Peršokti į turinį

Moderatorių atranka !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na nieko nepadarysi čia dėl tų ispėjimų nori dėt ir deda .Kiek esu buves kituose forumuose kur ten tikrai bendruomenei nuo 14-50m tai šiame pati durniausia tvarka .Kartais atrodo lyg dirbtum kokiam seime ar kitoj institucijoj ne vietoj parašytas postas ar kas kita ir tu jau sėdi bane.Tad šio forumo valdžiai siūlau imti pavizdi iš kitų forumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nieko nepadarysi čia dėl tų ispėjimų nori dėt ir deda .Kiek esu buves kituose forumuose kur ten tikrai bendruomenei nuo 14-50m tai šiame pati durniausia tvarka .Kartais atrodo lyg dirbtum kokiam seime ar kitoj institucijoj ne vietoj parašytas postas ar kas kita ir tu jau sėdi bane.Tad šio forumo valdžiai siūlau imti pavizdi iš kitų forumu.

 

Tai žiūrėk kur rašai postą ir nereikės sedėt bane, kame problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vat kam iš viso forumas jei yra apribojimai čia gali rašyt čia ne .Kam visa tai tarkim imkim sukčiu kategorja ar kaip ten parašyta gali rašyt nukentėjas arba turintis info nu čia viršūne forumas jeigu yra kur noriu ten rašau ne tardymas čia kaškoks nu ždž supras tik paprasti žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vat kam iš viso forumas jei yra apribojimai čia gali rašyt čia ne .Kam visa tai tarkim imkim sukčiu kategorja ar kaip ten parašyta gali rašyt nukentėjas arba turintis info nu čia viršūne forumas jeigu yra kur noriu ten rašau ne tardymas čia kaškoks nu ždž supras tik paprasti žmonės.

 

Parodyk normalų man forumą kur apribojimų nėra. Geriau forumas su griežtom taisyklėm negu forumas išvis be taisyklių. :)

 

O ką tu į sukčių temas dar pats galėtum parašyt jeigu nesi nukentėjęs ar turintis info? O, dėkui žinosiu kad apgavo. Dėkui, žinosiu kad neprasidėt su juo. Dėl to ir padaryta tokia taisyklė kad atėję postų nesirankiotumėt ir nerašinėtumėt dėkui už informaciją. Logiškai pagalvojęs suprastum dėl ko yra normaliam forume visokie apribojimai ir dėl ko griežtos taisyklės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palyginam tokius forumus kaip uzdarbis ar kulturizmas ten niekas neverkia kad double post padarai ar žodi ne vietoj numeti nes ten čia suauge žmonės jie ateina diskutuot o ne sargais būt.Sakau šitas forumas primena vaikų darželi kur admin ir mod ten dirba prižiurėtojais.Gali čia teisint ivedinėt savo tiesa ir tt.Bet lankytojai mano ką kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palyginam tokius forumus kaip uzdarbis ar kulturizmas ten niekas neverkia kad double post padarai ar žodi ne vietoj numeti nes ten čia suauge žmonės jie ateina diskutuot o ne sargais būt.Sakau šitas forumas primena vaikų darželi kur admin ir mod ten dirba prižiurėtojais.Gali čia teisint ivedinėt savo tiesa ir tt.Bet lankytojai mano ką kita.

Tai čia yra žaidimu forumas, tai čia ir renkasi vaikai ir paaugliai pagrinde.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kokia prasmė tą anketą pildyt? Nu suprantu, jog yra žmonių, kurie norėtų prisidėt prie šio forumo gerinimo, prižiūrėjimo, bet tai vis vien, prie ko čia tos anketos? Nu ta prasme, parašai tu tą anketą, išsiunti ir kas toliau? Ta prasme viskas... Nei kokio atsakymo, nei dar ko. Ta prasme, pasistengiau gal pusvalandį, gal daugiau ir parašiau 1689 žodžių anketą, bet tai jau trečia para - net atsakymo "nepriimtas" nesusilaukiu, nors vyr. moderatorius mano pranešimą ir perskaitė, o gal tiesiog pritaikė pagrindinę gyvenimo taisyklę - "Too long, can't read", bet žinot, iki atsakymo - "Nepriimtas", tai sakyčiau jam ten dar toloka... Nesuprantu tik vieno, kaip čia jiem taip užplaukė, rašyt tokio ilgumo anketos temą? Čia tipo, forumo narių užimtumui padidinti, ar kam? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kokia prasmė tą anketą pildyt? Nu suprantu, jog yra žmonių, kurie norėtų prisidėt prie šio forumo gerinimo, prižiūrėjimo, bet tai vis vien, prie ko čia tos anketos? Nu ta prasme, parašai tu tą anketą, išsiunti ir kas toliau? Ta prasme viskas... Nei kokio atsakymo, nei dar ko. Ta prasme, pasistengiau gal pusvalandį, gal daugiau ir parašiau 1689 žodžių anketą, bet tai jau trečia para - net atsakymo "nepriimtas" nesusilaukiu, nors vyr. moderatorius mano pranešimą ir perskaitė, o gal tiesiog pritaikė pagrindinę gyvenimo taisyklę - "Too long, can't read", bet žinot, iki atsakymo - "Nepriimtas", tai sakyčiau jam ten dar toloka... Nesuprantu tik vieno, kaip čia jiem taip užplaukė, rašyt tokio ilgumo anketos temą? Čia tipo, forumo narių užimtumui padidinti, ar kam? 

