieko nereiškia. Aš pats asmeniškai jeigu pirkčiau reikalaučiau tarpininko vistiek. 

Tai reikalauk, manau šitas žmogus tikrai su tarpininku eitu :'> bet aišku patikimu kuris turi už jį daugiau atsiliepimų :'>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

nebepirkit

man pačiam pamelavo, "anuliavo" garantiją kad duos kitą acc jeigu kažkas nutiks, nesvarbu man nei taisyklės nei ką mojang daro, už žodžius tegul atsako bet negražina nei dalies pinigų nei prekės.

c2de488f4d.png

cia siandien parasius:

cd85064dec.png

 

nei atmazai nei kas cia negalios, garantijos siaip sau nedingsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...