Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Žadu pirkti šita pc : 

Operacinė sistema
Free DOS
Įranga
ZASILACZ CHIEFTEC GPA-400S8 (80+) 400W - BULKKABEL ZASILAJĄCY 1.8M SCHUKOZłącza wewnętrzne: PCI Ex x16 ; PCI Ex x1; COM; LPT; TPM; USB 3.0; 2x SATA 3; Złącza zewnętrzne: VGA; DVI; HDMI; 2xPS2; 2xUSB 3.0
Optinis įtaisas: aprašymas
DVD-REC LG GH24NSC0 SATA BARE OEM CZARNY
Gamintojas
Action
Garso plokštė
ON BOARD
Pagrindinė plokštė
ASROCK H81M-HDS H81 LGA1150 mATX
Atminties kortelių FDD skaitytuvas
Nėra
Garantija
24
Kietojo disko talpa
1000
Optinis įtaiso šeima
DVD-REC
Korpusas
OBUDOWA ZALMAN ZM-T2 PLUS - mATX - USB3.0 - CZARNA
Kietasis diskas: aprašymas
HDD SEAGATE 1TB ST1000DM003 SATA III 64MB
Atminties aprašymas
2 x ACTINA DDR3 4096MB PC1600 OEM (produkcja)
Procesoriaus šeima
Intel Core i5
Procesoriaus aprašymas
PROCESOR CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX
Vaizdo plokštė
INTEL HD

 

Kaip manot Ar paveš GTA V?

Redaguota , nario mantas1742
Neformatyvus temos pavadinimas

priklausomas_100.png

(redaguota)

Žaisi ir vargo nematysi ;)

Nebent GTA San Andreas jis vilktų, jog vargo nematytum.

 

Laisvai.

Kodėl taip manai? Nes manai blogai.

 

Autoriau, permokėsi žvėriškai, o žaist galėsi kokį TF2 ar LoL. Paprašyk, kad sudėtume detalių sąrašą, parduotuvėj surinks

Redaguota , nario Tormazas

Nebent GTA San Andreas jis vilktų, jog vargo nematytum.

 

 

Kodėl taip manai? Nes manai blogai.

 

Autoriau, permokėsi žvėriškai, o žaist galėsi kokį TF2 ar LoL. Paprašyk, kad sudėtume detalių sąrašą, parduotuvėj surinks

Ai *Myliu SuperGames.lt* :D Į VGA tai nepažiūrėjau.

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


(redaguota)

GTA V reikia 4 cpu, o tu imi 2.

Turėjai omeny reikia 4 branduolių? Taip, reikia, tačiau pas jį biudžetas nėra didelis, tad 4 branduolių nesukiši už tokią sumą, o šitą Penitum'ą gali labai gražiai iki 4.1 GHz OC'int, tad neturėtų būti labai juntamų bottleneck'o bėdų :)

Redaguota , nario Tormazas

"Operacinė sistema

Free DOS" - Šitas tai gerai nuskambėjo :D
 
Nepaveš, nieko gero nepaveš, GTA 4 net lagins, kartais ir kaikuriomis vietomis GTA SA (SA:MP) tau palagins, geriau pirk naudotą arba susirink pats. Arba ieškokis. :)

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...