Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Santykiai :)


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Ji vyresnė.

2. Mano klasiokė jos draugė (tikiuosi supratai)

3. Man atrodo jai patinka vyresni.

4. Idealizuoju ją, del ko net pokalbio normalaus nebus.

5. Kitamet ji bus studentė.

6. Aš durnius :/ (t.y. Dėl to kad parinuos dėl 1-5 punktų ir tiesiog nebandau net)

jezzz , as dar jaunesnis uz tave (15 man) ir tai budams 9-kl jau eidavau prie 10-11 nu aisku ten ant lempos hai ir balba pasakydavau, poto taip buvo kad apsikabindavau dar, ir ka zinau nieko baisaus,pirma karta taip gal buvo kazkiek baisu bet buvau pasikes gerai tai .. o seip jei rimtai tai koks skirtumas nu. dar sakai 3. Man atrodo jai patinka vyresni.  jeigu tau taip atrodo nereiskia kad taip yra.. gi bandyk uzkalbyt jopapaa nu *Myliu SuperGames.lt* sakau pasimesi sakyk turiu eit i pamoka ir fsio, prasisuksi..

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D ne nieko neišeis :D Nu nesigaus man, idealizuoju ja. :/

nu tu man vel paaiskink kodel neiseis, vel del to kad tu galvoji kad ji vyresni ji tobula ir balbalbalbla , nu gerai *Myliu SuperGames.lt* uzkalbinsi nepavyks tai *Myliu SuperGames.lt* ir fisio ,bent zinosi tada kad tu jai nepatinki arba jos jaunesni netraukia ir nebeteks taip sukt galvos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tada žinos visi :D nesigaus nes idealizuoju (t.y. droviesi merginos kuri atrodo ideali)

Ir dar prie viso to ji - vyresnė.

nu *Myliu SuperGames.lt* tegu zino visi nu ir ka tau jie sakys?  plbm jei kas ka sakys tai kokie dundukai tavo klasiokai kurie patys irgi nesugeba uzkalbyt panos..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atarax wat? :D Ernestas nu taip :D

nu tada tu dalbajobas, tau kas rupes gyvenime labiau mylima pana ar draugai? nu suprantu nebus taip kad busi su pana 24/7 bus ir kad ir su draugais iseisi ir pabusi ir blalaa bet jeigu ten tavo ''tikri'' ''draugai'' tai jie tave palaikys kad ir kokia pana tu bekabytum,aisku gal pasakys ten ooo ir pan bet bus tik ant baijrio o jeigu kas rimtai kazka pasakys tai kokie tavo dundukai o ne draugai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu tada tu dalbajobas, tau kas rupes gyvenime labiau mylima pana ar draugai? nu suprantu nebus taip kad busi su pana 24/7 bus ir kad ir su draugais iseisi ir pabusi ir blalaa bet jeigu ten tavo ''tikri'' ''draugai'' tai jie tave palaikys kad ir kokia pana tu bekabytum,aisku gal pasakys ten ooo ir pan bet bus tik ant baijrio o jeigu kas rimtai kazka pasakys tai kokie tavo dundukai o ne draugai..

Manau draugas kaip tik turėtų pasakyti jeigu žino kažką apie tą paną, ko tu nežinai. Bet šiaip nėra tokio čiūvako, kuris sakytų "durnas tu nekabink jos" be jokios priežasties. Na, o jeigu jau taip sako, tai pavydi. Be to draugai neturėtų būt kliūtis kabinti merginą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...