Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pristatytas galingiausias stalinis kompiuteris


pukysxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

*Myliu SuperGames.lt* mano sudo gabalas

Killing floor lagina ant min nustatymu.l

Man tai Amnesia - The Dark Descent ant visu max nustatymu 60 fps :D, minecraft irgi visada 60 fps laikosi. Dabar ziuresiu kaip veiks GTA 5... Redaguota , nario Grigalius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galingiausi žaidimų kompiuteriai yra rinkti iš dalių , nes stokiniuose tikrai nedęs kokio gtx titan.

Viska jie deda, va pavizdys su GTX 690: http://rog.asus.com/desktops/x79/rog-cg8890/

ASUS pati gamina specialias motinines plokštes ir kitas dalis tokiems kompiuteriams. Aišku ir pats gali susidėti gera kompiuterį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir nxj, prikėlė 5 metų senumo temą. Taigi per tą laiką atsirado geresnių PC. Kokia prasmė prikelti tiek laiko numirusią temą?

O aš ir žiūriu, kad nėra jis čia labai galingas, mano turbūt geresnis :D

Apsiverk...

Pritariu sancio, dabar geriausi žaidimų kompiuteriai yra DELL ALIENWARE ir ASUS REPUBLIC OF GAMERS gaminiai.

Mhmh. Pasidomėk Alien ware'u :) Turbut neesi matęs Alien Ware stalinio kompiuterio kompliktaciją.

Stalini susirinkti geresni gali

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...