Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mėnesio narys - Nugalėtojai!(14-07-29)


bebras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikinu, sėkmes vėl renkant tokius :)

Kokius? Kaip suprantu iš daugumos "komentatorių", jums nei kiek nėra priimtina tvarka ar padorus bendravimo stilius... Jums žymiai geriau, kai forume pilna atsiprašant "šūdo", bei "sapožnikų", kurie nebesižino kur randasi tai postina ką tik nori ir apie ką nori. Jei tau nėra priimtina forumo, bei narių gerovė, bei švara, siūlyčiau per daug ilgai čia neužsisėdėti, nes vienu ar kitu post'inimo metu gali būti įspėtas, galbūt net išmestas iš forumo.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konkursas yra konkursas, visi gi laimėti negali. Jei šį kartą patekti į trejetuką nepavyko, negalvok, kad ir kitą kartą nepasiseks. :)

Aš šitame konkurse nedalyvauju. Aš per savo forumiečio karjera esu reportinęs žmones tik maždaug 6 kartus. Jūs esat žymiai žymiai daugiau reportine ir tik per vieną mėnesį. Aš sakau, kad tiek kartų reportint yra nesveika. Be to tam yra skirti moderatoriai, o ne forumo nariai.

Redaguota , nario Giedrius?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirai man yra nusispjauti ant tų pakvietimų ar medalių... Kaip buvau forumo narys taip ir būsiu, o ką kiti apie mane galvoja - man vienodai šviečia. Tad vemk, verk, rėk - man nusip***. ;)

 

 

Pats didžiausias pranešinėtojas, bet kur tik gali ten ir postina, užtenka praeiti pro pagrindinį forumo puslapį, matosi vien tik tavo nick. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rakinkit jau, žmonės beleką rašo, kad tik pranešimų skaičių pasikelt ar šiaip išgėrę klaidžioja po temą.

Senei jau buvo metas užrakinti šią temą....

 

Sveikinu ,beje pranešimas apie nusižengimą nėra blogai ,mano atžvilgiu tai tik padedą ,kai patys suvoksim ką blogai darom ,jie ir prizų negaus.

Vienas iš padoresnių ir suprantamesnių komentarų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...