Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Santykiai :)


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Taip ten mano parašas apie ją kurtas. Aišku bus, tik tiek, kad man patinka tik ji. O kitai reikės visą gyvenimą meluoti kad myliu ją, nors aš myliu tik vieną merginą, per amžius amen. Neivienas nesuprasit to jausmo... 


P.s aš melancholikas esu tai žinai.. 

Redaguota , nario MrT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ten mano parašas apie ją kurtas. Aišku bus, tik tiek, kad man patinka tik ji. O kitai reikės visą gyvenimą meluoti kad myliu ją, nors aš myliu tik vieną merginą, per amžius amen. Neivienas nesuprasit to jausmo... 

P.s aš melancholikas esu tai žinai.. 

Perskaičiau visą temą, supratau tai kad tau nereikia kažko bijoti, ir dar BŪTENT kai liko tik 4 dienos... Prieik, pasisveikink, pabendrauk, pasiūlyk kažkur kitur susitikt ( netik mokykloj ) jei nepavyks - nieko tokio, jugi tik 4 dienos teliko, na ir kas. Bet jei pavyks, kaip pats sakai, būsi laimingas visą likusį gyvenimą.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku nepavyks bliamba optimistai jūs eikit i demotyvacijos.lt, realybė yra kitokia, parodyk nors viena kam pvyko nusiciesint vyresne pana kai dar jis jos drovisi.... Ka jis jai *Myliu SuperGames.lt* pasiulys... Aš manau jai bendraamžių apstu ar net vyresnių, draugaus *Myliu SuperGames.lt* pana su jaunesniu... Gal jis koks dievas kad draugautu su jaunesniu?? Žmonės pabuskit ir nebesvaik tu mrt.


Patikėk net nebandyk!!


Beto va tipo negrazesne uz ta tavo nuziureta ciole??? http://www.ehdwalls.com/plog-content/images/1024x768/celebrities/ann-hathaway.jpg

Tuo norėjau pasakyt kad nebesvaiktum nes nematei visų pasaulio mergų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai.. Turiu nedaug tų metų, bet galbūt mąstau teisingai. Bičas, juk Tu dabar nori pabandyti su ta panele susipažinti bet nedrįsti. Bijai, kad draugai tyčiosis, kad Tavo panelė vyresnė, ir kad nepaeis korta. Bet žinok verta pabandyti, bet iš karto nesiūlyk draugauti. Pamažu pradėk bendrauti. Galbūt ji nėra kaip visos paleistuvės, normaliai susibendrausi, gal ir paeis korta ,bet vėliau, ir Tau ji bus geriausia draugė, kuri iš Tavęs nesityčios. Tie draugai kurie tyčiojasi Tau yra netikri draugai. Tikri draugai supras visą situaciją ir priims ją teigiamai, bet anaiptol juk Tau su ja būti ar gyventi. Juk Tu kursies ateitį. Jeigu ir nepaeitų, greitai pamirši visa tai, bet svarbu būsi pabandęs. Jeigu nepabandysi, Tavo vietoje bus kitas. Bandyk kažkaip, sužavėti paprastumu, bendravimu. Jeigu net parašus kuri, tai reiškia kad jau Tavyje yra ta vilties kibirkštėlė kuri yra šiek tiek įsižiebusi, ir tikiesi kad Tau pavyks, bet vidinis balsas bijo, ir neleidžia pradėti bendrauti. Tiesiog, pagalvojau dar šiek tiek, ir dar sakau. Pabandyk motyvuoti save : pasakyk sau : man pavyks. Tau tikrai pavyks. Buvo ir man taip. Norėjau susitikti su patinkančia panele ir tiesiog kaip buvom netoli vienas kito atėję mintyse pasakiau kad man pavyks. Viskas pavyko sėkmingai. Aš Tau dar kart sakau : nebūk tas skystablauzdis. Kol ji laisva : bandyk bendrauti. Juk galbūt Tau pasiseks? Nepabandęs juk nesužinosi.. Galbūt pakartojau ką kiti sakė, arba nusišnekėjau kaip penkiametis vaikas, tai nepyk, bet norėjau pasakyti tai, ką norėjau. Susiimk ir pabandyk. Juk Tu kuriesi sau ateitį, ne kiti.

peace my bro, tikiu kad Tau pavyks, MrT ( nežinau kaip kreiptis :) )

p.s ten su tais susitikimais tai veliau, parasiau tik pradzia..

