Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Moderatorių atranka !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dalykai, kurie tau labiausiai nepatinka forume. Ką keistum ir kaip?

2. Kas tau labiausiai patinka forume ir ką siūlytum tobulinti? Padaryti daugiau temu nes jau pasenusi žaidimai pasiliko ar pnš.

3. Kaip galima būtų pagerinti moderavimo kokybę forume? Daugiau tolerancijos turbūt nes kiti tai "kvailiai" būna

4. Kokią įtaką tavo gyvenime turi šis forumas? Forume aš labai daug pamatau ko dar nežinau ar noriu pirkti ar parduoti ar pnš.

5. Kaip tau sekasi sutarti su kitais forumo nariais?Gerai aš esu nekvailas žmogus kuris kimba prie , bet ko. Jai pamatau "Piktą" komentarą praeinu pro jį.

6. Kokias moderatorių ar administratorių klaidas forume pastebėjai ar kas tau nepatiko jų moderavime/administravime? Ką siūlytum daryti kitaip, negu dabar yra daroma? Man tai viskas gerai kai pasakius TOBULA.

7. Ar kada nors buvote kokio nors forumo ar svetainės moderatorius ar administratorius? Jei buvote išvardinkite?Buvau , bet jie jau užsidare yra tik vienas jis dar tvarkomas.

8.Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate per dieną SuperGames.lt forume? 2~3h.

9. Kodėl norite tapti moderatoriumi (-ia) ir kodėl jūs būtumėt geras moderatorius (-ė)?

10. Vardas. Paulius

11. Skype. paulius.trijonis2 lkg.ltu

12. Miestas. Tauragė

13. Surasti temų, kurios pažeidžia taisykles.http://www.supergames.lt/topic/175262-nemokama-reputacija/?hl=%2Bnemokama+%2Breputacija

14. Amžius.14.

Anketą reikia rašyt Valdui arba Justui, ne į šią temą :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas retorinis klausimas. Kaip manot, ar moderatorių atranka ir mėnesio nario konkursas susiję? Tai yra tai kad jų metas sutapo.

Na manau,kad tai tikrai labai susije,nes matosi kokie vartotojai pastebi taisykles pazeidzianti turini ar teisingai yvertina kiekviena tema ir t.t.

Redaguota , nario Gabas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Neturėti įspėjimų

Hm, man tai įdomu, Jūs žmones pagal įspėjimus atrenkat? :D Šiaip tai yra gan kvaila, jei tarkim gauna žmonės įspėjimus už kažkokį flood ar ne ten parašytą repliką ar komentarą. Aš tarp tokių įspėjimų ir tarp ir tarp neturėjimo visai įspėjimų, neįžvelgiu jokių skirtumų :D Aš turiu 6 įspėjimus, ir visi praktiškai oriniai :D :D

Geriau jau rinktumėt moderatorius pagal kokias vinietes per youtube, kai matai žmogų, o ne dalintumėt mažvaikiams :D Tai ir įvaizdis forumo sustiprėtų.

Arba pridėtumėt kokį būtiną prisistatymą per mic per kokį http://vocaroo.com/

Redaguota , nario Scelerum
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm, man tai įdomu, Jūs žmones pagal įspėjimus atrenkat? :D Šiaip tai yra gan kvaila, jei tarkim gauna žmonės įspėjimus už kažkokį flood ar ne ten parašytą repliką ar komentarą. Aš tarp tokių įspėjimų ir tarp ir tarp neturėjimo visai įspėjimų, neįžvelgiu jokių skirtumų :D Aš turiu 6 įspėjimus, ir visi praktiškai oriniai :D :D

Geriau jau rinktumėt moderatorius pagal kokias vinietes per youtube, kai matai žmogų, o ne dalintumėt mažvaikiams :D Tai ir įvaizdis forumo sustiprėtų.

Arba pridėtumėt kokį būtiną prisistatymą per mic per kokį http://vocaroo.com/

Aš manau yra kvaila neskaityti visų pranešimų prieš rašant pačiam.

 

 

Darome išimtis dėl įspėjimų tik tada jeigu turite pagalbininko medalį  :) Arba LABAI LABAI LABAI GERA ANEKTA 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau yra kvaila neskaityti visų pranešimų prieš rašant pačiam.

