Peršokti į turinį

Moderatorių atranka !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal tu ir teisus, tiksliau tu teisus, aš tokios tvarkos principų tikrai nesuprantu ir ko gero - nesuprasiu. Tiek aš pats, tiek apskritai visi rimtesni žmonės, su kuriais man teko dirbti, nežinioje kelis mėnesius nieko nelaikom. Suprantu, gal apsispręsti, kas vertas šio forumo moderavimo pareigų ir nėra itin lengva (nors, iš kitos pusės, žinant jog moderatoriaus teises čia galima įsigyti už atitinkamą sumą, ar paramą,  tai dar nežinia kaip čia yra...), bet manyčiau, jog atsakymo žmogus užpildęs anketą yra vertas, gal nebūtinai tame atsakyme turi nuskambėti galutinis verdiktas, bet bent jau kažkas, kas parodytų tiesiog simbolinį ryšį, ar kad ir aptartų anketą, ar kažką tokio, turėtų būti... Vis gi, jeigu jau tie, dabartiniai šio forumo vyriausieji šulai verti būti tame vyriausiųjų poste, tai perskaityti, bei apsvarstyti anketą tikrai nemanau jog prireiktų mėnesio, nebent čia tų svarstytinų anketų yra devynios galybės, bet kažkodėl aš taip nemanau. Tai pat, prieš gerus pusę metų, siunčiau anketą Valdui, spėkit koks buvo atsakymas, ogi nebuvo, gal ji dar svarstoma? 6 mėnesius? Nežinau, tiesiog man atrodo jog vėl nutiks taip pat, tad tiesiog būtų per daug apsurdiška, todėl ir kalbu, stengiuosi jog tai nepasikartotų. Nemėgstu būti nežinioje, ar tai labai jau blogai?

 

Tarp viso to, man tu į ekstrasensą nepanašus, jog žinotum ką aš galvoju. Pateikdamas savo anketoje parašytų žodžių skaičių, aš tik norėjau pabrėžti, jog aš dėl to stengiausi ir jog ta anketa nėra visiškai apgailėtina, jog ją galima būtų ignoruoti... 

 

Atsiprašau jei aš čia kartais per daug išsišokau, tiesiog man tai ganėtinai svarbu ir aš tikrai neesu pratęs dirbdamas su žmonėmis (ar kaip tą anketos pildymą teisingiau pavadinti), jaustis jog visą tai daryčiau su siena, o kai atrodo, jog ta nesąmonė kartosis jau antrą kartą, tai jausmas nekoks... O ką jūs darytumėt, gal man vertėtų iš jūsų pasimokyt, jei aš jau toks netikęs?

 

 

Mhm..  Anketų tikrai ne dešimt, ne dvidešimt, o tikrai daugiau :) Ne tu vienintelis lauki atsakymo, bet jei neturi kantrybės, tai čia jau didžiausia problema tau, norint tapti tokio didelio projekto moderatoriumi. Man išvis juokinga, kai patys moderatoriai parašo, kad gausit atsakymos tikrai negreit, o jūs dar kažko tikitės, jei kas ir pateks greičiau tai tik tie, kurie pažysta moderatorius esamus, arba Justą, ar Valdą. Čia galim rašyti kiek norim, bet atsakymo tikrai sulauksim dar negreit ir bėje koks skirtumas, vistiek dabar vasara, džiaukitės kol galit, man mažiausiai dabar to atsakymo reikia, atostogų metas, ne forumuose sėdėt, o lauke semkas gliaudyt.  :upps:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm..  Anketų tikrai ne dešimt, ne dvidešimt, o tikrai daugiau :) Ne tu vienintelis lauki atsakymo, bet jei neturi kantrybės, tai čia jau didžiausia problema tau, norint tapti tokio didelio projekto moderatoriumi. Man išvis juokinga, kai patys moderatoriai parašo, kad gausit atsakymos tikrai negreit, o jūs dar kažko tikitės, jei kas ir pateks greičiau tai tik tie, kurie pažysta moderatorius esamus, arba Justą, ar Valdą. Čia galim rašyti kiek norim, bet atsakymo tikrai sulauksim dar negreit ir bėje koks skirtumas, vistiek dabar vasara, džiaukitės kol galit, man mažiausiai dabar to atsakymo reikia, atostogų metas, ne forumuose sėdėt, o lauke semkas gliaudyt.  :upps:

