Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

◆ iR1sk? Minecraft legalų parduotuvė ◆ [ 2 EUR ] PARDUOTUVĖ VEIKIA


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

bleha koks izulus, kitiems meluoji ir dar man neigiamu grasini uz tai kad drasiai tariant pinigus nupyzdinai? :DD

gali net nebandyt duot neigiamo atsiliepimo - bus duotas uz nieka, tada jau su adminais tarsimes ;D

 

2015 11men kada nusipirkau - tada viskas buvo normaliai, nesigincysiu. EMAILAS PATVIRTINTAS, KITO ACC NEGALIMA.

2016 1men nuimiau security questions nes buvau pamirses, ten pats kaltas bet susitvarkiau

2016 3men as bandziau prisijungti bet mano password neveikia, pasirodo ISSIUSTAS NAUJAS EMAILO PATVIRTINIMAS.

del emailo ar kazko kito pakeitimo negavau absoliuciai nieko. tiesiog neisejo prisijungti, taip as prasiau kad pw sugrazintu i emaila bet laiskas taip ir neatejo = emailas pakeistas I ORIGINALAUS OWNERIO.

256d4526b3.png

 

tiesiog melavai ir apipisai, nu pripazink gi nera sunku :)

 

tu, nedas, manai kad as cia svaistyciau laika meluodamas? :DD

Turėjai gauti, aiškiai meluoji. Arba patsai persimetei ant naujo gmail'o ir dbr delete laiškiukus :)

 

P.S. Ką nori tą sakyk, bet atsiliepimas free yra. 

Taisyklių neskaitei:

  • 2.1. Atsiliepimais leidžiama keistis tik už abipusius sandorius, kurie įvyko šiame forume. Jeigu forume niekur nėra užsimenama apie sandorį, narys negali už jį gauti nei teigiamo, nei neigiamo įvertinimo. Sandoriai per skype, facebook ar pan. NEGALIOJA!

Esmė tame, kad temoje niekad nebuvo rašyta apie jokias garantijas. O per skype ką noriu tą rašau gal pats susimaišiau būna ir taip :)

Redaguota , nario iR1sk?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ble nu cia tai pzdc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

NEGAVAU. JOKIO. EMAILO. vapse jokio perspejimo nebuvo. ko pats nepaaiskini kodel as negavau? cia net tau nereikia aiskint, legit accountu niekas uz 6eu neparduoda, vadinas alt'inti ar whatever ir tikrasis owneris ji susigrazino. dar netgi pigiau dabar :D

as irodziau kad apipisai ir net nesvaistyciau laiko del mc kurio senai nebelosiu - bandau kitus apginti kad nepasikvailintu. man to mc acc nei reikia nei ka, nh man cia meluot del mc acc? nesu toks zemas kaip tu.

pats irodyk kad meluoju, negavau jokio emailo nes nesu pirmasis owneris. apgavikas esi ir vistiek tu bandai issimazint :D

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

ble nu cia tai pzdc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

NEGAVAU. JOKIO. EMAILO. vapse jokio perspejimo nebuvo. ko pats nepaaiskini kodel as negavau? cia net tau nereikia aiskint, legit accountu niekas uz 6eu neparduoda, vadinas alt'inti ar whatever ir tikrasis owneris ji susigrazino. dar netgi pigiau dabar :D

as irodziau kad apipisai ir net nesvaistyciau laiko del mc kurio senai nebelosiu - bandau kitus apginti kad nepasikvailintu. man to mc acc nei reikia nei ka, nh man cia meluot del mc acc? nesu toks zemas kaip tu.

pats irodyk kad meluoju, negavau jokio emailo nes nesu pirmasis owneris. apgavikas esi ir vistiek tu bandai issimazint :D

Negavai, nes pats tą paskyra ant kito gmail persimetei - vot u vsio.

P.S. ne alt'ai čia

Redaguota , nario iR1sk?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negavai, nes pats tą paskyra ant kito gmail persimetei - vot u vsio.

P.S. ne alt'ai čia

:DDDDDDD TU *Myliu SuperGames.lt* GALI IRODYTI KAD PERSIMECIAU? BAISIAI NUSISNEKI.

nemeciau as ant jokio kito savo gmailo to mc accounto jobano bllllllllllllll baisiai pasigaves esi ir taip bandai issimazint.

tu rimtai ble manai kad as cia 2psl + busenoj ta pati kartociau kad esi apgavikas? NEREIKIA MAN TO MC ACC NENUSISNEKEK :DDDDDD

dar ble pasigavai grynai - garantavai per skype, bet cia sakai kad melavai tik kad preke parduot. va cia tai ir konkreciai pasigavai :)))

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:DDDDDDD TU *Myliu SuperGames.lt* GALI IRODYTI KAD PERSIMECIAU? BAISIAI NUSISNEKI.

nemeciau as ant jokio kito savo gmailo to mc accounto jobano bllllllllllllll baisiai pasigaves esi ir taip bandai issimazint.

tu rimtai ble manai kad as cia 2psl + busenoj ta pati kartociau kad esi apgavikas? NEREIKIA MAN TO MC ACC NENUSISNEKEK :DDDDDD

dar ble pasigavai grynai - garantavai per skype, bet cia sakai kad melavai tik kad preke parduot. va cia tai ir konkreciai pasigavai :)))

Galime visi mes įrodyti, neparodei laiško, kad atsigražino pirmasis owneris, vot u vsio. O kodėl tu toks nervuotas visuose postuose?

