Peršokti į turinį

Kokius windows įsirašyti?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš asmeniškai tai visada ir tik visada už naujausius produktus, nes elementariausiai tie produktai yra pažangiausi, kokybiškiausi... Nesuprantu, kodėl čia visi, kaip kokie užburti, kartoja ta patį - "Win7", nors niekas net negali pasakyti kodėl gi juos reikėtų rinktis... Taigi, Win8 yra daug kartų labiau optimizuoti, nei Win7, o kadangi tavo PC toks silpnas, tai optimizavimas tau tikrai būtų į nauda... Tai pat siūlau rinktis tik tais 64Bit'ų OS (ne 32Bit, kaip kažkas čia minėjo), kadangi tavo procesorius ir yra 64Bit'ų, bei 64Bit'ų sistemos daug kokybiškiau susitvarko su užduotimis, bei turi platesnį programų palaikymą (kai kurios programos yra pritaikytos tik 64Bit'ų sistemoms, 32Bit'ų sistemose jos neveiks, be to, 64Bit'ų sistemos tai pat gali palaikyti ir visas 32Bit'ų programas). Tai pat, dėl programų palaikymo ant Win8 - dauguma sako jog senos programos ant jų neveikia, pamenu man neveikė GTA (pati pirma dalis, kur megabaito neužėmė), bet aš radau versiją pritaikytą prie Win8, tad vis gi, man tai nebuvo didelė problema, kadangi visiškai visos, dažniau naudojamos programos, kurių jau nebe palaiko Win8, būna perkuriamos pačių fanų (matomai tai padaryti nėra labai sunku) ir vis vien gali jomis naudotis ant Win8... Taigi, be abejonės, rekomenduoju Windows 8 Professional 64Bit.

 

P.S.

Jei klaustum kokią OS rinktis, o ne kokius Windows'us, siūlyčiau Ubuntu, kadangi tokiam silpnam PC tokia optimizuota OS būtų kaip tik...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8.1? Holy cow, aš laptopa buvau pirkęs Asus, su windows 8.1. Žaidimų nėjo žaist, tiesiog neleisdavo.

Įsirašiau windows 8 64bit pro, viskas veikia. Tai nežinau, daugelis kaip skaičiau turi problemų su 8.1.

Na pas mane ya 8.1w ir viskas veikia puikiai. Kai iskart nusipirkau pc nauja su win8 man buvo problemu su programomis ir zaidimais,bet poto atnaujinau y 8.1 ir nuo tos dienos viskas ciki piki :)

Tad patariu win 8.1 32bit,nes 64bit tau neuztenka ramu.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O visu pirmą, ar tavo pagrindinės plokštės driveriai palaikomi ant windows 7?

Sakyčiau kad juos, o jei ne tai arba xp arba vista.

Lyg ir taip,nes ant šito kompiuterio jau buvo įrašyti Windows 7 operacine sistema bet brolis peraše į XP

 

Na pas mane ya 8.1w ir viskas veikia puikiai. Kai iskart nusipirkau pc nauja su win8 man buvo problemu su programomis ir zaidimais,bet poto atnaujinau y 8.1 ir nuo tos dienos viskas ciki piki :)

Tad patariu win 8.1 32bit,nes 64bit tau neuztenka ramu.

