Peršokti į turinį

Iš bronzos išlipti neįmanoma


Time4Play

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu turi suprasti vieną dalyką, kad čia ne tavo draugai kalti būna, o tu pats. Žinoma būna, kad prailaimim dėl visokių trolių, afk ir t.t. Kai suprasi, kad pats esi nors kiek kaltas dėl pralaimėjimo, mokysies iš savų klaidų, o ne žiūrėsi kitų, gal tada ir išlipsi iš tos bronzes.

 

Manau reiktų padaryti temą, ką daryti kai draugai feedina ir kaip atsigauti iš tokių game'ų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma, aš kaltas, kad first blod padaro praeina 50s ir vėl miršta, ypatingai kai TP turi. 

 

kaip dar gali but geri adc stats jeigu kiti lane užfeedinti? Vi, zed ult viska pasako.

Bent vienas žmogus supranta kas yra adc focuse. O žaidžiu aš gerai ir nifiga neįžiūriu savo kaltės... Nepadėsi gi kitiem kai pats žaidi prieš draven ir tresh + dar kai Vi su savo ulčiu atvaro.

 

Protą gal išsiinstaliuok, manau tikrai reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikėk tikrai įmanoma išlipti, pats buvau kritęs tragiškai į bronze 5.. Buvau užstrigęs ten belekiek laiko, bet kaip sako su draugu porą matchų sužaisdavai ir turi imti tokį lane su kuriuo carrintum grajų, ir dabar va per trumpą laiką aš jau promotione pats sėdžiu į Silver 5, viskas įmanoma, patikėk ;)

Redaguota , nario Titovskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Išmok žaisti league (t.y. farmint, positioning'ą, focus'inimą).

2. Susitvarkyk mąstymą, nors ir 20 lose streak turi ir žaidi geriau už kitus - tu kilsi, jie kris, kažkada.

3. Soloq nesitikėk kažkokių stebuklų, kad tavo komandos narys bus 5/0 ir carryins tave, no shit sherlock, jeigu pats neišcarryinsi, tai tavęs tikrai niekas nekels.

4. Ieškok duoq partnerio, daug lengviau ir tu ir jis kilsit.

5. Žaisk meta champus, nerfplz.com išleidžia po kiekvieno patch META champus už kuriuos lengviausia kilt SOLOQ.

6. Naudokis YT ir TWITCH duodamomis galimybėmis, žiūrėk streamus, youtubėj guide apie mėgiamą champ bei tokius video kaip "how to climb to higher elo". Taip pat, nesitikėk pritaikyti HIGH elo dalykų LOW elo divizijoje, ne, pats turi išmokt ir sugalvot kaip pritaikyti tai, ko jie mokina savo lygoje.

7. Būk komandiškas, motyvuok savo komandą, kad ir 5-20 pralaimit - galit laimėt. Neflamink, nebūk canceris.

8. Pirk wardus, grupuok komandą ties DRAKE, TURRET ėmimu ir nedaryk blogų CALLS, kai dive'inat ir enemy gauna double/triple kill už tai. Viskas priklauso nuo tavęs, kaip pats žaisi, taip ir ally žais.

Good luck in League!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9cb3f63ffeb86af8a24eb7c16bead7c4785.png

 

 

Ardžiaus kaip begalėjau, bet ...

 

Tu pasižiūrėk į savo mirtis, kad ir turi pozityvų scorą, bet vistiek tai nereiškia, kad gali taip feedinti. Ir beto sakai iš bronzos išlipt neįmanoma? aš per 2 savaites praeitam seasone iš bronze 5 į silver 5 perėjau, ir čia yra neįmanoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pasižiūrėk į savo mirtis, kad ir turi pozityvų scorą, bet vistiek tai nereiškia, kad gali taip feedinti. Ir beto sakai iš bronzos išlipt neįmanoma? aš per 2 savaites praeitam seasone iš bronze 5 į silver 5 perėjau, ir čia yra neįmanoma?

ko tu nori gi čia bronzą, todėl tiek ir feedina, nėra taktikos ir logikos bronzoi naujokams ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9cb3f63ffeb86af8a24eb7c16bead7c4785.png

 

 

Ardžiaus kaip begalėjau, bet ...

buildas tai nu *Myliu SuperGames.lt*... zephyro tau net nereikia ant yasuo statyti... butum turejas GA vietoi zephyro butu daugiau sansu laimeti ... late game bootsus parduok ir nusipirk geresni itema ... bloodthirsterio net nereikia ant yasuo, geriau iskeistum BT i statikk.

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9cb3f63ffeb86af8a24eb7c16bead7c4785.png

 

 

Ardžiaus kaip begalėjau, bet ...

nafik zephyr? toks item'as imamas tik vietoje batų. taip pat trūksta attack speed item'o, kaip statik shive vietoj zephyr ir defensive item nuo masinio CC. mirčių kiekis milžiniškas, spėju šokdavai į 2-3, mirdavai bet bent 2 nuimdavai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Blemba kiek čia ekspertų. :D


nafik zephyr? toks item'as imamas tik vietoje batų. taip pat trūksta attack speed item'o, kaip statik shive vietoj zephyr ir defensive item nuo masinio CC. mirčių kiekis milžiniškas, spėju šokdavai į 2-3, mirdavai bet bent 2 nuimdavai.

