Peršokti į turinį

Iš bronzos išlipti neįmanoma


Time4Play

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jėz. Iš bronzos išlipt dabar atrodo taip lengva. Pats buvau bronzoj praeitam seasone, iki G3 išlipau nesunkiai. Žaisk nesunkius champus, tuos kuriuos pažaidi, neimk naujų "op", jei nemoki lošt. Nedaryk kvailų klaidų, normaliai farminkis ir turėk kantrybės. Paaiškinsiu plačiau jei netingėsiu vėliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amm, kaip čia tau pasakius, kad tavęs neįžeidus. Bet kaip gali man aiškinti visiškai neraštingas ir neišpruses žmogus, kurio kalboje be žargonų daugiau nieko ir nematyti. Suprantama, kad šiame forume yra kone viskas leistina, bet rašyti kaip (pasikartosiu) "adaptui" tikrai reikia turėti talento. Nereikia čia staugti kaip "šuniui", kad nemoku žaisti žaidimo.

Kitas dalykas, visiškai nėra įdomu, kaip tu ten "karoce" šast ir patekai į bronzą...

Va užtat tave "adaptu" drąsiai galima vadinti, nes jai nežinai žodis adaptas yra atsilikelio ir žioplo individo apibrėžimas.

A tai vat prasau, save ir apibudinai su adapto apibrezimu, tode ir kmr bronze noob l2p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:funny: iš bronzos? :D

 

:funny:  :funny:

Omg ten gali 20min afk ir gauti penta kill'ą

:D Okey, dawai prie akių padaryk, įdomu pamatyti. Man regis kaip ir dalis čia rašiusių tuščiai pasigyrei, bandai dėtis kuo net nesi. :)

 

 

A tai vat prasau, save ir apibudinai su adapto apibrezimu, tode ir kmr bronze noob l2p

Rašyti išmok, tada bandyk kažką įrodyti vaikas. ;)

Redaguota , nario ..+T I K S E R I S+..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9cb3f63ffeb86af8a24eb7c16bead7c4785.png

 

 

Ardžiaus kaip begalėjau, bet ...

Nu bet ir buildini ant Yasou tai :DDD Nei vieno defensive itemu tik BT :D Kokiam LoLKing paziurek ka buildint reikia nes dauguma neislipa del to kad sudus buildina.. Pvz dabar kam tau tas zephyr? :D 

http://www.lolking.net/guides/list.php?champion=yasuonumetu link buildinimo paziurek yra ir kitu champ build. Yra visokiu tiek situational item tiek core. Ir ziurek ir stebek ka stato priesininkai ir kokia sudetis. Patikek kartais tikrai defensive itemai isgelbeja. Anyway sekmes islipt. Pats irgi istriges esu bronze :D bet su draugu duo einam as supp jis adc tai kiekviena match lane laimim bet pasitaiko tokiu kur pafeedina kitus ir tiesiog neina carrint bet per savaite uzsiboostinom is bronze III i bronze I :) Vienu zodziu ziurek buildus ir patarciau ieskoti duo partnerio vien dviese bus zaist smagiau ir tikrai carrinsites lengviau ;) SEKMES

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet ir buildini ant Yasou tai :DDD Nei vieno defensive itemu tik BT :D Kokiam LoLKing paziurek ka buildint reikia nes dauguma neislipa del to kad sudus buildina.. Pvz dabar kam tau tas zephyr? :D 

http://www.lolking.net/guides/list.php?champion=yasuonumetu link buildinimo paziurek yra ir kitu champ build. Yra visokiu tiek situational item tiek core. Ir ziurek ir stebek ka stato priesininkai ir kokia sudetis. Patikek kartais tikrai defensive itemai isgelbeja. Anyway sekmes islipt. Pats irgi istriges esu bronze :D bet su draugu duo einam as supp jis adc tai kiekviena match lane laimim bet pasitaiko tokiu kur pafeedina kitus ir tiesiog neina carrint bet per savaite uzsiboostinom is bronze III i bronze I :) Vienu zodziu ziurek buildus ir patarciau ieskoti duo partnerio vien dviese bus zaist smagiau ir tikrai carrinsites lengviau ;) SEKMES

pacio divisionas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet ir buildini ant Yasou tai :DDD Nei vieno defensive itemu tik BT :D Kokiam LoLKing paziurek ka buildint reikia nes dauguma neislipa del to kad sudus buildina.. Pvz dabar kam tau tas zephyr? :D 

http://www.lolking.net/guides/list.php?champion=yasuonumetu link buildinimo paziurek yra ir kitu champ build. Yra visokiu tiek situational item tiek core. Ir ziurek ir stebek ka stato priesininkai ir kokia sudetis. Patikek kartais tikrai defensive itemai isgelbeja. Anyway sekmes islipt. Pats irgi istriges esu bronze :D bet su draugu duo einam as supp jis adc tai kiekviena match lane laimim bet pasitaiko tokiu kur pafeedina kitus ir tiesiog neina carrint bet per savaite uzsiboostinom is bronze III i bronze I :) Vienu zodziu ziurek buildus ir patarciau ieskoti duo partnerio vien dviese bus zaist smagiau ir tikrai carrinsites lengviau ;) SEKMES

Jai neskaitei, item'as paimtas dėl speed baronui imti ir tiesiog nespėjau jo nusiimti, kad dėl buildo tikrai moku stebėti, bet ant adc ar mid fight'erių stengiuosi nedėti, nes mano galva reikia dmg, kad kažką padarytum, o ne daryti mažesni DMG , išlinkti gyvam, o poto nukala iš vieno hito.

 

 

pacio divisionas ?

Parašyta gi Bronze III

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Okey, dawai prie akių padaryk, įdomu pamatyti. Man regis kaip ir dalis čia rašiusių tuščiai pasigyrei, bandai dėtis kuo net nesi. :)

 

 

Rašyti išmok, tada bandyk kažką įrodyti vaikas. ;)

neapsiverk cecenas

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...