Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

GTA V YRA SENAI SUKURTAS JMJ... :D Tik žaidimas yra pritaikomas PC versijai ir tiek.  Manau kad PC versija beveik baigta tik liko kokios ten kelios klaidos ir pnš. Kas iš to kad spėlios ? Bent jau pagal mane tai čia tuoj OFF TOPIC tema bus.

Taip sutinku su tavimi tiktai dar be GTA V reikia laukti GTA heist dlc ar kažką ten panašaus.

O dėl GTA VI tai dar anksti spelioti kada jinai bus sukurta kam pirma atsiras kiek laiko kurs kada pasirodis pirma video vaizdai iš žaidimo nu dar viskas yra per anksti reikia pirmą užbaigti gatavai GTA V iki galo kai pagrinde nieko jai nebegalvos tada imtis GTA VI na tiktai mano nuomone.

Visiška tiesa. Net nesitikėkit artimiausiais metais išvysti dar vieno gėrio :D Bet labai norėčiau, kad būtų pratęsta Franklino, Michael'o ir Trevor'o istorija !

Koks gali būt GTA5 pratęsimas, kai visus "priešus" iššaudė ir patys tik bankus apiplešinėja?

Kas pratęsime, dar bankų daugiau apiplėš?

Beje, pabaigoje pasirenki kurį veikėją nušaut, tai jeigu pvz nušauni Trevorą ar Michaelą, pratęsime vėl bus gyvas? :D

  • Teigiamai 3

❤️

 

(redaguota)

GTA V YRA SENAI SUKURTAS JMJ... :D Tik žaidimas yra pritaikomas PC versijai ir tiek.  Manau kad PC versija beveik baigta tik liko kokios ten kelios klaidos ir pnš. Kas iš to kad spėlios ? Bent jau pagal mane tai čia tuoj OFF TOPIC tema bus.

Jis dar nebaigtas kurti, tobulinti, išeina atnaujinimai, skinai, aprangos, mašinos, naujos galimybės ( nu bent jau iš MP pusės )

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Jis dar nebaigtas kurti, tobulinti, išeina atnaujinimai, skinai, aprangos, mašinos, naujos galimybės ( nu bent jau iš MP pusės )

Ahaha, gerulis. Tau zmogus, draugaujantis su protu (Aleksas) jau seniai paaiskino, kad GTA V yra pilna zaidimo versija. Dauguma konsoliu zaideju jau seniai perejo singleplayeri. Oficialiai zaidimas isleistas 17 September 2013, tai praejo beveik pusantru metu. I PC versija zaidimas yra PORTINAMAS, o ne kuriamas is naujo, todel ten reikia pora dalyku pakeist ir suderint PC versijai. Kadangi zaidimas sukurtas specealiai singleplayer rezimui, tai multiplayeris isvis yra kitas dalykas, kuris nera priklausomas nuo SP. Jie multiplayeri galejo isleisti isvis po 10-ties metu, bet zaidimas vistiek jau butu pilna versija nuo isleidimo. O del tu skinu, masinu, aprangu, tai yra vadinami DLC - Downloadable Content. DLC ir update/upgrade/patch yra absoliuciai nesusije dalykai. DLC nera privalomi, o patchai yra privalomi norint gauti maksimalu komforta zaidime. Tas pats kaip ir su CSGO, iseina kazkokie papildai t.y. DLC, kurie tik PAPILDOMAI isplecia zaidima.

Šiknon tie trys, vat Niko ir Romano istorijos pratęsimas būtų pasaka *-*

Or CJ *-* 

 

Koks gali būt GTA5 pratęsimas, kai visus "priešus" iššaudė ir patys tik bankus apiplešinėja?

Kas pratęsime, dar bankų daugiau apiplėš?

Beje, pabaigoje pasirenki kurį veikėją nušaut, tai jeigu pvz nušauni Trevorą ar Michaelą, pratęsime vėl bus gyvas? :D

Čj :D

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


  • Parašė po 2 savaičių...

Rockstar kompanija jau po biški pradeda išleidinėti Heists papildymą. Įkėlė 3 naujas foto į GTA V failus, beeeeeeeeet vėl jas pašalino. Bent jau kas spėjo jas aptikti failuose ir paviešinti. 

 

0.jpg

0.jpg

0.jpg

 

Kalbant apie GTA VI, tai sakyčiau, kad Rockstar skubėti, neturėtų, nes GTA V yra gan šviežias produktas kuris atnešė didelį pelną ir su kiekviena diena to pelno vis daugėja. Tai kaip ir buvo sakyta, išleidimo data apie 2018-2019 metai.

YpIX4xG.jpg

GTA V ant konsolių tai jau virš metai laiko yra, tik va ant PC kažkaip labai viskas užsitęsė, tas pats bus ir su GTA VI, ant Pc išeis po dviejų metų kokių, kai jau senai bus visi žaidę ant konsolių :D

Gali būti, bet man tai asmeniškai užtenka ir 5tosios dalies dar kai nesu žaides tai regis ten turėtu būti laaaabai įdomu tiktai youtube žiūrėjau pora misiju o kai bus ant pc išleista dienų dienas prie GTA V sedėsiu. 

O dėl GTA VI tai nežinau truputi per anksti apie jį jau šneka.. Dar gi sulaukti reikia GTA V Heist papildymo ten tai galimybes bus.. Tiktai draugų reikės susirasti ir fsio į trasa.

Gali būti, bet man tai asmeniškai užtenka ir 5tosios dalies dar kai nesu žaides tai regis ten turėtu būti laaaabai įdomu tiktai youtube žiūrėjau pora misiju o kai bus ant pc išleista dienų dienas prie GTA V sedėsiu. 

O dėl GTA VI tai nežinau truputi per anksti apie jį jau šneka.. Dar gi sulaukti reikia GTA V Heist papildymo ten tai galimybes bus.. Tiktai draugų reikės susirasti ir fsio į trasa.

Dėl heist joa, papildymas tas turėtu pasirodyti iškart po PC versijos išleidimo kiek girdėjau.

P.S Eisim drauge lošt heist ane ? xD

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Man rodos mano mama žino daugiau negu jūs kartu visus sudėjus apie GTA VI   :| 

 

O tai palaukit jūs negalvojat kad truks ilgiau negu 4 metus kurimas, nes gi jau technologijos šiandien žengia vos ne kiekviena rytą po žingsnį nauja, vaizdo plokštės tobulėja ir pinga, taigi :) Užtruks manau daugiau nes R* norės nustebinti daugiau ir manau net mappas būs daug didesnis negu dabartinio GTA V. Atidėkit 6-7 kokius metus nes dar iki to laiko tikrai nebūs PC versijos ir nebūs jau toks pilnas :D O be to savo nuomone manau sakyčiau kad R* turėtų grįžti į Vice City ar bandyti San Fierro ar Las Venturas (nes tie du paskutiniai yra logiškai netoli per GTA SA Los Santos miesto" :)

LXhYGbX.gif

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...