Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PHP/HTML/CSS/GFX Kodavimo, Programavimo Paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi mudu su Artūru (ArtūrasM ) nusprendėme suvieniti savo jėgas ir bendrai teikti kodavimo/programavimo/piešimo paslaugas. ką mes galime?

 

Dizaino kodavimo paslaugos:

• Dizainų kodavimas pagal jūsų .PSD .

• Dizainų piešimas ir kodavimas

• Viskas pagal jūsų norus.

 

GFX Paslaugos:

• Logotipų piešimas

• Parašų, banerių piešimas

• Foto koregavimas

• Fonų kūrimas

 

Programavimo paslaugos:

• Skriptų kūrimas

• Mini-TVS kūrimas

• Programavimas

• Apsaugojimas

 

Už visus darbus imame avansą, kad išvengti scamerių. Jau buvo ne vienas toks todėl šį kartą be avanso neapsisuksim. Laukiam mandagių, žinančių ko nori klientų, kurie taisingai gali įvertinti darbo kainą (nedomina žmonės kurie už 5LT nori kokios TVS ar pnš.) Darbus stengiames atlikti kokybiškai bei greitai. :) Mūsų puslapis http://www.rPlius.lt

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Rekomenduoju (ArtūrąM) Patikimas bei sąžiningas žmogus.

 

 

Taip jis tikrai patikimas ir geras žmogus :) pasistengsiu padėt ir kartu sieksime, kad jūsų idėjos būtų įgivendintos. Gyti dar kart dėkui ;)

 

Esu matęs kažkiek Artūro darbų, nusiskundimų neturėjo, abiems sekmės ir prašom. ;)

Dėkui, net išraudonavau :upps::lol: :lol: Šiuo metu kuriu tokį darbą, kokio tarp Lietuvos koderių nemačiau (dizainas) bet į jį įdėsiu tiek žinių kiek pats moku ir jai man pasiseks jis bus paplatintas :)

Redaguota , nario HardShake
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokios patirties žmonių ieškot, jog rimta įmonė. Mėnesinis atlyginimas yra? Darbo sutartį darot?

Nelabai supratau ką tu norėjai pasakyti... Prie ko tie mėnesiniai atlyginimai..? Dirbt pas mus susiruošei? Gaila, kad daugiau mums žmonių nereikia.. Jau antroj temoj lipi man ant galvos... Jai patikau kuom nors galėjai ir gražiau tai išreikšt... O dabar eina ir kimba kaip saldainio negavęs vaikas...

Redaguota , nario HardShake
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai supratau ką tu norėjai pasakyti... Prie ko tie mėnesiniai atlyginimai..? Dirbt pas mus susiruošei? Gaila, kad daugiau mums žmonių nereikia.. Jau antroj temoj lipi man ant galvos... Jai patikau kuom nors galėjai ir gražiau tai išreikšt... O dabar eina ir kimba kaip saldainio negavęs vaikas...

 

Skirta temos autoriui buvo, kas tu toks net nežinau. 

 

Po mano parašymo svetainėje ištrinta narių atranka, kur ieškojot 2 metų patirties asmenų. Kai temos autorius kažin ar metus tame programavime turi. Cya.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aha tikrai neturi tik nelabai mėgsta kažką dirbt kai jo pagalbininkas ilsisi nuolatos. Kabiniesi prie manes skype, čia kur dar :D netuiru 2 metų patirties. na ir ką? nereikalingi mum dabar niekas. jei jau taip daug žinai eik kabint mergas savo programavimo žiniomis (gal kokia boba ir užkibs) nes matai aš turiu gyvenimą ne vien prie kompiuterio. Turiu draugę, turiu draugų. Neleidžiu viso gyvenimo kompiuteryje. jei jau esi toks talentingas programuotojas (ir neturi daugiau ką veikt be to ) tai ok sėkmės darbuose. Neesu talentas jame, ir savęs neaukštinu. Kaip sakiau, jei tavo gyvenimas sukasi tik toje srityje tai sėkmės jame tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skirta temos autoriui buvo, kas tu toks net nežinau. 

 

Po mano parašymo svetainėje ištrinta narių atranka, kur ieškojot 2 metų patirties asmenų. Kai temos autorius kažin ar metus tame programavime turi. Cya.

Aš nesuprantu, jūs šiandien specialiai visi prieš mane?

Huh.. Kaip aklam žmogui padidinsiu raides:

Sveiki, taigi mudu su Artūru (ArtūrasM ) nusprendėme suvieniti savo jėga

Na o aš tai tikrai žinok ne Rokas Žilinskas...

Patarimas ateičiai, pirma perskaityk 10 kartų, o tik tada komentuok :)

O šiaip galiu lažintis jog Danielius už tave 10 kartų geresnis programuotojas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

visu pirma čia buvo dizaino paslaugos, CheateR, tada aš pasiūliau Artūrui bendrai teikti paslaugas. Problem? Teiksiu paslaugas kaip galiu ir nesivelsiu čia į beviltiškus ginčus. Svarbiausia kaip žmogus nori ir stengiasi. O metai ateis su laiku. 

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Labai ilgą laiką, mes mokinomės visko, kas yra susiję su dizainų ir svetainių kūrimu

netuiru 2 metų patirties. na ir ką?

 

Metai yra netrumpas laikas... Na, o aš su dizainų kūrimu jau 3 metus užsiimu, šiaip neturi ką veikt ir eini prie visų kabinėdamasis? Aš irgi galiu prikibt prie tavęs, tu esi pats nepilnametis, o avataras N-18.. Kiek matau pana be rūbų..

O dažniausiai tokie visų galų meistrai kaip tu http://www.supergames.lt/topic/183875-phphtmlcssgfx-paslaugos-u%C5%BE-ma%C5%BE%C4%85-kain%C4%85/ turi labai daug skilių :) Lažinuosi paklauščiau apie html, tu eitum googlint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...