Peršokti į turinį

Moderatorių atranka !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Abejoju ar įmanoma turėti 400 pranešimų ir neturėt nei vieno įspėjimo, kadangi vos atėjęs į forumą prie taisyklių ir tvarkos reikia priprasti, o yra labai priekabių moderatorių... Beje moderatorius nėra tik papildomos privilegijos, tai neapmokamas darbas ir atsakomybė, todėl gerai pamąstykite ar jūs tikrai to norite.

Pas mane 4000 su viršum pranešimų ir neturiu nei vieno įspėjimo. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sakydamas "parazite" jis tikrai neturėjo galvoje šios grupės teigiamų bruožų, nemanai?

Ne apie grupę ėjo kalba. Aš iš to žmogaus ir gavau įspėjimus, tai bent kiek loginio mąstymo turintis žmogus susivoks, kad jis buvo moderatorius. Tai iš kur pas jį gali būt įspėjimai jei jis ir dalino juos kur tik papuola... Ar tai pajuokavai su temos savininku, ar netyčia sukūriai ne ten temą, iškart gauni įspėjimą ir atima rašymo teisę kelioms dienoms, o įspėjimai lieka visam laikui... Žodžiu, labai griežtas moderatorius buvo, tai neradau kito žodžio jį apibūdint. Turėjau patirties kituose forumuose, ten tema, kuri yra ne vietoje tiesiog būdavo perkelta, o ne puldavo vartotojus įspėjinėt juos blokuojant. Jei parašai komentarą į temą, tačiau tiesiog pajuokauji ir temos savininkas tam neprieštarauja ir nesupyksta, tai kodėl, po galais, dėt tą įspėjimą? Bent dabar, kai pravalė moderatorius, pagaliau galima išbūti forume neįspėtam bent savaitę.

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne apie grupę ėjo kalba. Aš iš to žmogaus ir gavau įspėjimus, tai bent kiek loginio mąstymo turintis žmogus susivoks, kad jis buvo moderatorius. Tai iš kur pas jį gali būt įspėjimai jei jis ir dalino juos kur tik papuola... Ar tai pajuokavai su temos savininku, ar netyčia sukūriai ne ten temą, iškart gauni įspėjimą ir atima rašymo teisę kelioms dienoms, o įspėjimai lieka visam laikui... Žodžiu, labai griežtas moderatorius buvo, tai neradau kito žodžio jį apibūdint. Turėjau patirties kituose forumuose, ten tema, kuri yra ne vietoje tiesiog būdavo perkelta, o ne puldavo vartotojus įspėjinėt juos blokuojant. Jei parašai komentarą į temą, tačiau tiesiog pajuokauji ir temos savininkas tam neprieštarauja ir nesupyksta, tai kodėl, po galais, dėt tą įspėjimą? Bent dabar, kai pravalė moderatorius, pagaliau galima išbūti forume neįspėtam bent savaitę.

Tai gal padarom vieną forumą kur visi viską kels o tada moderatoriai išskirstys po ten kur reikia ir jokių įspėjimų nedalins. To nori? Jei temą nevietoje sukuria netyčia, normalūs žmonės redaguoja temą ir taip parašo, arba tiesiog ją praneša. Tokie įspėjimų negauna. 

 

Ar mes turėtume ekstrasensus kviesti kurie padėtų išsiaiškinti ar tema nevietoje sukurta tyčia ar ne?

 

Dėl Sneroq, bet žiūrėk, jis jau nebemoderatorius ir vistiek įspėjimų neturi. Kai tik užsiregistravo, tą pačią sekundę moderatoriumi irgi netapo.

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal padarom vieną forumą kur visi viską kels o tada moderatoriai išskirstys po ten kur reikia ir jokių įspėjimų nedalins. To nori? Jei temą nevietoje sukuria netyčia, normalūs žmonės redaguoja temą ir taip parašo, arba tiesiog ją praneša. Tokie įspėjimų negauna. 

 

Ar mes turėtume ekstrasensus kviesti kurie padėtų išsiaiškinti ar tema nevietoje sukurta tyčia ar ne?

 

Dėl Sneroq, bet žiūrėk, jis jau nebemoderatorius ir vistiek įspėjimų neturi. Kai tik užsiregistravo, tą pačią sekundę moderatoriumi irgi netapo.

Jei būtum įsiskaitęs, kalba ėjo apie būtąjį laiką. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane 4000 su viršum pranešimų ir neturiu nei vieno įspėjimo. :P

Aš turiu 5000 su viršum pranešimu, bet kažkaip sugebėjau suringt 2 įspėjimus kurie yra iš oro, tai jeigu galėtu moderatoriai pasakykit už ka gavau tuos įspėjimus nes jie nelogiški, tarkim nuo Valdo gavau taip sakant free įspėjima, o reason yra: ''Apsiramink'' tai supraskit kaip norit tokius įspėjimus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs šnekat nesąmones, neina susirinkt pranešimų be įspėjimų. Moderatoriai nedalina įspėjimų dėl nieko (žinoma būna visko :)) tai jeigu nusižengiat tai neverkit. Asmeniškai iš tikro esu gavęs įspėjimą kaip už ''freepostą'' nors aš neįsivaizduoju kuom ten buvo freepostas bet kas buvo tas buvo, o tai buvo birželio mėnesį. 

Kiek forume laiko esu gal šis kartas tik ir buvo vienintelis kartas kad gavau įspėjimą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriai nedalina įspėjimų dėl nieko

O kaip tu manai, čia sąžininga yra jei per skype pavadini žmogu kuom nors, o tau atkeršydamas per foruma deda įspėjima, čia tipo normalu ?

O šiaip dėl įspėjimu ir pranešimu tai įmanoma laisvai suringt tuos 400 pranešimu be įspėjimu, tik aišku reikia rašyti normalius komentarus, nes pvž kažkurioje temoje viena žmogu kažkaip pavadins, o tas žmogus užsiliepsnos ir pradės varynėtis keiksmažodžiais, na o dėl to jis gaus ir įspėjima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip tu manai, čia sąžininga yra jei per skype pavadini žmogu kuom nors, o tau atkeršydamas per foruma deda įspėjima, čia tipo normalu ?

O šiaip dėl įspėjimu ir pranešimu tai įmanoma laisvai suringt tuos 400 pranešimu be įspėjimu, tik aišku reikia rašyti normalius komentarus, nes pvž kažkurioje temoje viena žmogu kažkaip pavadins, o tas žmogus užsiliepsnos ir pradės varynėtis keiksmažodžiais, na o dėl to jis gaus ir įspėjima.

 

Aš nekalbu apie tavo situaciją, čia tik Valdas dėl tokio elgesio gali pasiaiškint. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...