Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

◆ iR1sk? Minecraft legalų parduotuvė ◆ [ 2 EUR ] PARDUOTUVĖ VEIKIA


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2755 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tos po mažiau kaip 3 eur yra lygiai taip pat patikimos kaip tavo, gal net labiau, nes tai pirminiai šaltiniai. Juk tai tavo ale versliukas - perki pigiai, parduodi dvigubai ane? :D Mėgstu aš tokius versliukus uždaryt.

  

Nu čia klysti lb tu..

Nu čia klysti lb tu..

  

Tos po mažiau kaip 3 eur yra lygiai taip pat patikimos kaip tavo, gal net labiau, nes tai pirminiai šaltiniai. Juk tai tavo ale versliukas - perki pigiai, parduodi dvigubai ane? :D Mėgstu aš tokius versliukus uždaryt.

Nu čia klysti lb tu..

Kur jis suklydo? Ten kad ne po 3e parduodi?:D Tai aisku kad suklydo nes tu po dolca juos perki o parduodi 3x brangiau ( jei nepradeciau as pardavinet tai turbut taip ir kainuotu 6e ). Jau geriau is karto tiesa sakyt nemelaves negu paskui reputacija gadintis.

Visas triukas tame kad sitos paskyros yra cardintos o tiesiog senai nenaudojamos, ir maza tikimybe kad dings todel saugiai jis ir sako kad necardintos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perka iš užsiniečių imdamas didelį kiekį nemigratintų acc gauna juos papigiai ir prakalinėja 3x brangiau

Koks skirtumas kaip gauna, svarbiausia žmonėm patikimai parduoda, o dabar, kad rėkiat uoj cardinti/necradinti migratinti/nemigratinti iš užsienio/Lietuvos įtakumo neturi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas kaip gauna, svarbiausia žmonėm patikimai parduoda, o dabar, kad rėkiat uoj cardinti/necradinti migratinti/nemigratinti iš užsienio/Lietuvos įtakumo neturi. 

Na didelę įtaką daro, kad cardintos, yra tikimybė, kad gali atimti. Bei nemalonu pagal mane turėti cardintą paskyrą, ir kiek vieną dieną žiūrinėti, ar nepanaikino. Tikrai nepatariu pirkti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na didelę įtaką daro, kad cardintos, yra tikimybė, kad gali atimti. Bei nemalonu pagal mane turėti cardintą paskyrą, ir kiek vieną dieną žiūrinėti, ar nepanaikino. Tikrai nepatariu pirkti..

Taigi garantijas duodu, tai ko čia bijot? :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na didelę įtaką daro, kad cardintos, yra tikimybė, kad gali atimti. Bei nemalonu pagal mane turėti cardintą paskyrą, ir kiek vieną dieną žiūrinėti, ar nepanaikino. Tikrai nepatariu pirkti..

Esu pirkes iš jo, ir dar kiti pirko, ar prarado? Ne. Net pažėk į pačius pirmus komentarus, jie taipogi pirko, ir dar neprarado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu pirkes iš jo, ir dar kiti pirko, ar prarado? Ne. Net pažėk į pačius pirmus komentarus, jie taipogi pirko, ir dar neprarado.

Na tarkime gerai, bet kam mokėti 3 kartus brangiau jeigu yra svetainė kurioje, parduodama 3 kartus brangiau 1 eurus, ar centus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2755 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...