Peršokti į turinį

cheater

Narys
 • Pranešimų skaičius

  212
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

31 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie cheater

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1997.09.11

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Kažkada senei buvau sugalvojęs daryt projektą įvarių žaidimų monitoringą, kartu su topu. Bet turbūt atsirado svarbesnių reikalų ir idėja buvo nebevystoma, Pati sistema nėra galutinai baigta, tai reiškia ,kad nėra pajungta mokėjimų sistema, tačiau sistema pagal idėja skirta pinigų generavimui, pagal poreikį. Ilgą laiką viską kas susiję su programavimu buvau rišęs, dominavo kiti interesai, o senas hobis liko praeitį. Bet prisiminiau , kad esu nebaigęs ką pradėjau, taigi laukiu jūsų įvertinimo šiai sistemai. Paprastenska sistema, rašyta nuo švaraus lapo. OOP, PDO. Po ilgo laiko bandau vėl prisimint , kaip rašosi kodai, tad sistema koreguoju , kas joje yra nebaigta arba jei randu bug'u. Jeigu radote klaidų prašau praneškite, padėsite tobulinti kodą. Taigi pabandysiu išvardinti privalumus ir kitas funkcijas. 10 skirtingų žaidimų serverių monitoringas. (serverio būsena, serverio modas, žaidėjų sąrašas, monitoriai (neparuošti), balsavimo mygtukai su kodu į tinkalpius , mygtukas atvaizduoja turimus serverio balsus be to lengvai redaguojamas mygtuko dizainas). Lengvai nustatoma kiek serverių bus rodoma viename puslapyje (puslapių navigacijos mygtukai). Registracija su prisijungimu. Serverius gali pridėti ir neregistruoti vartotojai. Tačiau neregistruotiems mažesnė dalis funkcijų prieinamų. AJAX taškų pridėjimas serveriui. Per 1 dieną - 1 balsas iš to pačio IP adreso. Kreditų pirkimo puslapis. Kreditus gali pirkti tik registruoti vartotojai, už juos galima įsigyti paslaugas AJAX balsų pirkimas serveriui. Išokantis modulis (paruošti SMS žinutės kodai mokėjimo sistemai, taip pat galimybė pirkti tinkalpyje vartotojo turimais kreditais). Serverio paryškinimo pirkimas sąraše. Serverio laukelis paryškintas ryškesne spalva, kad atitrauktų lankytojų dėmesį. TOP 100 serverių. Visų žaidimų serveriai top 100 arba pasirinktinai TOP 100 pvz CS GO serverių. TOP 3 serveriai turi statulėles šalia serverio pozicijos numerio # (auksą, bronzą, sidabrą). Reklamos pirkimas. A pozicija 468x60 dydžio banneriai pačiame viršuje, B pozicija šone slankioja žemyn banneriai (max 10 bannerių) pozicija 120x60 dydžio, C pozicija 468x60 dydžio banneriai apačioje informacinio bloko. Banneriai keičiasi RANDOM funkcija. Automatiškai po numatyto laika reklamos pašalinamos. Dizainas daugiau ar mažiau yra pritaikytas daugumai naršyklių ir mobiliesiems. Serveriui reklamą gali nupirkti bet kuris svetainės lankytojas SMS žinute. Bootstrap tema. Taip pat, laukiu jūsų pasiūlymų funkcionalumui. Ačiū už komentarus. DEMO Kiekvienas užsiregistravęs gauna 6 kreditus išbandyti sistemai
 2. cheater

  My brain has no heart. My heart has no brain.

  your eyes are not adapted to Vaporwave text. I think you are blind, mentally. Peace bro. Take xanax. Whyy?? - rep????
 3. Aesthetic - someone with deep sensitivity to beauty of art or nature. Like if you like. No comms. My brain has no heart. My heart has no brain.
 4. Jau link pabaigos pasiūlymas. El. Paštas: [email protected]
 5. Uždarbį be jokios aiškios priežasties ar bent jau įspėjimo tema buvo ištrinta. Buvo susidomėjusių , tačiau niekas nelaukė nei blogų, nei gerų atsiliepimų ir ištrynė temą. Kodėl sakai bandysiu išlupti pinigus? Siūlau riboto termino pasiūlymą naujiems investuotojams, kurie investavę tikiuosi tęs darbą su mumis. Prašau, nieko nežinant nešmeišti mano temos. Niekam nesiūlau investuoti šimtus eurų į tai, siūlau pradėti nuo 25.00 eurų ir išbandyti, kaip tai veikia. Dėl tokios mažos sumos nesigadinsiu reputacijos ir netapsiu vagimi. Jei vokt, tai vokt milijoną. O dabar aš pateikiu tikrai gerą pasiūlymą, su garantija grąžinti investuotą sumą nesėkmės atveju. Dar galiu pridurti, jog naujiems investuotojams, nesėkmės atvėjų bus grąžinta investuota suma su procentais, taip kad niekas neliks apgautas ar nuskriaustas. Ir nereikia burti, kad tai afera. Ačiū už komentarą.
 6. Parduodu žaidimų hostingo sistemos failus. TIK FAILUS. Demo nėra. Tačiau veikiantis projektas www.servhost.eu. (Viskas taip pat). kaina 20euru/banku arba bitcoins. Pagrindinės funkcijos: Planų administravimas, Portų administravimas, SMS raktažodžių pridėjimas/redagavimas, Vartotojų valdymas, Naujienų administravimas, Atsiliepimų administravimas, Duomenų bazių administravimas, Puslapių administravimas pridėti/redaguoti/ištrinti, Serverių administravimas, Logai (kiekvienas vartotojų veiksmas, galimi įsilaužimai ir t.t) Black List (užbluokuoti vartotojai arba hackeriai SMS sistema (sms sistema tokia kaip Vpsnet.lt, specialiai žaidimų serveriams , papildo vartotojo balansą automatiškai galima pritaikyti VIP,ADMIN paslaugoms arba bet kam kitam! Funkcijos : prideti/istrinti/redaguoti/testuoti. Vertingas dalykas!
 7. cheater

  Kas pasimainyt LIKE su facebook puslapiu?

  pm
 8. Gal, kas pasimainyt facebook puslapiu like'ais norėtų? PM.
 9. cheater

  RAVE CULTURE BEST DANCE MIX

  ... ahujelinau
 10. Secret LSD Art Draugai, jei mėgstate pagliučinti, pažaisti su savo smegenimis ar skraidyti žeme. Apsilankykite puslapyje SECRET LSD ART. Floristai.ORG tinklapyje rasite platesnius nurodymus apie projekto veiklą. Jei jums tai aktualu, gausite jums aktualias dovanas.
 11. cheater

  Psych Trippy for you. INTRO to deep underground project.!

  Tegul mato kas tik nori ir kuo daugiau , reputacija nera tai kad papostinta zaidimu forume, jei tai vieša, tai yra visada gerai. Kas norės seks projekta, pamatys kas tai. Bet ačiū vistiek už nuomone.
 12. cheater

  Psych Trippy for you. INTRO to deep underground project.!

  Jei baisu nelyskit.

×