Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ruklao


ruklao

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi Labusai.com portalo lankytojai. Gal kas mane jau ir pažįsta iš kitų forumų, bet dar vienas prisistatymas nepakenks manau. Mano vardas yra Darius, bet galite mane tesiog vadinti ruklu. Aš esu iš Šiaulių, tad nesupyksiu jei aplankysite. Laisvalaikiu važinėju su riedlente, sedžiu prie kompiuterio ar šiaip susitinku suv draugais gerai praleist laiką. :) Pačiam yra 16metų. Labai mėgstu įvairiausius papuošalus, tokius kaip: auskarai, tatuiruotės ir pan., beje pats turiu 5 auskarus.

Taigi iš šio forumo tikiuos gerai praleisti laiką kai bus nuobodu ir ne tik. Beje jei norite ko nors paklausti - nesivaržykite. ;)

O čia keletą nuotraukų iš nuosavo fotoalbumo:

96462953.jpg

56767219.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 70
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

y desine ausi ysiverei ;D...omg, kiek girdejau y desine veriasi gejai...

O tu turbūt negirdėjai, kad taip kalba žmonės arba marozai, arba tie, kurie pavydi kitiems. Turbūt kas turi auskarą liežuvyje irgi vadini gėjais? Čia žinok skonio reikalas yra.

..Sveikas atvykęs ;) Turbūt jau žinai kas aš :)

Senasis, gerasis mūsų cTrL. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu turbūt negirdėjai, kad taip kalba žmonės arba marozai, arba tie, kurie pavydi kitiems. Turbūt kas turi auskarą liežuvyje irgi vadini gėjais? Čia žinok skonio reikalas yra.

O man jo skonis patinka, tiksliau galima pasakyti, kad jis turi skonį, o ne kaip daugelis iš čia esančių... Matosi, kad žmogus asmenybė, o ne vienas iš pilkos masės ir bandančių atrodyti kažkaip kitaip, bet nieko išskirtinai neatrodančių, tiksliau nenorinčių išsiskirti, nes galvoja, o ką apie mane pasakys kiti - va čia ir yra asmenybės trūkumas, galvojimas ką apie tave pasakys kiti. O jis turi savo asmenybę ir visai nebijo kitų plepalų ar nuomonių, nes jis pats turi nuomonę. Ir ne nuomonę pasiginčyti, o nuomonę gyvenime. Tokie žmonės dažnai daug pasiekia.

Žinoma pasiekia ne todėl, kad išskirtinai atrodo, o todėl, kad jie yra asmenybės ir gan unikalios.

Žinojau, kad anksčiau ar vėliau tokie kaip vistiek prikibs prie tavo išvaizdos, nes jie kažko gyvenime bijo, gal tos pačios kitų nuomonės, o gal kažko kito ir nedrįsta atrodyti iškirtinai, bet jie tampa pasaulyje pilka mase. Matau, kad tu žinai kaip nori atrodyti, todėl tobulėk, ir ne tik stiliuje, o ir charakterio bruožus ugdyk.

Ir žinoma sveikas atvykęs į mūsų portalą.

*Aš mažas vaikas, nes keikiuosi*

Žinom, žinom, žinom ir dar kartą žinom...

Tegul jis nesioja tuos auskarus jei jam tik patinka nenuprantu ko cia kabinejaties? :D

Vat šitaip ir aš sakau, juk jis neverčia tų auskarų nešioti ir jums ir nuo auskarų nepasidaro kitas žmogus, jis lieka toks pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu turbūt negirdėjai, kad taip kalba žmonės arba marozai, arba tie, kurie pavydi kitiems. Turbūt kas turi auskarą liežuvyje irgi vadini gėjais? Čia žinok skonio reikalas yra.

O man jo skonis patinka, tiksliau galima pasakyti, kad jis turi skonį, o ne kaip daugelis iš čia esančių... Matosi, kad žmogus asmenybė, o ne vienas iš pilkos masės ir bandančių atrodyti kažkaip kitaip, bet nieko išskirtinai neatrodančių, tiksliau nenorinčių išsiskirti, nes galvoja, o ką apie mane pasakys kiti - va čia ir yra asmenybės trūkumas, galvojimas ką apie tave pasakys kiti. O jis turi savo asmenybę ir visai nebijo kitų plepalų ar nuomonių, nes jis pats turi nuomonę. Ir ne nuomonę pasiginčyti, o nuomonę gyvenime. Tokie žmonės dažnai daug pasiekia.

Žinoma pasiekia ne todėl, kad išskirtinai atrodo, o todėl, kad jie yra asmenybės ir gan unikalios.

Žinojau, kad anksčiau ar vėliau tokie kaip <dnc123> vistiek prikibs prie tavo išvaizdos, nes jie kažko gyvenime bijo, gal tos pačios kitų nuomonės, o gal kažko kito ir nedrįsta atrodyti iškirtinai, bet jie tampa pasaulyje pilka mase. Matau, kad tu žinai kaip nori atrodyti, todėl tobulėk, ir ne tik stiliuje, o ir charakterio bruožus ugdyk.

Ir žinoma sveikas atvykęs į mūsų portalą.

*Aš mažas vaikas, nes keikiuosi*

Žinom, žinom, žinom ir dar kartą žinom...

Tegul jis nesioja tuos auskarus jei jam tik patinka nenuprantu ko cia kabinejaties? :D

Vat šitaip ir aš sakau, juk jis neverčia tų auskarų nešioti ir jums ir nuo auskarų nepasidaro kitas žmogus, jis lieka toks pat.

ne nu krc *Myliu SuperGames.lt* pasakiau ka girdejau simtus kartu jau varo...nu krc...kad mazas tai jau botas ane...mastyk is naujo...-_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...