Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Nokia“ su telefonais baigė, bet ruošia naują produktą


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir dar nematai jokių panašumu? Žinau, nori visada būti teisus, bet taip nebūna.

Manau 90% žmonių pamate iš galo rankose NOKIA N1, pagalvotų jog tai koks nors Apple iPad, tik atidžiau žvilgtelėjus matomi šiokie tokie skirtumai, bet jie abudu gan panašūs ir daugybė žmonių internete tai pastebi, vos pažvelgę į šį planšetinį kompiuterį.

Tu man kiši nuotraukas ir nori pasakyti jog jie nevienodi. Taip, tu teisus jie nevienodi, bet panašūs savo dizainu.

Man pačiam Nokia produktai labai patinka, o jokia Apple produkcija nesinaudoju (tik pačiupau kai yra proga) ir turbūt nesinaudosiu, nes ne esu jų mėgėjas vien dėl ribotos \ suvaržytos OS. Kai gyniau Samsung produktą mane išvadino "Samsung fanboy", dabar palyginu su Apple, vadina "Apple fanboy"... Nuostabu! :lol:

Jei nematai panašumu, tai nematai, nieko čia nepadarysi. Visi skirtingai suvokiame dalykus. Peace! :taika:

Nu nematau nors tu ką, dabar rankose laikau iPad ir žiūriu į nuotrauką ir nematau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiauriai panašus tas N1 į iPad'ą, No Fear, jei neįžvelgi panašumų, tai dar nereiškia kad kiti jų neižvelgia.. Dar mane Nokia arba Apple fanboy išvadinkit kai apple gyvenime nesinaudosiu dėl OS, taip pat kaip ir NOKIA, man asmeniškai visos liečiamos nokijos žiauriai nepatinka. Na bet kaip matau po truputi nokia linksta link Android operacinės sistemos, po keletos metų gal nokia išleis kokį įdomų telefoną su android operacine sistema ir būtinai pasinaudosiu, nokia vieni patvariausiu telefonų MAN ASMENIŠKAI, bet kai tų touch'ų nėra su android operacine sistema, tai ir nesinaudoju, ir kol jos nebus - nežadu naudotis.

Redaguota , nario Bičas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiauriai panašus tas N1 į iPad'ą, No Fear, jei neįžvelgi panašumų, tai dar nereiškia kad kiti jų neižvelgia.. Dar mane Nokia arba Apple fanboy išvadinkit kai apple gyvenime nesinaudosiu dėl OS, taip pat kaip ir NOKIA, man asmeniškai visos liečiamos nokijos žiauriai nepatinka. Na bet kaip matau po truputi nokia linksta link Android operacinės sistemos, po keletos metų gal nokia išleis kokį įdomų telefoną su android operacine sistema ir būtinai pasinaudosiu, nokia vieni patvariausiu telefonų MAN ASMENIŠKAI, bet kai tų touch'ų nėra su android operacine sistema, tai ir nesinaudoju, ir kol jos nebus - nežadu naudotis.

 

Jei rašai, tai bent jau rišliai rašyk... Koki 70 minčių šuoliu... Puse teksto neimanoma suprast ka rašo... Ar ka nori pasakyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei rašai, tai bent jau rišliai rašyk... Koki 70 minčių šuoliu... Puse teksto neimanoma suprast ka rašo... Ar ka nori pasakyt...

Jei tu nesupranti, tai nereiškia kad kiti nesuprato. Jis norėjo pasakyt, kad nokia jam nepatinka dėl to, nes nenaudoja Android OS, drįsčiau tai paneigti, nes Nokia X modeliai ją naudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tu nesupranti, tai nereiškia kad kiti nesuprato. Jis norėjo pasakyt, kad nokia jam nepatinka dėl to, nes nenaudoja Android OS, drįsčiau tai paneigti, nes Nokia X modeliai ją naudoja.

 

Šiaip, tai nokia labai gerai daro kad nenaudoja. Nes Android palyginus su Windows Phone 8.1 yra visiškas šš

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...