Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mėnesio narys - Nugalėtojai!(14-07-29)


bebras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Progreen yra "korektiškas" ? Dievuliau aukštielninkas, NUO  KADA????

Progreen yra "aktyvus"?  O taip, sėdi forume vien tam , kad kažkam įkąsti. O kanda be jokio padorumo tik tiems, kurie jam subinės nepalaižė....

 

             NEsveikinu.     Jei tokius šūdžmogius forumas pasirenka moderatoriais - ate forumui.

dafuq-am-i-reading_fb_2338015.jpg

The fuck did I just read

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Progreen yra "korektiškas" ? Dievuliau aukštielninkas, NUO  KADA????

Progreen yra "aktyvus"?  O taip, sėdi forume vien tam , kad kažkam įkąsti. O kanda be jokio padorumo tik tiems, kurie jam subinės nepalaižė....

 

             NEsveikinu.     Jei tokius šūdžmogius forumas pasirenka moderatoriais - ate forumui.

 

p.s. Kadangi šitą šliužą spėjau pakankamai neblogai perprasti, tai tikrai nenustebsiu, jei jis, pasinaudojęs moderatoriaus galimybėmis ir atkapstęs mano IP, bandys atakuoti. Ką gi... esu tam pasiruošęs. Man daugiau nei 19 ir labai gerai žinau , kur tokiu atveju kreiptis .

Tau su protu viskas normaliai?  :funny: 

ProGreen atrinko moderatorium vien dėl to, kad tavo IP susektų ir tave ''atakuotų''?  :mucha:

 

Dėkui už gerą juoko dozę (y)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Progreen yra "korektiškas" ? Dievuliau aukštielninkas, NUO  KADA????

Progreen yra "aktyvus"?  O taip, sėdi forume vien tam , kad kažkam įkąsti. O kanda be jokio padorumo tik tiems, kurie jam subinės nepalaižė....

 

             NEsveikinu.     Jei tokius šūdžmogius forumas pasirenka moderatoriais - ate forumui.

 

p.s. Kadangi šitą šliužą spėjau pakankamai neblogai perprasti, tai tikrai nenustebsiu, jei jis, pasinaudojęs moderatoriaus galimybėmis ir atkapstęs mano IP, bandys atakuoti. Ką gi... esu tam pasiruošęs. Man daugiau nei 19 ir labai gerai žinau , kur tokiu atveju kreiptis .

 

Sveika manoji šūdserverių princesę, tu ir vėl išlindai  :upps:... O iš tiesų, tai įsivaizduoji, tu man toks nebeįdomus, jog neturiu ką ir be pridurti... Pasiskaityk savo tą komentarą ir pats pagalvok, ar tu bent kiek geresnis už mane, jog galėtum teist? Taip, gal anksčiau su kritikavimu, aš kiek ir persistengiau, bet apart tavo psichinės pusės, tai daugiau niekam nepakenkė, atleisk už padarytą žalą...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokingas man tas jūsų pasakymas ''sveikinam stukačius'', "mėnesio ožys". Tai patys verkiat, kad pilna forume freeposterių, kad postina temose senose kurios jau senai pamirštos vien tam, kad postų gautum, o kai pareportini ir laimi tokiam konkurse, tai jau stukačius.

 

Tai apsispręskit, ar jum geriau, kad forumas būtų švarus ir kad dauguma narių laikytųsi taisyklių, nes kitaip įspėjimus gaus ar kad prisiveistų visokių reklamerių, freeposterių kurie eina per visas temas ir rašo nesąmones?

Redaguota , nario .weeD`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokingas man tas jūsų pasakymas ''sveikinam stukačius'', "mėnesio ožys". Tai patys verkiat, kad pilna forume freeposterių, kad postina temose senose kurios jau senai pamirštos vien tam, kad postų gautum, o kai pareportini ir laimi tokiam konkurse, tai jau stukačius.

 

Tai apsispręskit, ar jum geriau, kad forumas būtų švarus ir kad dauguma narių laikytųsi taisyklių, nes kitaip įspėjimus gaus ar kad prisiveistų visokių reklamerių, freeposterių kurie eina per visas temas ir rašo nesąmones?

Vien tas pasakymas sveikinam stukačius yra kaip free postinimas. Nekalbant apie tai, kad nori lysti visiems į "subines". 

 

P.S Verkit neverkę, bet taisyklės yra tam, kad jų laikytis. Nenorite - von iš forumo ir viskas. WeeD nekreipk dėmesio, "palos" ir nustos. :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu, tai tik forumas, tačiau stukačiais liksit visą likusį gyvenimą .. Ir visa tai tik už kažkoki Medaliuką ir Pakvietimus. Brandu.

 

Beto visa tai tik dėl to, kad moderatoriams būtu mažiau darbo. 

Redaguota , nario Gytis'
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu, tai tik forumas, tačiau stukačiais liksit visą likusį gyvenimą .. Ir visa tai tik už kažkoki Medaliuką ir Pakvietimus. Brandu.

 

Beto visa tai tik dėl to, kad moderatoriams būtu mažiau darbo. 

Taip, geriau jau diskutuoti šiūkšlyne. Be pavydo scenų, gerai? :) Nuoskaudas, kad Tu nelaimėjai reikšk kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikinu, tai tik forumas, tačiau stukačiais liksit visą likusį gyvenimą .. Ir visa tai tik už kažkoki Medaliuką ir Pakvietimus. Brandu.

 

Beto visa tai tik dėl to, kad moderatoriams būtu mažiau darbo. 

 

 

 

Supranti, paaiškinsiu dar kartą, bet išsamiai dabar.

Aš nesuprantu tavo durnos galvos logikos - jeigu matai, kad narys rašinėja nesąmones, freepostina, spamina, double ar triple postina tai tavo durnos galvos logika jo raportuoti nereikia nes jis gi irgi narys o tas kuris raportuoja lieka stukačium nes pamatė taisyklės nusižengimą forume.

 

Nu tai tu man paaiškink kiek pas tave galvoj proto, kad nesuprast kad VISI FORUMO NARIAI TURI TOKIAS PAČIAS TEISES IR VISI TURI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ VIENODAI. Kam iš viso tada taisyklės forumuose jeigu jų nesilaikai o kai pareportuoji kažką jau vadiniesi stukačium?

 

Asmeniškai aš nesistengiau laimėti konkurso, nes raportinau tiek pat pranešimų kaip ir kiekvieną dieną nei mažiau nei daugiau, gal kaikurias dienas kai mažiau prie kompo buvau prisėdęs mažiau reportinau ar panašiai. Baigėsi konkursas aš vis tiek reportinu pranešimus ir ką? 

Tu supranti tą dalyką, kad čia tas "medaliukas ir pakvietimas" yra kaip bonusas (tikiuosi žinai ką reiškia, nes kaip matau durną galvą turi) dėl to, kad prisidedi prie forumo tvarkymo ir jo tvarkos.

 

Ačiū, kad davei man priežastį parašyt šitą litaniją ir švaistyt savo laiką aiškinant tokį elementarų dalyką tokiam kaip tu. :)

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu, tai tik forumas, tačiau stukačiais liksit visą likusį gyvenimą .. Ir visa tai tik už kažkoki Medaliuką ir Pakvietimus. Brandu.

 

Beto visa tai tik dėl to, kad moderatoriams būtu mažiau darbo. 

Atvirai man yra nusispjauti ant tų pakvietimų ar medalių... Kaip buvau forumo narys taip ir būsiu, o ką kiti apie mane galvoja - man vienodai šviečia. Tad vemk, verk, rėk - man nusip***. ;)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...