Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

New HTML Design by Mind


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kai praitoi temoi mano seną dizainą iškritikavo.. Tai pamaniau tikrai, geriau mest ta dizainą ir bandyti piešti naują. Tai štai pristatau jums savo nauja dizainą :P Jis dar nebaigtas aišku ;D Kolkas padariau tik fono darbus tai noriu sulaukti iš jūsų kritikos.


 


3598b7b30f1ac21770761eb7c02a6451103.jpg


 


 


Darbe stengsiuosi taikyti būtent raudona spalvą bei GTA V paveiksliukus :P Nors čj jų daugiau ir nebus kur dėt :D


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas raudonas visiškai nesižiūri. :/

 

Nežinau kokių tu čia komentarų tiekiesi, jei čia tik raudonas keturkampis su pusrutuliu ant viršutinio kampo. Kol kas tai tik "TRA-GE-DI-JA".

Matos.. Komentuoja net temos neskaite.. Juk gi parašiau kad "darbas nebaigtas, bei man reikia kritikos!" O jūs čia su savo nesamonėm...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spalvos skeltos iš oro. kaip sakė prefixsas, skrituliukas ir stačiakampis su nuotraukomis...  Tegul tavo darbas būna ir 999. Nieko tai nekeičia.

Krč... Nemoki kritikuot tai ir valink iš čia..

 

Man asmeniškai, visai nieko toks. Manau pakeisk spalvą, idėjus migtukus, bei kita info turėtu gražiai atrodyt.

Na apie mygtukus tai nežinau :D Nebent tokius kaip skype ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Krč... Nemoki kritikuot tai ir valink iš čia..

 

Na apie mygtukus tai nežinau :D Nebent tokius kaip skype ir pnš.

 

Palyginus su speed , tu dar vaflis ,esi :). Bei , kaip galima iš tokio darbo tikėtis ? jog visi plos ? girs ?

Redaguota , nario HeiC'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet rimtai tu debilas.. Aš kritikos prašau idiote tu.. O ne pagyrimo.. Ir ne kažkokio išsipisinejimo.. Daro čia iš savęs "profą" tipo..

Ne nu kur debilai rimtai.. Temos net neskaito, komentarų taip pat ir stumia.. Juk aiškiai temoi buvo parašyta man reikia suknistos kritikos o šitam forume žiūriu visi tik išsipisinet temoka..

Citata:

"Spalvos skeltos iš oro. kaip sakė prefixsas, skrituliukas ir stačiakampis su nuotraukomis"  Tai nekritika? Am... Atsiversk Wikipediją ir pasiskaityk neverkęs čia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kritikos nori? užbaik darbą. Čia 2wallpaperiai kažkokie imesti ir kritikos nori :D dar pasakyk, kad kokias 2valandas piešei :D

Tik wallpaperiai? Aš čia dar brush'ą dariau vietomis kad geriau atrodytu bei spalvas keičiau..

 

Čia darbas net ne tai, kad nebaigtas, bet jis tik vos vos pradėtas... cmon žmonės, juk tutorialų pilnas internetas.. :)

Geriau pačiam mokytis nei iš tutorialų..

 

Pagal tavo piešimo lygį jis ir yra didysis profas į kurį tau reiktų lygiuotis. :)

O kur buvo mineta kad jis prastai gfx'ina? Aš tiesiog sakau jis iš savęs daro "profą" kritikuodamas naujokus kurie bando piešti dizainus.. 

 

Bei štai pilnai pabaigtas darbas..

 

297806b43c9a0f69ef9a32c17aa7d89a932.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tik wallpaperiai? Aš čia dar brush'ą dariau vietomis kad geriau atrodytu bei spalvas keičiau..

 

Geriau pačiam mokytis nei iš tutorialų..

 

O kur buvo mineta kad jis prastai gfx'ina? Aš tiesiog sakau jis iš savęs daro "profą" kritikuodamas naujokus kurie bando piešti dizainus.. 

 

Bei štai pilnai pabaigtas darbas..

 

297806b43c9a0f69ef9a32c17aa7d89a932.jpg

 

Aha, tu gal geriau žiūrėkis tas pamokas youtubėje, taip greičiau tobulėsi nei vienas pats. Čia tik 3/10 darbas ir visiškai neatitinkantis šių laikų standartų. Piešk tokį dizainą kokį tu pats naudotum savo projektui. Iš kritikos mažai naudos, jei pats netobulėsi ir nežiūrėsi jokių pamokų (kurių internete pilna).

 

 

Tik wallpaperiai? Aš čia dar brush'ą dariau vietomis kad geriau atrodytu bei spalvas keičiau..

sarcastic-wow.gif

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...