Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ruklao


ruklao

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 70
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

gali baikt floodint,nes nei vienas cia nekencia floodo

Tema apie , kalba apie , tai kas čia blogo?

Manau tu nesuvoki kas yra "floodas".

To - http://zodynas.kriu.lt/zodis/floodas

Pasiskaityk ir suprasi.

norejau pasakyt kad per visa foruma nefloodintu,o ne savo temoje

O tu taip ir nesupratai ką reiškia floodinti, kaip senam nariui parašysiu paryškintai. :)

Daugumoje forumų negalima rašyti kelių žinučių iš eilės,tačiau jai parašai jas tai ir yra floodas.

Jei dar nesupranti parašysiu trumpai ir aiškiai.

Kelių žinučių iš karto rašymas arba kitaip dvigubas postas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dnc321 iš tavo postų matosi,kad esi mažvaikis ir bandai kažką čia primesti..Nu ir kas kad žmogus turi daug auskaru?Man tai pavyzdžiui gražus tie auskarai..Pats vieną turiu kairėje ausyje.Ir nereikia smerkti žmogaus,jis turi savo stiliu ir tuo džiaugiasi

tu tai cia vapse maziausiai reikalingas...as ir galvoju,smirdi cia ilgai,nuo to laiko kaj prisireginaj...nu ir ka man 13 metu pavydi...*Myliu SuperGames.lt* botas atsirado dar man cia ysakines...*Myliu SuperGames.lt* nevala...ir vapse cia tas pats,jis megsta auskarus as prikolus,parasiau prikola taj jau levaj nu ir krc *Myliu SuperGames.lt*...kalbek su tuo kam *Myliu SuperGames.lt* ciulpei,ka sakei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tau pasakė, kad esi mažvaikis ir pasakė kodėl, o tu iš karto į kritiką neturi atsakymo ir tiesiog prirašai keiksmažodžių, kurių net neina suprasti. Ir bendras tavo pranešimo informatyvumas rodo, tik tai, kad tu myli LB. :)

Bet kokiu atveju baikit visi ginčus, nes duosiu visiems įspėjimus. Geriau kalbėkit apie .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123 gal truputį mažiau keiksmažodžių vartok savo pranešimuose, nes beveik nieko nesuprantu ir manau ne aš vienas, ką nori parašyti.

Tu supranti,kad jam į galvą neįkalsi nieko?Jis nieko nemasto,rašo beleką tik kad parašyti.Ir dnc321 aš nepavydžiu,kad tau 13,Subresk ir tada čia aiškink vaikas tu :),tesiog mane ima juokas iš tokių juokdarių :) Ir savo komentarus pasilik sau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu galvoji kad pora metu jaunesnis taj jau -?atsipeikek ryzas...kur tu gyveni?!feju pasaulyja ar kur...krc tu ne is medzio iskritai o prie jo buvai suspardytas -_-...

Nu va tu neatsakai į kritiką, o tik pyzdavojiesi. Čia tikrai gali būti dėl to, kad dar nesubrendai, nes kaip aš buvau mažas, panašiai su sese kalbėjau, bet vis dėl to supratau ką ji kalbėjo, o tu nesupranti.

Dar taip pyzdavosies, vėl dėsiu įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu galvoji kad pora metu jaunesnis taj jau -?atsipeikek ryzas...kur tu gyveni?!feju pasaulyja ar kur...krc tu ne is medzio iskritai o prie jo buvai suspardytas -_-...

Nu va tu neatsakai į kritiką, o tik pyzdavojiesi. Čia tikrai gali būti dėl to, kad dar nesubrendai, nes kaip aš buvau mažas, panašiai su sese kalbėjau, bet vis dėl to supratau ką ji kalbėjo, o tu nesupranti.

Dar taip pyzdavosies, vėl dėsiu įspėjimą.

Dominus tegul išsipasakoja man negaila ir neskauda :)

Pasijuokti tiktais galima is tokių "erelių" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD duodi...man ydomu kas cia is ko juokiasi,pamate kad kazkur buvau parases kad sperma nuo lupu nenudziuova taj ir kartoja...toks tavo bazaras ir tera...copy/paste...jai kazka turi pries jaunesnius uz save taj varai ir ant ctrl ir ant talrashos...kiek zinau jie vos metais vyresni uz mane,o ctrl man atrodo lygiametis...pagalvok td sakyk -_-...as nesuprantu,kiek dar tokiu debilu yra pasaulyja,ne pirma karta girdziu atvaziuok,atvaziuok,atvaziuok...ir ko man ten vaziuot...krc as klaipedoj gyvenu rodos netureciau ka veikt tajp tik vilktis iki vilniaus?man ydomu dominus,pats rasei kad jai toliau gincisymes duosi yspejimus,man davei kaj dar nebuvau nk parases,parasei kad duosi perspejimus po tavo posto,o man davei parases ta posta,nors dar nk tada nebuvau parases,ko area`i nk neduodi?sau duok jai jau toks dievas...krc sudebilejo admin...krc area grysk prie savo kojniu niuhintoju mafijos...gal ten tave maziau zemins ,,!,,_C(-_O")D_,,!,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus jau mane juokinat atejo i zmogaus prisistatima ir dergasi kiek tik gali.Rejk rakint tema arba sukurti tema karstose diskusijose nes jau atsibodo viens po kito kiek dar zadat taip iki kol ban kas nors gaus smagus zaidimas ar ne jo pavadinimas:Kas daugiau surinks ispejimu.Siuo metu Dnc123 pirmauja o Area atsilieka bet gal padetis pasikeis.Tokios siandienos naujienos su jumis buvo zaidimas :Kas daugiau surinks ispejimu?.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...