P.s.s turbut pats zinai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerai.. Turiu nedaug tų metų, bet galbūt mąstau teisingai. Bičas, juk Tu dabar nori pabandyti su ta panele susipažinti bet nedrįsti. Bijai, kad draugai tyčiosis, kad Tavo panelė vyresnė, ir kad nepaeis korta. Bet žinok verta pabandyti, bet iš karto nesiūlyk draugauti. Pamažu pradėk bendrauti. Galbūt ji nėra kaip visos paleistuvės, normaliai susibendrausi, gal ir paeis korta ,bet vėliau, ir Tau ji bus geriausia draugė, kuri iš Tavęs nesityčios. Tie draugai kurie tyčiojasi Tau yra netikri draugai. Tikri draugai supras visą situaciją ir priims ją teigiamai, bet anaiptol juk Tau su ja būti ar gyventi. Juk Tu kursies ateitį. Jeigu ir nepaeitų, greitai pamirši visa tai, bet svarbu būsi pabandęs. Jeigu nepabandysi, Tavo vietoje bus kitas. Bandyk kažkaip, sužavėti paprastumu, bendravimu. Jeigu net parašus kuri, tai reiškia kad jau Tavyje yra ta vilties kibirkštėlė kuri yra šiek tiek įsižiebusi, ir tikiesi kad Tau pavyks, bet vidinis balsas bijo, ir neleidžia pradėti bendrauti. Tiesiog, pagalvojau dar šiek tiek, ir dar sakau. Pabandyk motyvuoti save : pasakyk sau : man pavyks. Tau tikrai pavyks. Buvo ir man taip. Norėjau susitikti su patinkančia panele ir tiesiog kaip buvom netoli vienas kito atėję mintyse pasakiau kad man pavyks. Viskas pavyko sėkmingai. Aš Tau dar kart sakau : nebūk tas skystablauzdis. Kol ji laisva : bandyk bendrauti. Juk galbūt Tau pasiseks? Nepabandęs juk nesužinosi.. Galbūt pakartojau ką kiti sakė, arba nusišnekėjau kaip penkiametis vaikas, tai nepyk, bet norėjau pasakyti tai, ką norėjau. Susiimk ir pabandyk. Juk Tu kuriesi sau ateitį, ne kiti.

peace my bro, tikiu kad Tau pavyks, MrT ( nežinau kaip kreiptis :) )

p.s ten su tais susitikimais tai veliau, parasiau tik pradzia..

P.s.s turbut pats zinai.

Išsamiai čia, dėkui :)

Redaguota , nario MrT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk, tu neturi jos bijoti, išlik savimi, būk toks koks esi, realiai iš savo patirties sakau, kadangi man 16 metų, greit 17, mano merginai 18 metų, už mėnėsio bus 19, tai neturėtum ko bijot, realiai, tai net nėra sunku, tiesiog pasistenk išlikti toks koks esi, bent jau mano patarimas tau, ir nėra ko čia bijot, viskas bus gerai, tik dar kartą ( jau nežinau kelintą kartą kartoju ) išlik savimi, jeigu tu jai patinki, tai tu jai patinki tik dėl to, kad esi savimi :) bent jau tiek turėčiau suprasti kitus. :) Tad sėkmės :) ir nieko blogo, kad čia vyresnė, nes realiai metai tik skaičius, kalėjimas tik kambarys, tad linkių kuo didžiausios sėkmės!!!! :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Rakiname temą. Pabaigai moralas toks: nebijokit niekada bandyti, išeis ar neišeis - nesvarbu, visada bus verta to. Vėliau gailimės dėl to, kad nebandėme, o ne dėl to, kad pabandėme. Ir ne tik "santykiuose", bet ir gyvenime taip pat. 

P.s. Ignas, ne nemoku, o tiesiog bijojau dėl kelių priežasčių susipažinti su ja (Kelios iš tų priežasčių: idealizavau ją, ji vyresnė)

Redaguota , nario MrT
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Clasheris

O ko jūs nedarot,kad panos ant jūsų liptų?  Papiskit metelius ant turnyko, ir pamatysit kiek dėmesio susilauksit. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...