 

Šiaip jau tokio žodžio kaip "ANEKTA" nežinau :D Aš tiesiog parašiau savo nuomonę, kad toje anketoje yra pakankamai kvailų punktų, kuriuos būtų galima išmesti ir pridėti papildomų. Šis forumas niekada neprilygs uzdarbiui, nes jame reikia keisti viską, nuo reputacijos sistemos iki pačios registracijos per MAC. Tai praktiškai, jei forumo įvaizdis sugadintas, jokio skirtumo kokius Jūs moderatorius išrinksit, padaugės įspėjimų ir daugiau nieko.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jau tokio žodžio kaip "ANEKTA" nežinau :D Aš tiesiog parašiau savo nuomonę, kad toje anketoje yra pakankamai kvailų punktų, kuriuos būtų galima išmesti ir pridėti papildomų. Šis forumas niekada neprilygs uzdarbiui, nes jame reikia keisti viską, nuo reputacijos sistemos iki pačios registracijos per MAC. Tai praktiškai, jei forumo įvaizdis sugadintas, jokio skirtumo kokius Jūs moderatorius išrinksit, padaugės įspėjimų ir daugiau nieko.

Mane labiausiai domina vienas dalykas, kodėl tu dar čia? Tiek daug nepatenkintų, bet jie vistiek lieka čia ir skundžiasi.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane labiausiai domina vienas dalykas, kodėl tu dar čia? Tiek daug nepatenkintų, bet jie vistiek lieka čia ir skundžiasi.

Labai įdomus pastebėjimas. Bent jau man pačiam nėra noro čia stresuoti ar nervuotis, nors aprašimą rašiau kokį pusvalanduką. Kaip buvau, taip ir liksiu forumo nariu ir gal, gal kada ir man nusišypsos sėkmė :) + su kiekvienomis pareigomis yra ir atsakomybė, tad visiškai suprantu dabartinių "Ownerių" veiksmus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tai butu labai,labai,labai sunku,nes vidutinis vartotoju amzius yra 15-16m.

2. Kodel visada butina tureti 18,kad gerai atliktum darba? Jeigu ka yra daug protyngu ir norinciu dirbti paaugliu (forumo pgr. Vartotojai). Kartais yra taip,kad koks 15m zmogus yra daugiau sugebantis,darbstesnis,tvarkingesnis ir kartais labiau subrendes negu pats 18m zmogus.

1. Manau tikrai yra tokių.

2. Būtina turėti, nes suaugęs žmogus kitaip žvelgia į pasaulį ir kitaip viską vertina. Kuo tavo manymu skiriasi "vaikas" ir "suaugęs"?

Na, žinok, labai retai atsiranda tokių jaunųjų genijų, kaip Džeimsas Sidisas ar Kristoferis Langanas, aišku, taip - yra tokių.

Nori pasakyti, jog tu esi labai daug sugebantis ir būtum vertas Moderatoriaus statuso?

Dar pvz., kad kiekvienas suaugęs ir save gerbiantis lietuvis nepadarytų 2 klaidų viename žodyje ar 6 klaidų sakinyje, kaip pas tave galima pamatyti. Vien iš rašybos galima daug ką spręsti. 

Redaguota , nario Naiteki
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Manau tikrai yra tokių.

2. Būtina turėti, nes suaugęs žmogus kitaip žvelgia į pasaulį ir kitaip viską vertina. Kuo tavo manymu skiriasi "vaikas" ir "suaugęs"?

Na, žinok, labai retai atsiranda tokių jaunųjų genijų, kaip Džeimsas Sidisas ar Kristoferis Langanas, aišku, taip - yra tokių.

Nori pasakyti, jog tu esi labai daug sugebantis ir būtum vertas Moderatoriaus statuso?

Dar pvz., kad kiekvienas suaugęs ir save gerbiantis lietuvis nepadarytų 2 klaidų viename žodyje ar 6 klaidų sakinyje, kaip pas tave galima pamatyti. Vien iš rašybos galima daug ką spręsti. 

Matosi,kad tu dar visko nesupranti... Bet visų pirma aš nieko nenoriu pasakyti ar esu vertas ir t.t.,nes ne man spręsti ir aš savęs neiškelių iš kitų. Visi esame lygūs, tik vieni kažką daro,o kiti ne. O dėl rašybos yra tokie dalykai,kaip planšetės. Mano planšetėje nėra LT raidžių ir yra žymiai sunkiau rašyti. Mano rašymą gali pamatyti 2 rūšių: be LT raidžių ir su LT raidėmis. Nuo to galima spręsti ar aš prie planšetės ar prie kompiuterio. Ir geriau tu man neprikišk rašybos,nes aš ir taip stengiuosi be klaidų rašyti. 

O dabar prie temos. 

