Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WINDOWS 10


DomasN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu nezinau, gal daugkas nesutiks, bet is visu geriausi windows (bent man) xp, viskas paprasta, patogu valdyt, darbalaukis irgi paprastas, nereikalingu nesamoniu kaip ir nera.

XP gal kažkada seniai, seniai ir buvo geriausia, bet dabar tikrai ne, nes:

* Nepalaiko naujausių DirectX.

* Nebegauna saugos atnaujinimų.

* Yra labai pasenusi ir lėtoką.

* Labai nepatogi palyginus su Windows 10.

ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu nezinau, gal daugkas nesutiks, bet is visu geriausi windows (bent man) xp, viskas paprasta, patogu valdyt, darbalaukis irgi paprastas, nereikalingu nesamoniu kaip ir nera.

Man asmeniškai jau atsibode tie xp tas visas jo dizainas,valdymas.Visvien 7 W kiek ir panašus į XP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomoė būtu tokia, kad geriau išleistu Windows 8 švarų, be bugu ir daug geresni, tiek darbui, tiek žaidimui, windows'us, nei pereitu prie naujesnių ir gražesnių - Windows10, kurie nuo Windows8 daug kuom nesiskiria, tiktai išvaizda ir pora "įmantresnių" programėlių, kurių neturi kiti Window'sai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomoė būtu tokia, kad geriau išleistu Windows 8 švarų, be bugu ir daug geresni, tiek darbui, tiek žaidimui, windows'us, nei pereitu prie naujesnių ir gražesnių - Windows10, kurie nuo Windows8 daug kuom nesiskiria, tiktai išvaizda ir pora "įmantresnių" programėlių, kurių neturi kiti Window'sai.

Dabar Windows 8 ir yra geriausi tiek darbui, tiek žaidimams ir bugų jokių nepastebėjau. Windows 10 ir yra patobulinti Windows 8.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

nu nezinau, gal daugkas nesutiks, bet is visu geriausi windows (bent man) xp, viskas paprasta, patogu valdyt, darbalaukis irgi paprastas, nereikalingu nesamoniu kaip ir nera.

O kokių nereikalingų nesąmonių matai ant windows 7/8?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomoė būtu tokia, kad geriau išleistu Windows 8 švarų, be bugu ir daug geresni, tiek darbui, tiek žaidimui, windows'us, nei pereitu prie naujesnių ir gražesnių - Windows10, kurie nuo Windows8 daug kuom nesiskiria, tiktai išvaizda ir pora "įmantresnių" programėlių, kurių neturi kiti Window'sai.

Argumentuok, kur tie bugai? Aš naudojau W8 nuo pat jų išleidimo pradžios, bet nei vieno bugo nepastebėjau. Spalio 1d. įsirašiau W10 Technical Preview ir taip pat nesigailiu. Tad šat ap.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 10 yra unified operacinė sistema. Tai reiškia jog nuo šiol visi Windows produktai turės tą patį kodą, veiks taip pat. Tą patį daro Google su Lollipop release. Jie nori sujungti visus produktus į vieną. Microsoft su Windows 10 sujungia Windows Operacinę sistemą tarp įvairių įrenginių: kompiuteriai, plančetės, telefonai, konsolės. Viskas viename, ir viskas veiks taip pat. Čia daugiau techninis atnaujinimas, taip pat pradėtas keisti Modern dizainas, jis dabar sujungtas su esamu Desktop UI, kuris liko nuo Windows 7, tik kad flat out kaip Windows 8.x. O dėl pavadinimo tai yra tas gandas kai tai dėl kodo, bet šito tikrai niekados nesužinosime 100%. Pavadinimas kaip pavadinimas, ir stipriai abejoju kad kita Windows versija turės skaičių, po biškį sukamės į vardinius tags. Kaip Windows "Blue". Tiesiog kad žmonės dar nepriprato prie to tai teko pakeisti į Windows 8.x. Technical Preview neseniai gavo atnaujinimą ir jame pasikeitė kai kurie dalykais. Žodžiu.. Microsoft padarė teisingą žingsnį ir tiem kuriems nepatiko Windows 8 dėl kažkokios priežasties - atsiminkite jog Windows 7 vis dar palaikomi Microsoft ir galite naudotis jais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi pasakysiu tiktai tą, katik isidiegiau W10 OS ir nei kiek nesigailiu viskas daug gražiau man atrodo negu ant W8.1 nu man labiau W10 patinka jie kažkaip patogesni dar tasai start mygtukas gražiau atrodo ir tos naujos funkcijos kad gali pasidaryti pora dekstopu iš karto tas man labai patinka ir ieškojimo mygtukas geroje vietoje padėtas patogus patariu visiems šiuos windowsus išmegynti nepasigailėsite ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...