Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai tu nori pasakyti jog Foxconn sukūrė plančetės dizainą? Esi kada matęs iPad? 

 

Tu perki telefoną dėl jo specifikacijų, dizaino ne dėl vardo. Dėl manęs gali ir būt "Microsoft Windows Phone Xbox 365048656514151156 LUMIA 19561546".

Uoj, tik nesakyk jog Nokia N1 neprimena iPad'o. Ar tu bent kartą matei kaip atrodo iPad? :lol:

Aš žiūriu tiek į specifikacijas, dizainą, gamintoją ir lažinčiausi iš 100 litų jog telefonas pavadinimu "Microsoft Windows Phone Xbox 365048656514151156 LUMIA 19561546" nesulauktų daug dėmesio. Tiesiog čia tas pats kas Apple iPhone pavadinti "Appol iBrick Over 9000" kokiu nors...

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Microsoft tikriausiai.Nes Nokia kompanija priklauso Microsoft.O šiaip jiem gi uždrausta gaminti tik telefonus.Tai nereiškia kad jie negali pagaminti kažkokio kito produkto.Ten planšetes kokios ar kokio kito įrenginio.

Nusišnekėjai. Microsoft'as nusipirko Nokia telefonų padalinį. O uždraudė tam, kad visi pamirštų tą nokia ir tiek. Dabar "Nokia" telefonų padalinys vadinsis Microsoft Lumia ir tiek. O kiti padaliniai yra nepriklausomi nuo Microsoft

Uoj, tik nesakyk jog Nokia N1 neprimena iPad'o. Ar tu bent kartą matei kaip atrodo iPad? :lol:

Aš žiūriu tiek į specifikacijas, dizainą, gamintoją ir lažinčiausi iš 100 litų jog telefonas pavadinimu "Microsoft Windows Phone Xbox 365048656514151156 LUMIA 19561546" nesulauktų daug dėmesio. Tiesiog čia tas pats kas Apple iPhone pavadinti "Appol iBrick Over 9000" kokiu nors...

Todėl ir egzistuoja marketingas, jog tau į galvą įkištų vardą. Kalbant apie iPad..  Tavo žodžiais: dizainą sukūrė foxconn, ne Nokia. Supranti kaip tai apgailėtinai skamba? Jis daugiau primena Nexus 9, ne iPad. 

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Nusišnekėjai. Microsoft'as nusipirko Nokia telefonų padalinį. O uždraudė tam, kad visi pamirštų tą nokia ir tiek. Dabar "Nokia" telefonų padalinys vadinsis Microsoft Lumia ir tiek. O kiti padaliniai yra nepriklausomi nuo Microsoft

Tai jau buvo pamineta 1 puslapyje..Tai aš netoks durnas kaip atrodo.O dėl to kad nusišnekejau tai taip prisipažinsiu..Aš tiesiog tuo Microsoft'u visiškai nesįdomiu skaityk.Tai nežinojau ar jie ten pačia kompanja nusipirke ar tiktais telefonu padalini.

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


Todėl ir egzistuoja marketingas, jog tau į galvą įkištų vardą. Kalbant apie iPad..  Tavo žodžiais: dizainą sukūrė foxconn, ne Nokia. Supranti kaip tai apgailėtinai skamba? Jis daugiau primena Nexus 9, ne iPad. 

Nesakiau jog foxconn kūrė dizainą. Aš nenorėčiau turėti telefono kurio pavadinimo neatsiminčiau, bet kol kas dar su prastu telefono pavadinimu susidurti neteko.

Nu kad į iPad labiau panašus, Nexus 9 bent jau man visiškai neprimena.

15640046127_62eeddc184_b.jpg

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Nesakiau jog foxconn kūrė dizainą. Aš nenorėčiau turėti telefono kurio pavadinimo neatsiminčiau, bet kol kas dar su prastu telefono pavadinimu susidurti neteko.

Nu kad į iPad labiau panašus, Nexus 9 bent jau man visiškai neprimena.

15640046127_62eeddc184_b.jpg

Dėl speaker grilles ir USB porto tau čia panašu į iPad? God...Įsižiūrėk gerai į dizainą ir pamatysi milžinišką skirtumą.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Dėl speaker grilles ir USB porto tau čia panašu į iPad? God...Įsižiūrėk gerai į dizainą ir pamatysi milžinišką skirtumą.

Net vaizdingiau pateikiau panašumus, bet vis tiek nepripažįsta jog panašu į iPad :D Okey, nesiginčysiu dėl tokio menkniekio.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Nesakiau jog foxconn kūrė dizainą. Aš nenorėčiau turėti telefono kurio pavadinimo neatsiminčiau, bet kol kas dar su prastu telefono pavadinimu susidurti neteko.

Nu kad į iPad labiau panašus, Nexus 9 bent jau man visiškai neprimena.

15640046127_62eeddc184_b.jpg

 

 

Net vaizdingiau pateikiau panašumus, bet vis tiek nepripažįsta jog panašu į iPad :D Okey, nesiginčysiu dėl tokio menkniekio.

 

Nu gi skiriasi das dizainas :DD Pažiūrėk orginala, ir mano pazimeta:

 

mylqaxc.png

(redaguota)

Nu gi skiriasi das dizainas :DD Pažiūrėk orginala, ir mano pazimeta:

 

mylqaxc.png

Dar viena "akla višta". Aš nesakiau jog NOKIA N1 dizainas yra lygiai toks pats kaip iPad, jis tik labai panašus.

