Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Moderatorių atranka !


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tu galėtum pasižiūrėt į Valdo parašytą pranešima...  :crazy:

Nežinau kuo tu mane laikai, bet aš perskaičiau jo pranešimą, ir kiek žinau, įspėjimai po kažkiek laiko dingsta, arba bent jau ankščiau dingdavo. Todėl ir klausiu, ar kada nors gavęs įspėjimą visam gyvenimui nebegali tapti moderatorium. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinis buvo 13-04-liepos

Naujausias buvo 14-03-gegužės

Šiais metais, kaip suprantu jau nebegalėsiu dalyvaut, bet aš noriu pasiklaust dėl pvz. kitų metų atrankos, jeigu ji bus. Ar jeigu nebegausiu daugiau įspėjimų, šie nebesiskaitys, ar jie visada jau ir galios?

Koks skirtumas tie įspėjimais aš su vienu įspėjimu pakliuvau, tiesa sakant dabar jau du turiu nes Valda biški iškeikiau per skype tai gavau forume įspėjima, bet nesvarbu.

Žiūrint į tai kad tu turi virš 6k post'u tai yra didele tikimybė kad pakliusti nes kaip suprantu tai senbuvis lyg tu ir esi, tai pat aišku ir anketa daug ka lemia, jeigu gerai parašysi anketa tai tikiu 100% kad pateksi.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas tie įspėjimais aš su vienu įspėjimu pakliuvau, tiesa sakant dabar jau du turiu nes Valda biški iškeikiau per skype tai gavau forume įspėjima, bet nesvarbu.

Žiūrint į tai kad tu turi virš 6k post'u tai yra didele tikimybė kad pakliusti nes kaip suprantu tai senbuvis lyg tu ir esi, tai pat aišku ir anketa daug ka lemia, jeigu gerai parašysi anketa tai tikiu 100% kad pateksi.

Pagaliau kai kas atsakė, dėkoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O būtina turėti 400 pranešimų? Ar užtektų ir šiek tiek mažiau?

Jeigu parašyta,kad reikai, tai reiškias,kad taip ir turi būti. 

Cituoju Native:

 

Čia panašiai kaip ir einant į pokalbį į darbą reikia turėti aukštąjį išsilavinimą, bet tu jo neturi ir vistiek bandai, manai priims? Atrankos atidarytos beveik visą laiką, todėl rašyk toliau tuos prasmingus pranešimus ir kai turėsi pakankamai - pildyk anketą. 

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tokio reikalavimo nematau, o tu?

 

Bet žinoma gali būti susidaryta išankstinė nuomonė apie tave pagrįsta tavo praeita moderatoriaus patirtimi. Todėl tau gali būti net sunkiau.

Na patiems moderatoriams aš nepatikau tai čia tiesa, bet einant apie pati foruma, dauguma nariu manim nesiskundė ir kam reikėdavo tai padėdavau, apie patirti tai moderatoriumi išbuvau maždaug apie 8mėn, o tada buvau išmestas nes pritruko aktyvumo, manes aktyvaus nebuvo 2-4sav, nes turėjau asmeniniu problemu.

Na bet čia svarbiausia yra administratoriu/vyr.moderatoriu nuomonė, jei nepatikau kaip žmogus jiems, tai nieko nepakeisi jei ir stengsiuos aš nepateksiu, nes žinau kad Valdas manes tikrai nemėgsta, o tu į mane žiūri irgi ne iš geros pusės. Nors ir sukursiu geriausia anketa, bet pakliut tikrai nebepakliusi ir ta aš puikiai žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na patiems moderatoriams aš nepatikau tai čia tiesa, bet einant apie pati foruma, dauguma nariu manim nesiskundė ir kam reikėdavo tai padėdavau, apie patirti tai moderatoriumi išbuvau maždaug apie 8mėn, o tada buvau išmestas nes pritruko aktyvumo, manes aktyvaus nebuvo 2-4sav, nes turėjau asmeniniu problemu.

