Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mėnesio narys - Nugalėtojai!(14-07-29)


bebras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3552 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Faktas, kad dabar tie kurie pateko į TOP 3, tikrai daugiau neberaportuos, kaip ir daugumai, taip ir man buvo svarbiausia kuo daugiau raportų padaryti dėl atrankų (gal savinaudiškumas, bet nesisuksi - negyvensi). Tai pat manau, kad ne tik pagal raportus reiktų duoti šiuos medalius, o ir dėl jo sukurtų temų, parašytų pranešimų, visgi žmogus gal nenori raportuoti, bet turi tikrai parašes tokių temų, kurios labai padėjo žmogui.

Redaguota , nario Matūlė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš to nesakiau, taip kad... Bet šiaip ar taip, 109? 204? Ne per daug? Už kiekvieną mažą taisyklių neatitikimą vis gi to daryti manyčiau nereikėtų...

Juokingas man tavo pasakymas "už kiekvieną mažą taisyklę". Kiekviena taisyklė yra vienodai svarbi ir kiekvienas narys turėtų jos laikytis, kaip sakoma taisyklių nežinojimas nuo bausmės neatleidžia. Gi pačiam nepatinka kai free postina kai kas ar patinka? O free posterių tokių ne vienas ir ne du forume. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi neįsiskaito. Progreen'as vienas iš aktyviausių, jei ne aktyviausias forumo narys, tad sakyčiau visai protingas sprendimas skirti jį į tokias pareigas. Galbūt ir man kada teks proga juo tapti. :D (Kas labai sunkiai tikėtina..)

Aišku. Tiesiog nesupratau ką reiškią tas "Progreen'as" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai ačiū už sveikinimus  :upps:  nors aš čia ir ne prie ko...

 

O dėl tų reportų, tai ir gavus prieigą prie jų skaitymo, nuomonės nepasikeičiau... Nors pamačiau, jog tikrai daugiau nei pusė tų reportų yra parašyti apie tikrai nusipelniusius įspėjimo narius... Ai, nors mano ir logika tokia - teisingas (bet nesvarbu koks) reportas = įspėjimui, nors gi ką jau čia, klystu aiškiai... :D

 

P.S.

"Matūle" - nemanau jog tas reportų skaičius tos atrankose turi didelę reikšme, nes bent jau aš, per paskutinį mėnesį, maksimum parašiau 15 reportų, na, bet jie buvo tikrai pelnyti, ne atvejai, kai žmogus nepiktybiškai nepasinaudoja "Redaguoti" mygtuku ir t.t., žinoma, tvarka yra gerai, bet persistengt per daug nemanau jog reikėtų, kas per daug - tas nesveika... :?

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai ačiū už sveikinimus  :upps:  nors aš čia ir ne prie ko...

 

O dėl tų reportų, tai ir gavus prieigą prie jų skaitymo, nuomonės nepasikeičiau... Nors pamačiau, jog tikrai daugiau nei pusė tų reportų yra parašyti apie tikrai nusipelniusius įspėjimo narius... Ai, nors mano ir logika tokia - teisingas (bet nesvarbu koks) reportas = įspėjimui, nors gi ką jau čia, klystu aiškiai... :D

 

P.S.

"Matūle" - nemanau jog tas reportų skaičius tos atrankose turi didelę reikšme, nes bent jau aš, per paskutinį mėnesį, maksimum parašiau 15 reportų, na, bet jie buvo tikrai pelnyti, ne atvejai, kai žmogus nepiktybiškai nepasinaudoja "Redaguoti" mygtuku ir t.t., žinoma, tvarka yra gerai, bet persistengt per daug nemanau jog reikėtų, kas per daug - tas nesveika... :?

A tai kaip gi nepasveikinsi... Būtų nuodėmė. Bet jei rimtai, tai tikrai esi vertas. Retas moderatorius kuris taip sėdėdavo forume kaip tu dar būdamas narys. Visą laiką postai išsamūs ir korektiški. Jei tavęs moderatoriaus pareigos "nesugadins" (kaip dažnai pasitaiko) bus labai, labai gerai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A tai kaip gi nepasveikinsi... Būtų nuodėmė. Bet jei rimtai, tai tikrai esi vertas. Retas moderatorius kuris taip sėdėdavo forume kaip tu dar būdamas narys. Visą laiką postai išsamūs ir korektiški. Jei tavęs moderatoriaus pareigos "nesugadins" (kaip dažnai pasitaiko) bus labai, labai gerai. :D

 

Progreen yra "korektiškas" ? Dievuliau aukštielninkas, NUO  KADA????

Progreen yra "aktyvus"?  O taip, sėdi forume vien tam , kad kažkam įkąsti. O kanda be jokio padorumo tik tiems, kurie jam subinės nepalaižė....

 

             NEsveikinu.     Jei tokius šūdžmogius forumas pasirenka moderatoriais - ate forumui.

 

p.s. Kadangi šitą šliužą spėjau pakankamai neblogai perprasti, tai tikrai nenustebsiu, jei jis, pasinaudojęs moderatoriaus galimybėmis ir atkapstęs mano IP, bandys atakuoti. Ką gi... esu tam pasiruošęs. Man daugiau nei 19 ir labai gerai žinau , kur tokiu atveju kreiptis .

Redaguota , nario Lelyte
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3552 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...