Kai pagalvoji gal čia ir klaida mano buvo... Dėl zephyr nevarykit baroną nužudžiau, reikėjo dėl Life Steal... Sunkus game tikrai buvo, bet pradžia graži mano leine buvo čistai 8/0 + Ireliai padėjau, bet va jungleris ir botas taip prifidino, kad net nebebuvo įmanoma lošti...

 

 

buildas tai nu *Myliu SuperGames.lt*... zephyro tau net nereikia ant yasuo statyti... butum turejas GA vietoi zephyro butu daugiau sansu laimeti ... late game bootsus parduok ir nusipirk geresni itema ... bloodthirsterio net nereikia ant yasuo, geriau iskeistum BT i statikk.

Dėl batų tai velniai žin... nebent kai nash ir dragus tris turi, o taip tai jų tikrai reikia. Guardian Angel beprasmiška statyti... Pažiūrėk kiek stunų, nors mane visi ir focusino, bet vistiek pirmas nemirdavau + adc TF retas svečias buvo, tai manau visai logiškas rezultatas...

 

P.S Kata iki 8 min farmo neturėjo, bet atėjus "didmeistriui" panteonui atsirado problemele..

 

20d7247796829dafe53ecabc606ee095988.png

 

Nu va, sunervavo bleka... :D Net ant širdies geriau.

Redaguota , nario ..+T I K S E R I S+..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba kiek čia ekspertų. :D

Kai pagalvoji gal čia ir klaida mano buvo... Dėl zephyr nevarykit baroną nužudžiau, reikėjo dėl Life Steal... Sunkus game tikrai buvo, bet pradžia graži mano leine buvo čistai 8/0 + Ireliai padėjau, bet va jungleris ir botas taip prifidino, kad net nebebuvo įmanoma lošti...

 

 

Dėl batų tai velniai žin... nebent kai nash ir dragus tris turi, o taip tai jų tikrai reikia. Guardian Angel beprasmiška statyti... Pažiūrėk kiek stunų, nors mane visi ir focusino, bet vistiek pirmas nemirdavau + adc TF retas svečias buvo, tai manau visai logiškas rezultatas...

 

P.S Kata iki 8 min farmo neturėjo, bet atėjus "didmeistriui" panteonui atsirado problemele..

is kur toks visazinis atsirado? batu late game tikrai nereikia, nes tu turi E, tu turi CC tai *Myliu SuperGames.lt* tu batu jeigu tau vistiek neapsimoka chasinti late game.GA vienas is labiausiai reikalingiausiu itemu late game. nors ir kaip tau jo nereikia jisai prideda AR ir MR o jo pasivas tai tik nauda tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Loseu kazkada lola pries 2 metus pirma karta, nolaifinau 3 men belekaip ir buvau bronze (1250 elo , siais laikais buceu buves silveris ane). Nu tai va padareu metu pertraukele, nupisau vaiko acc 26 lvl, pasikeliau iki 30lvl, prisiminiau basics, tik per metus labai greit subrendau ir bbdejau ant teamo, variau solo jungle,topa ir mida, mokiaus is savo klaidu ir visad laimejau savo leinus pushinau turretus ir enemy team qq. Nu tai va karoce, per menesi nuo bronze noobo iki gold 1, bet meceu lola po keliu menesiu nes nebebuvo laiko tokes nesamones lost, buceu norejes buceu buves platinum, nes nesu bukas kaip daugelis vaiku, esu protingesnis tode as buvau mldc.

 

Tai va morals toks, kad jei nemastai nekils tavo skillo lvl, mazeu panikot ir daugiau pushint noobai

P.S. Tik visiski adaptai gali but bronziniai siais laikais, net as senais laikais 1250 elo turejeu, daba buceu buves axujens silveris

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Loseu kazkada lola pries 2 metus pirma karta, nolaifinau 3 men belekaip ir buvau bronze (1250 elo , siais laikais buceu buves silveris ane). Nu tai va padareu metu pertraukele, nupisau vaiko acc 26 lvl, pasikeliau iki 30lvl, prisiminiau basics, tik per metus labai greit subrendau ir bbdejau ant teamo, variau solo jungle,topa ir mida, mokiaus is savo klaidu ir visad laimejau savo leinus pushinau turretus ir enemy team qq. Nu tai va karoce, per menesi nuo bronze noobo iki gold 1, bet meceu lola po keliu menesiu nes nebebuvo laiko tokes nesamones lost, buceu norejes buceu buves platinum, nes nesu bukas kaip daugelis vaiku, esu protingesnis tode as buvau mldc.

 

Tai va morals toks, kad jei nemastai nekils tavo skillo lvl, mazeu panikot ir daugiau pushint noobai

P.S. Tik visiski adaptai gali but bronziniai siais laikais, net as senais laikais 1250 elo turejeu, daba buceu buves axujens silveris

Amm, kaip čia tau pasakius, kad tavęs neįžeidus. Bet kaip gali man aiškinti visiškai neraštingas ir neišpruses žmogus, kurio kalboje be žargonų daugiau nieko ir nematyti. Suprantama, kad šiame forume yra kone viskas leistina, bet rašyti kaip (pasikartosiu) "adaptui" tikrai reikia turėti talento. Nereikia čia staugti kaip "šuniui", kad nemoku žaisti žaidimo.

Kitas dalykas, visiškai nėra įdomu, kaip tu ten "karoce" šast ir patekai į bronzą...

Va užtat tave "adaptu" drąsiai galima vadinti, nes jai nežinai žodis adaptas yra atsilikelio ir žioplo individo apibrėžimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...