Redaguota , nario iR1sk?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galime visi mes įrodyti, neparodei laiško, kad atsigražino pirmasis owneris, vot u vsio. O kodėl tu toks nervuotas visuose postuose?

as irodziau kad negavau laisko nes NESU PIRMASIS OWNERIS. nzn kaip ten su tais mc acc, turbut prase prisijungimo arba per first/original email ar support, xuj znaj tiek nesitryniau, negavau laisko del pw pakeitimo ir viskas.

nervuotas nes uzknisa tokie mazi triochalos kaip tu kurie AISKIAI APIPISE vistiek bando issimazint kad toliau dar daugiau zmoniu apgaut:D

tika per savo visus 4 gmail'us perejau, tik ant vieno kito buvo password recovery atsiustas ir ten mc nera - tik pasirinkimas importuoti sena acc kurio niekada neturejau.

 

kodel tu taip bandai issimazint kiekvienam poste ir neprisipazisti?

 

gal tu man nori paaiskinti kodel su TAVO VERIFY'intu mano email'u man dave sukurti dar viena nauja acc per mojang? :))))

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykit kad išikišu bet dėl to laiško, jei owneris susigražina per support'ą jokio laiško į tuo metu uždėta el.paštą neatsiunčia, tad čia gali būti toks variantas.
O dėl garantijos tai negražiai negražiai, nesvarbu ar skypei ar facebook, tu manipuliavai savo patikimumu, jis patikėjo ir gavos taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galime visi mes įrodyti, neparodei laiško, kad atsigražino pirmasis owneris, vot u vsio. O kodėl tu toks nervuotas visuose postuose?

Lol jei neparodo reiškęs meluoja? Gali būti ,kad užmiršo pasikeisti ir kas tada? Nu juokingas esi net jei ir parodytu tą laišką tu pasiustum n* ir sakytum ,kad sufeikino :D Galėtu tavę išbaninti iš viso mažiau tokiu kaip tu čia reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykit kad išikišu bet dėl to laiško, jei owneris susigražina per support'ą jokio laiško į tuo metu uždėta el.paštą neatsiunčia, tad čia gali būti toks variantas.

BUTENT, ta as ir noriu pasakyti nes esu mates kitose platformose, bet del mc nezinau kadangi niekada neturejau SAVO premium acc - is sito pirkau va vieninteli kuris dingo po kokiu poros menesiu.

 

ziurekit tuoj vel primes kad cia as gi apgavikas :D

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as irodziau kad negavau laisko nes NESU PIRMASIS OWNERIS. nzn kaip ten su tais mc acc, turbut prase prisijungimo arba per first/original email ar support, xuj znaj tiek nesitryniau, negavau laisko del pw pakeitimo ir viskas.

nervuotas nes uzknisa tokie mazi triochalos kaip tu kurie AISKIAI APIPISE vistiek bando issimazint kad toliau dar daugiau zmoniu apgaut:D

tika per savo visus 4 gmail'us perejau, tik ant vieno kito buvo password recovery atsiustas ir ten mc nera - tik pasirinkimas importuoti sena acc kurio niekada neturejau.

 

kodel tu taip bandai issimazint kiekvienam poste ir neprisipazisti?

 

gal tu man nori paaiskinti kodel su TAVO VERIFY'intu mano email'u man dave sukurti dar viena nauja acc per mojang? :))))

Tai taip aišku, kad nesi pirmas owneris... Nieka nebandau apgauti, vien geri atsiliepimai, tik tu išlindai po metų taisykles skaityk. Ždž kreipsiuos i moderatorius, nes neimanoma susitarti su tavim. Tik tema teršiama. O to paskutinio klausimo nesupratau :?

 

Nepykit kad išikišu bet dėl to laiško, jei owneris susigražina per support'ą jokio laiško į tuo metu uždėta el.paštą neatsiunčia, tad čia gali būti toks variantas.

O dėl garantijos tai negražiai negražiai, nesvarbu ar skypei ar facebook, tu manipuliavai savo patikimumu, jis patikėjo ir gavos taip.