Pagal tavo pasakymą yra tik 2 žmonių rūšys: vaikai ir suaugusieji. Bet kur tada dingo paaugliai? Nepamiršk,kad paauglys jau nebėra vaikas,bet žinoma nėra ir suaugęs. Kartais paaugliai turi geresnį mąstymą,daugiau įdėjų,yra kūrybiškesni ir t.t. negu suaugusieji. Beto kam pilnamečiams čia lankytis? Jie čia diskutuos apie žaidimus būdami darbe? Juk visi nuo 18 metų pradeda kurti savo gyvenimą ir neberanda laiko tokiems dalykams,o pagrindais dirba. Kad ir per vasarą susiranda darbą ir užsidirba gyvenimui,o poto jei reikia po vasaros tęsia mokslus. Manau jie tikrai nenorės dar prisiimti atsakomybės (nes manau,kad jie turėtu mažai laiko praleisti prie forumo tvarkos palaikymo ir jie patys tai suprastu).  O uzdarbis yra visiškai skirtingas dalykas. Vien iš pavadinimų - uzdarbis ir supergames matomas didžiulis skirtumas. Pradėk ir tu apmastyti kuo skiriasi...

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi,kad tu dar visko nesupranti... Bet visų pirma aš nieko nenoriu pasakyti ar esu vertas ir t.t.,nes ne man spręsti ir aš savęs neiškelių iš kitų. Visi esame lygūs, tik vieni kažką daro,o kiti ne. O dėl rašybos yra tokie dalykai,kaip planšetės. Mano planšetėje nėra LT raidžių ir yra žymiai sunkiau rašyti. Mano rašymą gali pamatyti 2 rūšių: be LT raidžių ir su LT raidėmis. Nuo to galima spręsti ar aš prie planšetės ar prie kompiuterio. Ir geriau tu man neprikišk rašybos,nes aš ir taip stengiuosi be klaidų rašyti. 

O dabar prie temos. 

Pagal tavo pasakymą yra tik 2 žmonių rūšys: vaikai ir suaugusieji. Bet kur tada dingo paaugliai? Nepamiršk,kad paauglys jau nebėra vaikas,bet žinoma nėra ir suaugęs. Kartais paaugliai turi geresnį mąstymą,daugiau įdėjų,yra kūrybiškesni ir t.t. negu suaugusieji. Beto kam pilnamečiams čia lankytis? Jie čia diskutuos apie žaidimus būdami darbe? Juk visi nuo 18 metų pradeda kurti savo gyvenimą ir neberanda laiko tokiems dalykams,o pagrindais dirba. Kad ir per vasarą susiranda darbą ir užsidirba gyvenimui,o poto jei reikia po vasaros tęsia mokslus. Manau jie tikrai nenorės dar prisiimti atsakomybės (nes manau,kad jie turėtu mažai laiko praleisti prie forumo tvarkos palaikymo ir jie patys tai suprastu).  O uzdarbis yra visiškai skirtingas dalykas. Vien iš pavadinimų - uzdarbis ir supergames matomas didžiulis skirtumas. Pradėk ir tu apmastyti kuo skiriasi...

Šios diskusijos yra visiškai bereikšmės... Šnekėdamas, rašydamas ir įrodinėdamas savo teisybę, tikrai nepasikelsi reitingo prieš administraciją...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šios diskusijos yra visiškai bereikšmės... Šnekėdamas, rašydamas ir įrodinėdamas savo teisybę, tikrai nepasikelsi reitingo prieš administraciją...

Niekas ir nenori pasikelti. Tiesiog aš argumentuoju savo nuomonę ir viskas. Kad užpildžiau,išsiunčiau anketą ir bandau patekti į moderatorius nereiškia,kad tai mano svajonė ar didelis troškimas. Nepateksiu,vistiek būsiu šiame forume,rašysiu pranešimus,kursiu temas ir padėsiu kitiems. Tai nieko nepakeistu. Paprasčiausiai aš noriu suprasti ką žmogus rašo ir kodėl,nes pagal mane tai yra ne visada tiesa. 

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas ir nenori pasikelti. Tiesiog aš argumentuoju savo nuomonę ir viskas. Kad užpildžiau,išsiunčiau anketą ir bandau patekti į moderatorius nereiškia,kad tai mano svajonė ar didelis troškimas. Nepateksiu,vistiek būsiu šiame forume,rašysiu pranešimus,kursiu temas ir padėsiu kitiems. Tai nieko nepakeistu. Paprasčiausiai aš noriu suprasti ką žmogus rašo ir kodėl,nes pagal mane tai yra ne visada tiesa. 

Na va, kita šneka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...