:)

P.S. kodėl pradėjai lyginti operacinės sistemos dizainą? :huh:

 

Redaguota , nario PrefixS

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Dar viena "akla višta". Aš nesakiau jog NOKIA N1 dizainas yra lygiai toks pats kaip iPad, jis tik labai panašus.

:)

P.S. kodėl pradėjai lyginti operacinės sistemos dizainą? :huh:

 

Fuck-this-Im-so-done-mary-poppins.png

Su tokiu "specu" kaip tu dar normaliai bandoma diskutuoti ir paskui "Apple" fanboy instinktas įsijungia ir pradedi įžeidinėt kitus. Palaikyk iPad rankoje ir suprasi, jeigu nori užsuk pas mane ir galėsi pamatyt pirmą kartą iPad savo gyvenime...

What if Apple copied Nokia?

 

Šita nuotrauka nieko neprimena?

Nokia-Lumia-925-Review-039.jpg

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Fuck-this-Im-so-done-mary-poppins.png

Su tokiu "specu" kaip tu dar normaliai bandoma diskutuoti ir paskui "Apple" fanboy instinktas įsijungia ir pradedi įžeidinėt kitus. Palaikyk iPad rankoje ir suprasi, jeigu nori užsuk pas mane ir galėsi pamatyt pirmą kartą iPad savo gyvenime...

What if Apple copied Nokia?

 

Šita nuotrauka nieko neprimena?

Nokia-Lumia-925-Review-039.jpg

Ta nuotrauka man primena Nokia Lumia telefoną. Aš nesakau jog Nokia kopijuoja Apple, tiesiog labai panašiai atrodo ir prie ko čia tas "Apple fanboy"? Tik sakau tai kas akivaizdu.

why-are-you-so-dumb.jpg

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Ta nuotrauka man primena Nokia Lumia telefoną. Aš nesakau jog Nokia kopijuoja Apple, tiesiog labai panašiai atrodo ir prie ko čia tas "Apple fanboy"? Tik sakau tai kas akivaizdu.

why-are-you-so-dumb.jpg

Vienintelis jų panašumas tai speaker grilles. Apple fanboy.. God dang it...

you-sir-are-retarded.jpg

But don't get mad m8.

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Vienintelis jų panašumas tai speaker grilles. Apple fanboy.. God dang it...

you-sir-are-retarded.jpg

But don't get mad m8.

Taip, tik "speaker grilles"... Nokia fanboy... omg...

v9VlhR5.png

no-waitbam-like-a-boss.jpg

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Dėl to kad apskriti šonai? I'm dying... It looks more like Lumia 925 enlarged. Bet čia tu specialistas. iPad kraštai yra bended ir sulyginti su tablet chassy, o N1:

Screen-Shot-2014-11-24-at-15.47.13-600x3

Boom! Comeback... Exactly..

Ir dar nematai jokių panašumu? Žinau, nori visada būti teisus, bet taip nebūna.

Manau 90% žmonių pamate iš galo rankose NOKIA N1, pagalvotų jog tai koks nors Apple iPad, tik atidžiau žvilgtelėjus matomi šiokie tokie skirtumai, bet jie abudu gan panašūs ir daugybė žmonių internete tai pastebi, vos pažvelgę į šį planšetinį kompiuterį.

Tu man kiši nuotraukas ir nori pasakyti jog jie nevienodi. Taip, tu teisus jie nevienodi, bet panašūs savo dizainu.

Man pačiam Nokia produktai labai patinka, o jokia Apple produkcija nesinaudoju (tik pačiupau kai yra proga) ir turbūt nesinaudosiu, nes ne esu jų mėgėjas vien dėl ribotos \ suvaržytos OS. Kai gyniau Samsung produktą mane išvadino "Samsung fanboy", dabar palyginu su Apple, vadina "Apple fanboy"... Nuostabu! :lol:

Jei nematai panašumu, tai nematai, nieko čia nepadarysi. Visi skirtingai suvokiame dalykus. Peace! :taika:

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ir dar nematai jokių panašumu? Žinau, nori visada būti teisus, bet taip nebūna.

Manau 90% žmonių pamate iš galo rankose NOKIA N1, pagalvotų jog tai koks nors Apple iPad, tik atidžiau žvilgtelėjus matomi šiokie tokie skirtumai, bet jie abudu gan panašūs ir daugybė žmonių internete tai pastebi, vos pažvelgę į šį planšetinį kompiuterį.

Tu man kiši nuotraukas ir nori pasakyti jog jie nevienodi. Taip, tu teisus jie nevienodi, bet panašūs savo dizainu.

Man pačiam Nokia produktai labai patinka, o jokia Apple produkcija nesinaudoju (tik pačiupau kai yra proga) ir turbūt nesinaudosiu, nes ne esu jų mėgėjas vien dėl ribotos \ suvaržytos OS. Kai gyniau Samsung produktą mane išvadino "Samsung fanboy", dabar palyginu su Apple, vadina "Apple fanboy"... Nuostabu! :lol:

Jei nematai panašumu, tai nematai, nieko čia nepadarysi. Visi skirtingai suvokiame dalykus. Peace! :taika:

 

Ir dar kartą pacituosiu:

 

<...> nori visada būti teisus, bet taip nebūna. <...>

 

Šis atvejis kuo puikiausiai tinka tau :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...