O jis neirodys, kad toks variantas. Dėl to ir neduodu garantijų jokiu forume, o skype netyčia gal parašiau ar pnš būna, ir jis gali priekaištus man sakyti, bet atsiliepimą free uždėjo. Būvau paprastas narys, neturėjau nieko iš atsiliepimų ir reputacijos vą dabar tai turiu, ir nemanau, kad manipuliavau kaip tu sakai :)

 

Lol jei neparodo reiškęs meluoja? Gali būti ,kad užmiršo pasikeisti ir kas tada? Nu juokingas esi net jei ir parodytu tą laišką tu pasiustum n* ir sakytum ,kad sufeikino :D Galėtu tavę išbaninti iš viso mažiau tokiu kaip tu čia reikia.

Nu ką čia gali žinoti šiaip :) Gal ir meluoja. Aš nesu toks kaip jis "n* ir pnš nesiųsčiau", jis tai nemandagus labai, kaip ant manęs stumia ir t.t. Bet iš esmės suprantu tokius žmones...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip aišku, kad nesi pirmas owneris... Nieka nebandau apgauti, vien geri atsiliepimai, tik tu išlindai po metų taisykles skaityk. Ždž kreipsiuos i moderatorius, nes neimanoma susitarti su tavim. Tik tema teršiama. O to paskutinio klausimo nesupratau :?

BUTENT KAD NESU PIRMAS OWNERIS, DEL TO PIRMASIS IR SUSIGRAZINO ACCOUNTA, O TU GARANTAVES KAD GRAZINSI NEGRAZINAI.

 

klausiu kokio velnio man sukure nauja mojang accounta, jeigu as naudojau emaila kurio tu prasei kad prirasyt accounta? :)

ar tau taip sunku prisipazinti kad susimovei? :DDD

 

 

O jis neirodys, kad toks variantas. Dėl to ir neduodu garantijų jokiu forume, o skype netyčia gal parašiau ar pnš būna, ir jis gali priekaištus man sakyti, bet atsiliepimą free uždėjo. Būvau paprastas narys, neturėjau nieko iš atsiliepimų ir reputacijos vą dabar tai turiu, ir nemanau, kad manipuliavau kaip tu sakai

o davai tu irodyk kad ne pagrindinis mano emailas turejo gauti laiska ;):) absoliuciai logiska kad jeigu per supporta susigrazino (kitaip ir negalejo nes duhh mano email/pw pasettinti) jam iskarto viska sutvarke man nepranese NES NE MAN ACC PRIKLAUSO.

 

tu pats prisipazinai kad manipuliavai omfg :DDD

va blemba pacio zinute :DDDDDDDD

a0ff5ebc87.jpg

 

 

 

as cia visiem viska irodziau faktais dar tu bandai atsimazint nu prisipazink ir viskas pamirsiu :D

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip aišku, kad nesi pirmas owneris... Nieka nebandau apgauti, vien geri atsiliepimai, tik tu išlindai po metų taisykles skaityk. Ždž kreipsiuos i moderatorius, nes neimanoma susitarti su tavim. Tik tema teršiama. O to paskutinio klausimo nesupratau :?

 

O jis neirodys, kad toks variantas. Dėl to ir neduodu garantijų jokiu forume, o skype netyčia gal parašiau ar pnš būna, ir jis gali priekaištus man sakyti, bet atsiliepimą free uždėjo. Būvau paprastas narys, neturėjau nieko iš atsiliepimų ir reputacijos vą dabar tai turiu, ir nemanau, kad manipuliavau kaip tu sakai :)

 

Nu ką čia gali žinoti šiaip :) Gal ir meluoja. Aš nesu toks kaip jis "n* ir pnš nesiųsčiau", jis tai nemandagus labai, kaip ant manęs stumia ir t.t. Bet iš esmės suprantu tokius žmones...

Bent gražiai prisipažintum ,kad apsceminai ,o dabar vėl mėto ,kad jam skype nesiskaito :D Tai tau tegul nuima atsiliepimus ,nes galiu garantuoti ,kad visi sandoriai buvo sudaryti už forumo ribų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent gražiai prisipažintum ,kad apsceminai ,o dabar vėl mėto ,kad jam skype nesiskaito :D Tai tau tegul nuima atsiliepimus ,nes galiu garantuoti ,kad visi sandoriai buvo sudaryti už forumo ribų :D

neprisipazins, kiti gal pasiduoda ir nenori gincytis su apgavikais bet as tai lengvai nepasiduosiu, tegul visas forumas zino kad jam absoliuciai poh yra pirkejai ir jo pazadai :)

 

https://help.mojang.com/customer/en/portal/articles/542001-cannot-get-mojang-system-emails

 

 

3812afb6ac.png

 

na na na, pasirodo pasiieskojus informacijos, pranesimo jokio negauna antrinis email kadangi per supporta galima susigrazinti BE JOKIU PATVIRTINIMU nurodzius pirkimo informacija ir koki nors emaila ant kurio perregistruot. :)

 

If the account was migrated to a different email address, we can change it back to the original without additional verification. If you need to change the email to something else, please provide the transaction ID and what the email address should be.

