Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Būtų puiku jei Twitch pilnai sujungtu su YouTube, daug patogiau naudotis (jau yra šokių tokių funkcijų sujungtų su YouTube). Ankščiau jug Google nusipirko YouTube ir nuo tada ji labai patobulėjo.
 

Redaguota , nario PrefixS

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

O man atrodo kaip tik pats geriausias dalykas kas galejo nutikt tai Google. Ji gavo dideles patirties tobulindama YouTube vaizdo kokybe stebinamai aukstos kokybes ir jau kiti limitai nebetaip kaip seniau max 100 mb :), tad manau kad tai tik i gera twitch puslapiui.

123 kompanija - www.123kompanija.do.am

Nori usidirpt pinigu? - http://adf.ly/?id=6354420

O man atrodo kaip tik pats geriausias dalykas kas galejo nutikt tai Google. Ji gavo dideles patirties tobulindama YouTube vaizdo kokybe stebinamai aukstos kokybes ir jau kiti limitai nebetaip kaip seniau max 100 mb :), tad manau kad tai tik i gera twitch puslapiui.

Esme ta kad manoma kad jeigu google nusipirks twitch gali atsirasti reklamos + kazkas susije su muzika. Zodziu trumpiau tariant kiti zmones bijo kad ji sugadins . Na bent esu tai girdejes kiek tai tiesos kiek ne nzn :(

Google bankrotuotu, neberastum pornuhos :)

Pats geriausias postas šitoj temoj.. :D

 

Na, o šiaip tai taip, google kokybę tikrai pagerintų, bet va tos reklamos... Ta google paskyra... Tai tikrai man labai nepatinka.. Aš asmeniškai esu ne gmail, o outlook vartotojas, į youtube video nekeliu, o video žiūrėt ir taip galiu, google paieška nesinaudoju, aš sėdžiu prie bing.

 

 

 

 

(redaguota)

Bent yra asmuo kuris realiai naudojasi Bing paieškos sistema?

Cj tik tie kurie savo naršyklese turi daug šlamšto, t.y įskiepių/tab'ų ir nemoka pasikeist paieškos.

~30%. Pavyzdžiui iOS visi vartotojai kurie naudojasi Siri/ Kitais Apple servisais, Windows Phone ir t.t. Pakankamai daug žmonių naudojasi Bing.

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...