Na bet čia svarbiausia yra administratoriu/vyr.moderatoriu nuomonė, jei nepatikau kaip žmogus jiems, tai nieko nepakeisi jei ir stengsiuos aš nepateksiu, nes žinau kad Valdas manes tikrai nemėgsta, o tu į mane žiūri irgi ne iš geros pusės. Nors ir sukursiu geriausia anketa, bet pakliut tikrai nebepakliusi ir ta aš puikiai žinau.

Na iš visos tavo žinutės turiu tik vieną klausimą: į ką aš žiūriu iš gerosios pusės? 

 

EDIT:Bet geriau nesileiskim į su tema nesusijusias diskusijas.

Redaguota , nario Justas Š.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau priimti Moderatorius bent nuo 18 m., kurie rimtai ir atsakingai žiūrėtų į savo darbą, turėtų tam nemažai laiko. Tikiuosi, po šių rinkimų forume įsivyraus tvarka.

Sėkmės visiems bandantiems patekti į Moderatorių gretas. ^^

1. Tai butu labai,labai,labai sunku,nes vidutinis vartotoju amzius yra 15-16m.

2. Kodel visada butina tureti 18,kad gerai atliktum darba? Jeigu ka yra daug protyngu ir norinciu dirbti paaugliu (forumo pgr. Vartotojai). Kartais yra taip,kad koks 15m zmogus yra daugiau sugebantis,darbstesnis,tvarkingesnis ir kartais labiau subrendes negu pats 18m zmogus.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau priimti Moderatorius bent nuo 18 m., kurie rimtai ir atsakingai žiūrėtų į savo darbą, turėtų tam nemažai laiko. Tikiuosi, po šių rinkimų forume įsivyraus tvarka.

Sėkmės visiems bandantiems patekti į Moderatorių gretas. ^^

 

 

Čia tau ne   forumas, kur į viską žiūrima rimtai  :) Geriausiu atvėju paklius čia keli rimti ir viskas, o ir taip sunku tokių rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dalykai, kurie tau labiausiai nepatinka forume. Ką keistum ir kaip?
2. Kas tau labiausiai patinka forume ir ką siūlytum tobulinti? Padaryti daugiau temu nes jau pasenusi žaidimai pasiliko ar pnš.
3. Kaip galima būtų pagerinti moderavimo kokybę forume? Daugiau tolerancijos turbūt nes kiti tai "kvailiai" būna
4. Kokią įtaką tavo gyvenime turi šis forumas? Forume aš labai daug pamatau ko dar nežinau ar noriu pirkti ar parduoti ar pnš.
5. Kaip tau sekasi sutarti su kitais forumo nariais?Gerai aš esu nekvailas žmogus kuris kimba prie , bet ko. Jai pamatau "Piktą" komentarą praeinu pro jį.
6. Kokias moderatorių ar administratorių klaidas forume pastebėjai ar kas tau nepatiko jų moderavime/administravime? Ką siūlytum daryti kitaip, negu dabar yra daroma? Man tai viskas gerai kai pasakius TOBULA.
7. Ar kada nors buvote kokio nors forumo ar svetainės moderatorius ar administratorius? Jei buvote išvardinkite?Buvau , bet jie jau užsidare yra tik vienas jis dar tvarkomas.
8.Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate per dieną SuperGames.lt forume? 2~3h.
9. Kodėl norite tapti moderatoriumi (-ia) ir kodėl jūs būtumėt geras moderatorius (-ė)?
10. Vardas. Paulius
11. Skype. paulius.trijonis2 lkg.ltu
12. Miestas. Tauragė
13. Surasti temų, kurios pažeidžia taisykles.http://www.supergames.lt/topic/175262-nemokama-reputacija/?hl=%2Bnemokama+%2Breputacija
14. Amžius.14.

Redaguota , nario Lithuania
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...