Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

◆ iR1sk? Minecraft legalų parduotuvė ◆ [ 2 EUR ] PARDUOTUVĖ VEIKIA


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Per skype galiu duag ką rašyti. Tik norėjau, kad pasitikėtum ir parduočiau prekę, nenori nebe pirk :DD

saunuolis berniukas, netgi pats patvirtinai kad esi apgavikas ir meluoji zmonem tik del pinigu parduodamas alt accountus :DD

 

saugokites, pirkejai. pas sita matot kad neapsimoka, patys irgi didelis sansas kad prarasit, ieskokit kitu kas parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

saunuolis berniukas, netgi pats patvirtinai kad esi apgavikas ir meluoji zmonem tik del pinigu parduodamas alt accountus :DD

 

saugokites, pirkejai. pas sita matot kad neapsimoka, patys irgi didelis sansas kad prarasit, ieskokit kitu kas parduoda.

Nu čia jau kaip kam atrodo xDDD Kitiem altai, kitiems normalūs accountai. Dauguma patenkinti accountais. O, kad dings acc yra ~20% maximaliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per skype galiu duag ką rašyti. Tik norėjau, kad pasitikėtum ir parduočiau prekę, nenori nebe pirk :DD

Tai čia pats išsidavei jog įtikinai žmogų jog jis pirktu, jis tavim pasitikėjo ir nupirko. Ir kaip ir apgavai tu jį, nepirkit niekas iš šito neveiksnaus žmogaus. :) Dėl centų apgaudinėja, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia pats išsidavei jog įtikinai žmogų jog jis pirktu, jis tavim pasitikėjo ir nupirko. Ir kaip ir apgavai tu jį, nepirkit niekas iš šito neveiksnaus žmogaus. :) Dėl centų apgaudinėja, 

Taigi viskas aiškiai temoje parašyta, o skype ką noriu tą rašau, ir jam buvau lyg sakęs, kad dingti gali. Nenorit nepirkit :D Kas norės nusipirks :D

Keistas tu ABRAMS :/

http://www.part.lt/perziura/e3a2ffad5a3a8a714a3a666ae5fd9262722.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDD as keistas? tu bent pats zinai ko tu nori? kokio velnio tau tas chatas? kur as ten kazka "pripysau"? :DD

Ką aš galiu žinoti, gal su ps kažką pripaišei. Prirašei temoje nesamonių, o dbr kai prašau įrodymų normalių negali, net skype duoti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką aš galiu žinoti, gal su ps kažką pripaišei. Prirašei temoje nesamonių, o dbr kai prašau įrodymų normalių negali, net skype duoti... 

ble koks tu atsilupes :DDDD TAIP ZIAURIAI BANDAI ISSIMAZINTI KAI ESI TRIOCHALA BAISUS :DDDDD

VISKAS LEGIT NUFOTKINTA DAR TAS JIBUCINA PROTA :DDD tikrink ta pm, zvairiau

TU cia triochala ir dar pries visa foruma taip gaidinies :DD

 

skype'o gif, cia per nerodo

https://gyazo.com/3745c45157f4bf4ec351768aa1ef72d9

 

87fe6607c0.png

e4d0d72800.png

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per skype galiu duag ką rašyti. Tik norėjau, kad pasitikėtum ir parduočiau prekę, nenori nebe pirk :DD

:D Tau neigiama galėtu įpilti ,nes esi scameris pasakei ,kad jei dings pakeisi ,o kas dabar? Dingo žmogui paskyrą ir tu kaip į vandenį. O tas tavo atmazas ,kad daug ko gali prirašyti į skype tai tas pats parašau žmogui ,kad jo neapscaminsiu paskui apscaminau ir sakau ,kad į skype galiu visko prirašyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tau neigiama galėtu įpilti ,nes esi scameris pasakei ,kad jei dings pakeisi ,o kas dabar? Dingo žmogui paskyrą ir tu kaip į vandenį. O tas tavo atmazas ,kad daug ko gali prirašyti į skype tai tas pats parašau žmogui ,kad jo neapscaminsiu paskui apscaminau ir sakau ,kad į skype galiu visko prirašyti :D

Iš kur tu išdygai... Ką tu žinai, gal pysa protą, niekad gyvenime neduočiau tokių garantijų, nes visi apgaudynės, sakys typo dingo, su juom ir ne išimtis jis tuoj gaus neigiama atsiliepimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jei dingo, tegul parodo laišką kurį gavo į el. paštą. Turėjo ateiti laiškas su pavadinimu "Email changed" ar kažkas panašaus, nu nežinau, man irgi taip buvo kai pirkau iš Maquex'o (nereklamuoju jo paslaugų). Tada pasižiūrėsim katras katram knisat protą...

Nu čia ir variantas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur tu išdygai... Ką tu žinai, gal pysa protą, niekad gyvenime neduočiau tokių garantijų, nes visi apgaudynės, sakys typo dingo, su juom ir ne išimtis jis tuoj gaus neigiama atsiliepimą.

bleha koks izulus, kitiems meluoji ir dar man neigiamu grasini uz tai kad drasiai tariant pinigus nupyzdinai? :DD

gali net nebandyt duot neigiamo atsiliepimo - bus duotas uz nieka, tada jau su adminais tarsimes ;D

 

2015 11men kada nusipirkau - tada viskas buvo normaliai, nesigincysiu. EMAILAS PATVIRTINTAS, KITO ACC NEGALIMA.

2016 1men nuimiau security questions nes buvau pamirses, ten pats kaltas bet susitvarkiau

2016 3men as bandziau prisijungti bet mano password neveikia, pasirodo ISSIUSTAS NAUJAS EMAILO PATVIRTINIMAS.

del emailo ar kazko kito pakeitimo negavau absoliuciai nieko. tiesiog neisejo prisijungti, taip as prasiau kad pw sugrazintu i emaila bet laiskas taip ir neatejo = emailas pakeistas I ORIGINALAUS OWNERIO.

256d4526b3.png

 

tiesiog melavai ir apipisai, nu pripazink gi nera sunku :)

 

tu, nedas, manai kad as cia svaistyciau laika meluodamas? :DD

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bleha koks izulus, kitiems meluoji ir dar man neigiamu grasini uz tai kad drasiai tariant pinigus nupyzdinai? :DD

gali net nebandyt duot neigiamo atsiliepimo - bus duotas uz nieka, tada jau su adminais tarsimes ;D

Galėsi tartis nenuims tau xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bleha koks izulus, kitiems meluoji ir dar man neigiamu grasini uz tai kad drasiai tariant pinigus nupyzdinai? :DD

gali net nebandyt duot neigiamo atsiliepimo - bus duotas uz nieka, tada jau su adminais tarsimes ;D

Numesk nuotrauką, kad gavai laišką į el. paštą su email'o pakeitimu. Jei tikrasis jo savininkas jį atgauna, ateina laiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2766 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...