 

Dėl anketų skaičiaus, tai sutinku, jų tikrai ne keletas, bet ir ne daugybė, vis gi, anketą užpildyt nėra vien tik kelis mygtukus paspaust, tad tie kai kurie vien dėl to nebando, jog nenori daug stengtis, nors vėliau jaučia jog vis vien bus nepriimti. Tai pat, kadangi patenka tik tais geriausiai užpildę anketas (reikia tikėtis jog vis gi taip ir yra, o ne vyriausiųjų draugai, ar tie kurie daugiau pamoka į moderatoriaus postą ir eina), tai savaime aišku jog blogesnės anketos ko gero gi nebūna mėnesiais svarstomos, o tų anketų, kaip ir visur, manyčiau nėra tiek ir mažai, užtenka gi vien perskaityt ir sakyčiau jau aišku, ar verta apsvarstyti rimtai tą veikėją, ar ne. Ir bet kuriuo atveju, "brūkštelti" kokį atsakomąjį raštelį, nėra gi taip jau sunku. Kantrybės aš turėjau, jau pusę metų iš Valdo laukiu atsakymo, bet nelabai suprantu prie ko čia ta kantrybė, juk kad ir kaip kantriai belauktum, to ko tikiesi, bet jei niekas to padaryti net nesiruošia, tai ir sulaukti negalėsi. Man labiau prie širdies išsiaiškint kas ir kaip, nei tiesiog laukt nežinia ko... Tai pat, pačiame pagrindiniame temos pranešime nėra parašyta apskritai nieko apie laiko terminą iki atsakymo, o visų tų komentarų aš nelabai mėgstu skaityti, jei mane domina tik pati tema, kam gaišti laiką ties tais "pildyčiau, bet ko gero ir taip nepateksiu" ir panašiais komentarais, tad nepamačiau ir Justo pranešimo... Gal ir mano kaltė, jog visko iš eilės neskaičiau, nors manyčiau jog ta informacija turėtų būti pačioje temoje, o ne komentaruose. Nekalbant apie tai kaip yra, norėčiau sužinoti, kodėl gi taip yra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek suprantu kai būna "paliktas pokalbis" tai laiškas ištrintas, tai jeigu jis pravalė dežutę tai reiškias jis ištrynė laiškus. Tai reiškias nepatekai. Bent mano logika tiek neša.

Ne visai. Visas anketas aš persikėliau į Google Docs dokumentą kadangi AŽ žinutes aš ištrinu, kitaip netilptų naujos. 

 

Kad mažiau čia kankintumetės galiu pasakyti kad anketos tikrai prastos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju ar įmanoma turėti 400 pranešimų ir neturėt nei vieno įspėjimo, kadangi vos atėjęs į forumą prie taisyklių ir tvarkos reikia priprasti, o yra labai priekabių moderatorių... Beje moderatorius nėra tik papildomos privilegijos, tai neapmokamas darbas ir atsakomybė, todėl gerai pamąstykite ar jūs tikrai to norite.

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju ar įmanoma turėti 400 pranešimų ir neturėt nei vieno įspėjimo, kadangi vos atėjęs į forumą prie taisyklių ir tvarkos reikia priprasti, o yra labai priekabių moderatorių... Beje moderatorius nėra tik papildomos privilegijos, tai neapmokamas darbas ir atsakomybė, todėl gerai pamąstykite ar jūs tikrai to norite.

Pilnai įmanoma neturėti įspėjimų turint virš 400 pranešimų. O moderatoriaus darbas apmokamas temos išskyrimais,nuolaidomis reklamoms ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju ar įmanoma turėti 400 pranešimų ir neturėt nei vieno įspėjimo, kadangi vos atėjęs į forumą prie taisyklių ir tvarkos reikia priprasti, o yra labai priekabių moderatorių... Beje moderatorius nėra tik papildomos privilegijos, tai neapmokamas darbas ir atsakomybė, todėl gerai pamąstykite ar jūs tikrai to norite.