Esme jeigu nepagalvojai ne vien ramus,manau neskaitei ProGreen komentaro.Reikia žiūrėti ir į procesoriu.Kokia jis sistema palaiko 32bit ar 64BIT tai aš jo labiau paklausičiau.O kaip ten kas sake kad ant 8 win žaidimai neveikia tai kas sake kad aš žaisiu dažnai tuos žaidimus? Jus bent matot kompiuterio spec.aš ant XP vien žaidžiu tik CS 1.6,SAMP MC(tekkit),ir LFS aš gi nežaisiu ten GTA IV,ant tokio pc nelabai ką ir pažaisi.Tad aš manyčiau pasirinksiu WIN 8.1 Professional 64BIT,dėkui už patarimus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai tai visada ir tik visada už naujausius produktus, nes elementariausiai tie produktai yra pažangiausi, kokybiškiausi... Nesuprantu, kodėl čia visi, kaip kokie užburti, kartoja ta patį - "Win7", nors niekas net negali pasakyti kodėl gi juos reikėtų rinktis... Taigi, Win8 yra daug kartų labiau optimizuoti, nei Win7, o kadangi tavo PC toks silpnas, tai optimizavimas tau tikrai būtų į nauda... Tai pat siūlau rinktis tik tais 64Bit'ų OS (ne 32Bit, kaip kažkas čia minėjo), kadangi tavo procesorius ir yra 64Bit'ų, bei 64Bit'ų sistemos daug kokybiškiau susitvarko su užduotimis, bei turi platesnį programų palaikymą (kai kurios programos yra pritaikytos tik 64Bit'ų sistemoms, 32Bit'ų sistemose jos neveiks, be to, 64Bit'ų sistemos tai pat gali palaikyti ir visas 32Bit'ų programas). Tai pat, dėl programų palaikymo ant Win8 - dauguma sako jog senos programos ant jų neveikia, pamenu man neveikė GTA (pati pirma dalis, kur megabaito neužėmė), bet aš radau versiją pritaikytą prie Win8, tad vis gi, man tai nebuvo didelė problema, kadangi visiškai visos, dažniau naudojamos programos, kurių jau nebe palaiko Win8, būna perkuriamos pačių fanų (matomai tai padaryti nėra labai sunku) ir vis vien gali jomis naudotis ant Win8... Taigi, be abejonės, rekomenduoju Windows 8 Professional 64Bit.

 

P.S.

Jei klaustum kokią OS rinktis, o ne kokius Windows'us, siūlyčiau Ubuntu, kadangi tokiam silpnam PC tokia optimizuota OS būtų kaip tik...

Pilnai sutinku. pats įsirašiau Windows 8.1 Pro, viskas tiesiog super. Kaip jau minejo komentare jie yra labai gerai optimizuoti, todėl veikia ir bootinasi daug greičiau. Neseniai teko vėl susidurti su Win 7, tai žinokit po gan ilgo naudojimo win 8, win 7 dabar kaip kažkoks "grybas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai sutinku. pats įsirašiau Windows 8.1 Pro, viskas tiesiog super. Kaip jau minejo komentare jie yra labai gerai optimizuoti, todėl veikia ir bootinasi daug greičiau. Neseniai teko vėl susidurti su Win 7, tai žinokit po gan ilgo naudojimo win 8, win 7 dabar kaip kažkoks "grybas"

Man Win 7 kažkodėl nepatiko kai dar net 8 Win nebuvo išleisti,gal dėl to kad su juo ant silpnu pc panaudosi ar dėl kokios kitos priežasties,bet gal kam nesunku numesti Windows 8.1 Professional 64Bit download link'ą su aktyvatoriu ir normaliai kad bootintusi nu kad bootintusi kai perkrauni pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man Win 7 kažkodėl nepatiko kai dar net 8 Win nebuvo išleisti,gal dėl to kad su juo ant silpnu pc panaudosi ar dėl kokios kitos priežasties,bet gal kam nesunku numesti Windows 8.1 Professional 64Bit download link'ą su aktyvatoriu ir normaliai kad bootintusi nu kad bootintusi kai perkrauni pc.

turi torrent.lt accounta? ten galesiu parodyt yra labai gera, švari versija. puikiai veikianti, pats naudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų Windows 8.1 versijų parsisiuntimas (pažymėsi jog nesiųstų tų, kurių tau nereikia):

http://thepiratebay.se/torrent/9985323/Windows_8.1_with_Update_RUS-ENG_x86-x64-12in1-Activated_(AIO)

 

Nors rašo jog jie aktyvuoti, bet vis vien, aktyvatorius:

http://thepiratebay.se/torrent/9343939/KMSpico_9.1.3_Final___Portable_(Activator_For_Windows_8.1__amp__

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...