 

:)

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BUTENT KAD NESU PIRMAS OWNERIS, DEL TO PIRMASIS IR SUSIGRAZINO ACCOUNTA, O TU GARANTAVES KAD GRAZINSI NEGRAZINAI.

 

klausiu kokio velnio man sukure nauja mojang accounta, jeigu as naudojau emaila kurio tu prasei kad prirasyt accounta? :)

ar tau taip sunku prisipazinti kad susimovei? :DDD

 

 

o davai tu irodyk kad ne pagrindinis mano emailas turejo gauti laiska ;):) absoliuciai logiska kad jeigu per supporta susigrazino (kitaip ir negalejo nes duhh mano email/pw pasettinti) jam iskarto viska sutvarke man nepranese NES NE MAN ACC PRIKLAUSO.

 

tu pats prisipazinai kad manipuliavai omfg :DDD

va blemba pacio zinute :DDDDDDDD

a0ff5ebc87.jpg

 

 

 

as cia visiem viska irodziau faktais dar tu bandai atsimazint nu prisipazink ir viskas pamirsiu :D

Nu tai ant paskyros uždėjau tavo gmail, kas neaišku? Nesupratau vst tavo klausimo...

 

Kol atsiliepimų neturėjau, tai norėjau prasimušti, bet niekas nerašė dėl tų garantijų, tau gal netyčia parašiau ir dabar po 1 metų pradėjai kažką irodynėti :/ Nieko nemanipuliavau atsiliepimais.

 

Bent gražiai prisipažintum ,kad apsceminai ,o dabar vėl mėto ,kad jam skype nesiskaito :D Tai tau tegul nuima atsiliepimus ,nes galiu garantuoti ,kad visi sandoriai buvo sudaryti už forumo ribų :D

Nieko nescaminau. Dabar atsiminiau, kad po nauju metu mojang pakeitė taisykles ar kažką tokio ir iki 99% accountų visiems dingo, atsirado slapti klausimai lyg. Dar į skaipus visiems aiškinau kurie rašė kodėl dingo, dar temoje yra lyg screen shotas, kaip rašau žmogui šia situacija kodėl dingo. Tai va gali būti taip nutike tau. O scamint nieko nesu apscamines, nes žinau tą jausma, kai apgauna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kokiu dar metu? buciau zinojes tikslia data kada susigrazino tai butu maziau negu 5men. accountas galiojo nelabai trumpai bet ir ne ilgai, nes as i tave kreipiausi kova. manipuliavai tik zmoniu pasitikejimu, bent jau mano.

as viska irodziau kad email negaunu, pranesimas vienu auksciau. esi melagis ir tiek, viskas :) daug kas zinos kad tavimi nebegalima pasitiket.

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kokiu dar metu? buciau zinojes tikslia data kada susigrazino tai butu maziau negu 5men nes as i tave kreipiausi kova. manipuliavai tik zmoniu pasitikejimu, bent jau mano.

as viska irodziau kad email negaunu, pranesimas vienu auksciau. esi melagis ir tiek, viskas :) daug kas zinos kad tavimi nebegalima pasitiket.

Laiko neturiu paieškok kada atsidaro question apsauga ar kažkas tokio neatsimenu, ir mano draugai rašė, kad dings visiems acc jei nedingo tai dings už kelių dienų ar savaitės (anglai). Nu aš dėl email nežinau, kai vienas pakomentavo temą maniau gauna laišką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laiko neturiu paieškok kada atsidaro question apsauga ar kažkas tokio neatsimenu, ir mano draugai rašė, kad dings visiems acc jei nedingo tai dings už kelių dienų ar savaitės (anglai). Nu aš dėl email nežinau, kai vienas pakomentavo temą maniau gauna laišką.

nu bet vat, numeciau nuoroda, nuotrauka ir istrauka kur pasako kad emaila per supporta galima pakeisti be visokiu patvirtinimu.

nesvarbu man nei tas acc nei tie 6eu, vienintelio dalyko kurio noreciau tai kad toliau nebemanipuliuotum ir nebegarantuotum neisitikines - matai kaip buna.

vsio, viska irodziau, geros nakties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu bet vat, numeciau nuoroda, nuotrauka ir istrauka kur pasako kad emaila per supporta galima pakeisti be visokiu patvirtinimu.

nesvarbu man nei tas acc nei tie 6eu, vienintelio dalyko kurio noreciau tai kad toliau nebemanipuliuotum ir nebegarantuotum neisitikines - matai kaip buna.

vsio, viska irodziau, geros nakties.

Nu taip mačiau tą ss. Tai, kad nieko negarantuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...