 

 

Tu turbūt nieko nesupranti, nors taip ir yra, kaip supratau. Kaip ir sakė Justas, atsakymo galit laukti ir mėnesį ar daugiau, nes, kaip mačiau atsirado du moderatoriai vienas senas, kitas naujas. Galvoji, kad parašei tiek žodžių tai jau esi išskirtinis, per daug save iškeli, o tai moderatoriams vienas iš minusų, plius esi nekantrus, ir neįžvalgus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kokia prasmė tą anketą pildyt? Nu suprantu, jog yra žmonių, kurie norėtų prisidėt prie šio forumo gerinimo, prižiūrėjimo, bet tai vis vien, prie ko čia tos anketos? Nu ta prasme, parašai tu tą anketą, išsiunti ir kas toliau? Ta prasme viskas... Nei kokio atsakymo, nei dar ko. Ta prasme, pasistengiau gal pusvalandį, gal daugiau ir parašiau 1689 žodžių anketą, bet tai jau trečia para - net atsakymo "nepriimtas" nesusilaukiu, nors vyr. moderatorius mano pranešimą ir perskaitė, o gal tiesiog pritaikė pagrindinę gyvenimo taisyklę - "Too long, can't read", bet žinot, iki atsakymo - "Nepriimtas", tai sakyčiau jam ten dar toloka... Nesuprantu tik vieno, kaip čia jiem taip užplaukė, rašyt tokio ilgumo anketos temą? Čia tipo, forumo narių užimtumui padidinti, ar kam? 

Ir nesulauksi aš prieš patekdamas į moderatorius kai pildžiau anketa, jokios žinutės nesulaukiau gal kokius 3mėn ir nk nedariau, o tu čia panikuoji.

Redaguota , nario Aleksas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu turbūt nieko nesupranti, nors taip ir yra, kaip supratau. Kaip ir sakė Justas, atsakymo galit laukti ir mėnesį ar daugiau, nes, kaip mačiau atsirado du moderatoriai vienas senas, kitas naujas. Galvoji, kad parašei tiek žodžių tai jau esi išskirtinis, per daug save iškeli, o tai moderatoriams vienas iš minusų, plius esi nekantrus, ir neįžvalgus.

 

Gal tu ir teisus, tiksliau tu teisus, aš tokios tvarkos principų tikrai nesuprantu ir ko gero - nesuprasiu. Tiek aš pats, tiek apskritai visi rimtesni žmonės, su kuriais man teko dirbti, nežinioje kelis mėnesius nieko nelaikom. Suprantu, gal apsispręsti, kas vertas šio forumo moderavimo pareigų ir nėra itin lengva (nors, iš kitos pusės, žinant jog moderatoriaus teises čia galima įsigyti už atitinkamą sumą, ar paramą,  tai dar nežinia kaip čia yra...), bet manyčiau, jog atsakymo žmogus užpildęs anketą yra vertas, gal nebūtinai tame atsakyme turi nuskambėti galutinis verdiktas, bet bent jau kažkas, kas parodytų tiesiog simbolinį ryšį, ar kad ir aptartų anketą, ar kažką tokio, turėtų būti... Vis gi, jeigu jau tie, dabartiniai šio forumo vyriausieji šulai verti būti tame vyriausiųjų poste, tai perskaityti, bei apsvarstyti anketą tikrai nemanau jog prireiktų mėnesio, nebent čia tų svarstytinų anketų yra devynios galybės, bet kažkodėl aš taip nemanau. Tai pat, prieš gerus pusę metų, siunčiau anketą Valdui, spėkit koks buvo atsakymas, ogi nebuvo, gal ji dar svarstoma? 6 mėnesius? Nežinau, tiesiog man atrodo jog vėl nutiks taip pat, tad tiesiog būtų per daug apsurdiška, todėl ir kalbu, stengiuosi jog tai nepasikartotų. Nemėgstu būti nežinioje, ar tai labai jau blogai?

 

Tarp viso to, man tu į ekstrasensą nepanašus, jog žinotum ką aš galvoju. Pateikdamas savo anketoje parašytų žodžių skaičių, aš tik norėjau pabrėžti, jog aš dėl to stengiausi ir jog ta anketa nėra visiškai apgailėtina, jog ją galima būtų ignoruoti... 

 

Atsiprašau jei aš čia kartais per daug išsišokau, tiesiog man tai ganėtinai svarbu ir aš tikrai neesu pratęs dirbdamas su žmonėmis (ar kaip tą anketos pildymą teisingiau pavadinti), jaustis jog visą tai daryčiau su siena, o kai atrodo, jog ta nesąmonė kartosis jau antrą kartą, tai jausmas nekoks... O ką jūs darytumėt, gal man vertėtų iš jūsų pasimokyt, jei aš jau toks netikęs?

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirai, man kartais pradeda atrodyt, kad moderatorių atrankos tik tam, jog mažiau apkalbų būtų, jog pardavinėjami moderatoriai... Nenoriu nieko įžeist, bet yra tikrai vertesnių žmonių į šį postą, kurie užpildė anketą nei tas, kurį išrinko neseniai.

Mačiau Yiin gavo, dar kito nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...