Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Slapyvardžio keitimas galimas tik kas šešis mėnesius


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 47
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Galėtu padaryti tą pirkima,o antra gaila,kad taip ilgai nors kas trys mėnesius padarytu...

tai kaip ir sekiau galetu padaryti keitima 6 men ir pvz sumoki ten pvz: 1000FLT ir is 6men sumazina iki 3men taprasme puse laiko :) manau taip butu geriausia nes kas keicia daznai nickus neuztektu jiems formo litu keisti greiciau negu kas 3men, :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
O jei pavyzdžiui pakeitė tau nicką : Kienis, bet blogai parašei tą žodį, ž ir laukti tuos šešis mėnesius?

Taip. Aš sakiau kad man ž gale uždėtų ir fsio reik laukti tuos mėnesius..

Tai jau nick keitimas.

Norint , kad nickas būtų toks koks nori , privalote parašyti taisyklingai - TAIP KAIP NORITE. Jeigu padarysite klaidą ar pan. : Čia bus jūsų bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jei pavyzdžiui pakeitė tau nicką : Kienis, bet blogai parašei tą žodį, ž ir laukti tuos šešis mėnesius?

Taip. Aš sakiau kad man ž gale uždėtų ir fsio reik laukti tuos mėnesius..

Tai jau nick keitimas.

Norint , kad nickas būtų toks koks nori , privalote parašyti taisyklingai - TAIP KAIP NORITE. Jeigu padarysite klaidą ar pan. : Čia bus jūsų bėda.

Šiaip galėtų pataisyt.. Jeigu žmogui ten baisi problema tas nick'as ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 7 mėnesių...
Man kur kas patogesnė funkcija būtų, kaip tik 3 galimi slapyvardžio keitimai bet kuriuo laiko momentu.

Čia kaip facebook'e :D

Arba siūlau padaryti taip, kad automatiškai praėjus 6 mėnesiams leistų pačiam pasikeisti, o kai pasikeiti - nebeleidžia, yra vienoje phpBB svetainėje taip padaryta.

Galima nuorodą į AŽ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...