Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ruklao


ruklao

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 70
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Aš pavizdžiui galėčiau kitą dieną ateiti nors ir su skiauterę į mokyklą, man visiškai vienodai būtų, nes man svarbu, kad tai man patinka. O gal jūs galvojat kad mano visi draugai tik "skeiteriai", "banglai" ar dar kokie nors išskirtinės išvaizdos žmonės. Pas mane dar daugiau draugų yra tie kurie yprastai rengiasi: treningus, lakierkas ir t.t., ir ką jūs galvojat jie elgiasi su manim kitaip nei yprastai? Pff, jiem svarbu ne stilius ir pan., o pats ŽMOGUS! Laukiu kai turėsiu 18metų, nes iškart bėgsiu į kokį saloną ir prisidarysiu įvairiausių tatuiruočių.

Beje dėkui už šiltą sutikimą.

Manau kai vienas tiesiog desinej auskaras yra gejus arba cia nzn is kur istraukta tik kazkur girdejau. Gal kai daug auskaru turi desinej *myliu LB puslapį*: D? Sveikas atvykes ir man foto nerodo noreciau pamatyt kai atrodai su tiek auskaru :)

Gaila tas nuotraukų host'as labai dažnai lūžinėja, tai dabar į kitą pertalpinau ir turėtu rodyti dabar. Ir beje tik vienoj foto matosi auskaras antakyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tau tinka auskaras :) graziai atrodo ;]]] as ir turejau bet biski trenkiaus ir kraujas pradejo bekt ir isplyso :D krc nekalbesiu ziauru :DDD gal verciaus ir vel bet dabar bijau :DDD gal patarsi? :P

Dėkui už pagirimą. :unsure: Atsimenu drauge buvo gavus per kūno kultūros pamoką iš kamuolio tiesiai i auskarą, kuris buvo antaky, tai jei ten pradėjo puliuot, labai kraujas bego ir turėjo išsivert. :rolleyes: Tarkim jei man kas būtų, tai tikrai nebevargčiau, tai ir tau patariu nebevargt. Šiaip patarčiau vertis į lūpą, į dešinę pusę. Labai gražiai atrodo, šiaip ir pats neatsisakyčiau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...