Tikrai įmanoma. Ne vienas ir ne du nariai pildantys anketas neturi jokių įspėjimų ir turi daugiau nei 400 pranešimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju ar įmanoma turėti 400 pranešimų ir neturėt nei vieno įspėjimo, kadangi vos atėjęs į forumą prie taisyklių ir tvarkos reikia priprasti, o yra labai priekabių moderatorių... Beje moderatorius nėra tik papildomos privilegijos, tai neapmokamas darbas ir atsakomybė, todėl gerai pamąstykite ar jūs tikrai to norite.

Žinok, tu tikrai klysti, manau kaip tik atvirkščiai labai sunku čia įspėjimus gauti nes dalis moderatorių tikrai labai malonūs žmonės, na o kitos pusės aš tiesiog nepažįstu. Taip imant jei tau reikia pavyzdžių, tai aš įspėjimų neturiu ir dauguma žmonių, kurie turi tūkstantį ar daugiau pranešimų nelabai žinau, kad turėtų, bent jau kuriuos pažįstu tai neturi nei vienas.

 

Na ištikro nesamonė yra su tais ispėjimais, jeigu pavyzdžiui sumaišiau temą ar kažką ir iškarto deda ispėjimą, galėtu perkelti tą temą ir ispėti, o ne iškarto dėti ispėjima. Čia tik mano nuomonė.

Tau irgi norėčiau paprieštaraut, nes mano nuomone forume, ypač tokiame kur daug žmonių lankosi reikia griežtumo, nes jei tik kas nors pamatys, kad jo trūksta, tai viskas kas nutiks tik tai, kad visi pradės juo naudotis. „Taisyklės yra tam, kad jas laužyti“ - galioja tik kvailiams, o kartais man atrodo, kad jų tikrai nemažai čia tokių žmonių.

 

O, kad moderatoriams trūksta vientisumo ir vieningumo tai aš jau seniai pastebėjau, kartais tikrai susidaro įspūdis, kad jie ne tvarko forumą, o varžosi, kuris labiau stengsis, lyg kažko siektu ar vardo ar prizo aš nežinau, bet tai tikrai nėra gerai, komanda ir yra renkama tam, jog ji dirbtu kartu, o ne kariautu tarpusavyje, kuris iš jų geresnis...

Redaguota , nario Stuneris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau ne į pranešimų kiekį reikia žiūrėt, ne į reputaciją, bet į tų pranešimų svarbumą, ar tie pranešimai naudingi, pagal juos spręsti ar žmogus ritmas ar ne. nes va gali ateit žmogus 50 naudingų parašyt, bet negalėt patekt ir ateit flooderis 500 parašyt kuriuose nėra nė trupučio svarbumo tik, kad taisyklių nepažeidžia ir jau į moderatorius lenda. tokia mano nuomonė.

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau ne į pranešimų kiekį reikia žiūrėt, ne į reputaciją, bet į tų pranešimų svarbumą, ar tie pranešimai naudingi, pagal juos spręsti ar žmogus ritmas ar ne. nes va gali ateit žmogus 50 naudingų parašyt, bet negalėt patekt ir ateit flooderis 500 parašyt kuriuose nėra nė trupučio svarbumo tik, kad taisyklių nepažeidžia ir jau į moderatorius lenda. tokia mano nuomonė.

Kaip tau tokia situacija:

  • Žmogutis nori būti moderatorius
  • Jis turi įspėjimų ir žinot kad nieko gero neparašys į anketą
  • Jis susikuria naują vartotoją
  • Jis nebeturi įspėjimų ir rašo savo anketą! 

 

Taip pat įkėliau citata kur Valdas rašė apie anketos pildymą turint įspėjimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tau tokia situacija:

  • Žmogutis nori būti moderatorius
  • Jis turi įspėjimų ir žinot kad nieko gero neparašys į anketą
  • Jis susikuria naują vartotoją
  • Jis nebeturi įspėjimų ir rašo savo anketą! 

 

Taip pat įkėliau citata kur Valdas rašė apie anketos pildymą turint įspėjimų.

O tai kur tada naudingi pranešimai?  už tokius dalykus tik blokuot reiktų. Be to, kur aš bent žodį apie įspėjimus parašiau? :)

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...