Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Santykiai :)


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanau, kad amžius yra problema. Žinoma, ne per daug. Ne kokiais 5 ar 7 metais. Nežinau jau tiek man atrodo per daug.

 

Jeigu ji tau tokia brangi ir nuostabi tai bandyk kažką daryt, paklabint kol kasnors kitas jos nenukabino. Pamėgink gal pasirašinėt iš pradžių jeigu nedrysti, juk rašinėtis lengviau negu kalbėti akis į akį. Sėkmės.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai kaip tik geriau akis i aki nei rašinėtis :D

Nepaeis man su ja :/ Tokia realybė.

Kam iškarto taip sakai, jog tau nepasiseks? Iškarto nuvertini save ir meti tolyn savo svajones. STOP. Taip daryti negalima, svajonių reikia siekti, o ne bėgti nuo jų. 

Jeigu atvirai kalbant, vyresnę panelę nusikabinti yra nerealiai sunku, bet tai įmanoma. Asmeninis patarimas, pradžioje gauk jos telefono numerį, arba facebook'ą ir pradėk bendravimą per ten, bus viskas daug paprasčiau, nežinau kodėl, bet tai yra realybė. Susirašinėdamas bandyk atrodyti įdomi asmenybė (linksmas, iškalbus, užjaučiantis, mielas) ir jokių klausimų apie lytinius santykius, nes tai yra pernelyg žemas lygis, tačiau tuo pačiu ir labai nepasikelk, neaukštink savęs.

Atmink tavo misija dabar yra nusikabinti gražią panelę, tad pirmyn, gana svajoti, reikia VEIKTI. 

Tik dabar tau pora klausimų. 

• Tu sakai jog tau su ja būtų tobulas gyvenimas. Kiek supratau iš visko tai tu su ja net neesi bendravęs, tai kaip gali žinoti kokį gyvenimą tu su ja turėsi?

• Kiek tau pačiam metų, ir kiek jei metų, nes jei tau 13, o jei 16, nu tai matau tokiu atveju tikrai nereikia skubėti.

• Kas tau joje patinka? 

P.S Pakeičiau temos pavadinimą ir truputį turinio, kadangi buvo pažeidžiamos bendrosios forumo taisyklės. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu neisivaizduoji kas ten per žmogus (kalbant kaip apie asmenybe), man 16 jai 18. Man ji patinka :) t.y. Kaip asmenybė patinka, nuostabus žmogus, labai pozityvi ir ne mainstreaminė. Daug galėčiau pasakot apie ja.

O kur sakei, kad jokiu lytiniu klausimu, tai baik.... Man sex** kaip sakiau ne pirmoje vietoje kaip kad dabartiniam jaunimui.

O dėl visu facebook pm ir sms tai nežinau.. Banalu pradet pažintį per ten. Bet kaip ir sakiau nelabai kas išeis :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu neisivaizduoji kas ten per žmogus (kalbant kaip apie asmenybe), man 16 jai 18. Man ji patinka :) t.y. Kaip asmenybė patinka, nuostabus žmogus, labai pozityvi ir ne mainstreaminė. Daug galėčiau pasakot apie ja.

O kur sakei, kad jokiu lytiniu klausimu, tai baik.... Man sex** kaip sakiau ne pirmoje vietoje kaip kad dabartiniam jaunimui.

O dėl visu facebook pm ir sms tai nežinau.. Banalu pradet pažintį per ten. Bet kaip ir sakiau nelabai kas išeis :/

Kodėl tu įsitikinęs kad tau neišeis? :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baisu ja užkalbint kažkodėl :/ O jeigu atstums?

Nes su vyresnėm panelėm net bendraves beveik nesu.

Kas geriau, kad užkalbinsi ir ji tave atstums, bet tu jau tikrai būsi įsitikinęs kad tu jei nepatinki, ar kad sėdėsi nežinioje, o gal ištikrųjų tu jei patiksi ir tapsite graži pora? :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho kaip čia mielai nuskambejo :D Buvo įdomu paskaityti kai pati esu mergina, o šiaip sėkmės tau su ja! ;)

Keista, po šitam pranešimui labai daug minusų surinkai. Dažniausiai merginos šitam forume susilaukia pliusiukų už nieką. :D

 

Man asmeniškai patinka mažesnės, nes kažkaip labiau tave supranta. Bet jeigu 2metais tai jau ne, vienais metais - arba bendraamžė yra geriausiai. :)

Tas amžiaus skirtumas tik mokykloje jaučiasi... Po šūlės jau bus kaip ir vienodai tas amžius. Aišku nebendrausi su 16-ikos pana, kai tau 20... Bet vistiek tie 4 metai kurie atrodo tokie reikšmingi vėliau nebus tokie svarbūs. Aišku kai jau pora bus baigus mokyklą ir panašiai. Susilygins tie visi skirtumai.

 

Kad gal nelabai draugaučiau.. Nu žiūrint su kokiu :D 17

Tokio amžiaus panos čj labiau vyresnių nori. (Nepyk tik :D)

 

Man tai kaip tik geriau akis i aki nei rašinėtis :D

Nepaeis man su ja :/ Tokia realybė.

Nenuvertink savęs. Nu jeigu ir nepaeis tai kas? Savaitė ir pamirši. Dabar čia atrodo, kad bus tragedija. Jeigu ir nepaeis, po poros mėnesių juoksiesi iš to, kaip parinaisi. Tiesiog, pabendrauk su ja. Pažiūrėk kaip ji su tavim. Būk malonus jai visada (Atrodo banalu, bet iš tikrųjų veikia). Dažnai čiūvai galvoja, kad panoms patinka tik tie "Kietuoliai". Taip, patinka, bet jie joms vienkartiniai. "Pasitampiau su savim ir numečiau".  O tie kurie su merginomis maloniai elgiasi jau yra tokie ilgaamžiai :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bendravimas su vyresnėm normaliom panom įmanomas tada, kai pats esi ne koks vėjavaikis, nebent ir pana tada atsilupus kokia turi būt, kad su visišku vaiku prasidėtų, o jeigu pats elgiesi brandžiai, moki bendrauti - vyresnes galiu pasakyti dažnai irgi traukia jaunesni vaikinai, kodėl - neatsakysiu, nes pats to nežinau, bet ne viena mergina asmeniškai man sakė, kad jaunesni vaikinai traukia ir negali pasakyti kodėl. Taip, kad jeigu patinka - bandyk, neturi ko prarasti ;)

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...