Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Santykiai :)


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Akivaizdžiai esi nesubrendęs šioje srityje.

jis ten kazkoks atsilputes sedi ir fsio.. svajoja apie tokius dalykus ir sneka nesamones. 

nu bet whatever o jei i temos turiny jeigu biski nukreipsiu nuo temos tai sorry bet man paciam dar nedaug metu (15) cia shulej irgi buvau  bandes prie vyresniu panu lyst nu taip sakant ant baijrio gal ir pan , tai kazkaip nezinau bent kur as gyvenu  (UK) tai kazkaip nelabai eina i kalbas su tais jaunesniais aisku visokiu yra ir visur kitos gal kaip tik prie jaunesniu bus , o seip ziurint kaip tu pats, nuo taves priklauso  jeigu ne koks ten vaikiskas nekalbi apie zaidimus 24/7 ar kazka pan  ir jeigu jai patinka jaunesni tai pabandyk, nesivarzyk,eik ir kalbek gi nieko nenutiks.  Manau mum visiem buvo tas kkaip ir baimes jausmas eit prie kokios random panos ir kalbet su ja., tesiog pamatyk ja kai ji be kokiu draugiu ir pan ir prieik aisku nepradek klaust ar as tau patinku ir pan. po biski po biski, viena diena shulej pakalbekit ,kita diena vel ,poto pridek prie kokio fb ir taip toliau.  Dar buvau paklauses vienos savo klasiokes jai irgi 15 , ji ten su 20+ draugauja ir pan aisku kind of weird .. bet tesiog paklausiau kodel su savo metu nebuni ar 1 metais vyresnisais, tai pasake kad atseit tokiu metu visi vaikiski, ir nelabai ka supranta, na bet kaip sakiau nuo taves prilkauso koks tu pats bet jeigu tu taip kiekviena diena bijosi ir siksi kelnese kad negali uzkalbyt tai tikrai praleisi ja.. poto gailesies kaip koks kitas bus su ja.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jis ten kazkoks atsilputes sedi ir fsio.. svajoja apie tokius dalykus ir sneka nesamones. 

nu bet whatever o jei i temos turiny jeigu biski nukreipsiu nuo temos tai sorry bet man paciam dar nedaug metu (15) cia shulej irgi buvau  bandes prie vyresniu panu lyst nu taip sakant ant baijrio gal ir pan , tai kazkaip nezinau bent kur as gyvenu  (UK) tai kazkaip nelabai eina i kalbas su tais jaunesniais aisku visokiu yra ir visur kitos gal kaip tik prie jaunesniu bus , o seip ziurint kaip tu pats, nuo taves priklauso  jeigu ne koks ten vaikiskas nekalbi apie zaidimus 24/7 ar kazka pan  ir jeigu jai patinka jaunesni tai pabandyk, nesivarzyk,eik ir kalbek gi nieko nenutiks.  Manau mum visiem buvo tas kkaip ir baimes jausmas eit prie kokios random panos ir kalbet su ja., tesiog pamatyk ja kai ji be kokiu draugiu ir pan ir prieik aisku nepradek klaust ar as tau patinku ir pan. po biski po biski, viena diena shulej pakalbekit ,kita diena vel ,poto pridek prie kokio fb ir taip toliau.  Dar buvau paklauses vienos savo klasiokes jai irgi 15 , ji ten su 20+ draugauja ir pan aisku kind of weird .. bet tesiog paklausiau kodel su savo metu nebuni ar 1 metais vyresnisais, tai pasake kad atseit tokiu metu visi vaikiski, ir nelabai ka supranta, na bet kaip sakiau nuo taves prilkauso koks tu pats bet jeigu tu taip kiekviena diena bijosi ir siksi kelnese kad negali uzkalbyt tai tikrai praleisi ja.. poto gailesies kaip koks kitas bus su ja.

Man tai juokinga kai penkiolikinės kalba apie supratingumą... Dažnai tokios panos kurios būdamos 15 bendrauja su 20 mečiais atrodo labai naivios. Jos galvoja, kad jas mylį, o iš tiesų tas čiuvakas tiesiog nori papist nekaltą panelę. Žiauri tiesa... :/

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis reikėtu man pakeist požiurį - gyvenam gi viena kartą. Paskui pyksiu pats ant saves kam neužkalbinau :/

Žmonės, bet kas čia per amžiaus dilema kad jaunesnėm panelėm patinka vyresni, o vyresnėm panelėm jaunesni?

cia vadinasi 21 amzius..  bent man pavyzdziui yra slykstu pazet kaip kitos 13-15 metines buna su 20+ nu suprantu kitos ten tos 15-16 dar ir atrodo kaip vyresnes tai nu nu nu dar. bet irgi weird. bet kitos atrodo kaip vaikai ir renkasi tokius kad vos ne tai kad i tecius tiktu nes pas mane shulej ypac lietuvaites cia pilna tokiu ..  seip cia bent pagal mano buka makufeli tai pagal pacia pana priklauso ar jai patinka jaunesni ar vyresni , kita gal kaip tik nores vyresnio, kita gal nores jaunesnio nu cia, tesiog pizdink ir kalbink ja nebe stenejas cia.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autoriau - kol Tu dabar čia sėdi ir galvoji ką daryt,tavo simpatiją gal kitas šiuo metu pradėjo čiešint. Arba užkalbink/parašyk į fb arba pamiršk,nes taip ir prasėdėsi galvodamas ką daryti,o ji su kitu seniausiai sėdės kuris nebijojo to padaryt ir negalvojo "paeis ar nepaeis". Jei tau nedrąsu realiai užkalbint ją,nes bijai jog atstums ar pan. Tai kaip minėjo rašyk į fb,bet nesėdėk rankų sudėjęs jomajo!!! Iš patirties sakau.

Redaguota , nario pseud.`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista, po šitam pranešimui labai daug minusų surinkai. Dažniausiai merginos šitam forume susilaukia pliusiukų už nieką. :D

 

Tokio amžiaus panos čj labiau vyresnių nori. (Nepyk tik :D)

 

Surinkau -rep nes vienas ir tas pats asmuo man meto juos, Ainis,Mclick ir t.t Kuris jau gavo ban už tai.

Nieko :D

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Žinai kaip sakoma... Gyvenimas parodys nereikia skubėt - MrT
Rakinkit tema, išvados tai kad nieko nesigaus, problema ta kad nusivertinu save ir t.t. :/

pasol tu ! kol tu neuzkalbinsi jos nieks jokios temos nerakins. nu jmj nu tu pats galvok ne su bezde o su galva.. kazkada ateis laikas kada reiks pradet su tom panom bendraut anksciau ar veliau instead u will be gay and .... but. ok. o seip kas ji per tokia ciole , kad tu bijai ja uzkalbint? kokia shule's elitas ar kas? liol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D hateris b* tu ernestai, nu ji ne toks žmogus kaip kad kitos... Beto ji vyresnė. RAKINKIT TEMA.

Blogiausia tai kad idealizuoju ja, neidelizuočiau butu paprasta...

nu ir kuo ji jau tokia kitokia?  jeigu pas ja papai ar sikna dydesne tai cia nereiskia kad ne tokia kaip kitos..  nu tai tau tipo geriau eit i shule ir kiekviena diena zet i ja ir svajot ar uzkalbint ir susibendraut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku rakinkit temą,nes autorius peza :( Tau sunku perlipt per save ir parašyt jai ? Po kokių 5metų pagalvosi "*Myliu SuperGames.lt* durnelis buvau,kad tuo momentu nieko nepasiryžau padaryt". O kai vaikai paklaust kaip jų tėvas mergas čiešino ką sakysi ? "Niekaip"? Pats dabar prisigalvoji visokiausių nesąmonių kokia ji ten tobulų tobuliausia,nors bendravęs net neesi. Pabendrautum ir visai gal kitoks vaizdas atsivertų. Nu,bet jei taip nori,tai ką padarysi,bet pats sakei gyveni tik vieną kartą,tai daryk išvadas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bendrauju su daug vyresne ir viskas normaliai moka patarti viska.

kaip sakoma amzius meile nesvarbu - blankas

Jo, pedofilai tą patį sako.

 

Ne... Aš kalbu kaip apie asmenybe, o ne vien tik isvaizda. Ir taip tokios kaip ji nesurasi niekur.

Visada tokios mintys kyla kai tik kuria nors paną įsišiki.

 

Pseud.... Reikėtu tau pamatyt ja.. Ir taip nepasiryšiu tikriausiai nes kaip jau ir sakiau - Vyresnė.

Tai tu man kontaktus atsiųsk, fb tipo. Aš pradėsiu čiešint ją, gal susiimsi ir tada užkalbinsi :D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:/

Nu tai ka jusu nuomone taip ir tiesiog tureciau prieit ir pradet pokalbi? Jei ji isviso su manim nenores bendrauti... Aš jaunesnis esu.

P.s. Atsiprašau už klaidas iš tel. rasau.

nu jei nenores tesiog paprastai nepasakys tau taip pasol tu nachuj ar pan. tai jau pats suprasi kad nenori bendraut jei ka ten shulej kokioj kalbini tai uzkalbinsi eji matysi kad xuj uzvelsi koki '' gerai iki turiu eit i pamoka'' ir fsio. ir pats pamatysi ar per kokias pertraukas ar kur pasiziuri i tave ir pan jeigu jo ir blala tai eini ir dar pezi kazka jai.  nu ir ka kad jaunesnis, nu tai tu bandyk jezz nu gi nepavyks tai nepavyks, gi tu negavlok kad tu taip bus kad tau ta pana ateis savaime.. anksciau ar veliau reiks su kazkokiom pradet kalbet .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...