Peršokti į turinį

Kokius windows įsirašyti?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

turi torrent.lt accounta? ten galesiu parodyt yra labai gera, švari versija. puikiai veikianti, pats naudoju.

Turiu,bet pas man ratio mažas tai neleidž siustis :D

 

Visų Windows 8.1 versijų parsisiuntimas (pažymėsi jog nesiųstų tų, kurių tau nereikia):

http://thepiratebay.se/torrent/9985323/Windows_8.1_with_Update_RUS-ENG_x86-x64-12in1-Activated_(AIO)

 

Nors rašo jog jie aktyvuoti, bet vis vien, aktyvatorius:

http://thepiratebay.se/torrent/9343939/KMSpico_9.1.3_Final___Portable_(Activator_For_Windows_8.1__amp__

Pabandysiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveiki dar karta.Man jau atsibodo tai kad niekaip flash'o susitvarkyt negaliu tai ir windows'u persirašyt negaliu į 8.Bet va atsiminiau kad pas mane yra 7 windows'u diskai lygtais Windows 7 ultimate 32bit ir 64bit gal žinot kokius man apsimokiausia rašytis iš šitu 2?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krc isirasiau Windows 7 32bit bet padariau viena feila :DDD Pas mane hardas 150GB tai as ji padalinau per pus ir gavosi taip kad as kitos puses nesukuriau kaip localinio disko taip sakant tiksliau as negaliu naudot kitos hardo atminties ar eitu man kazkaip man dabar ja sukurt ta hard'o puse kad ten galeciau irasynet viska?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krc isirasiau Windows 7 32bit bet padariau viena feila :DDD Pas mane hardas 150GB tai as ji padalinau per pus ir gavosi taip kad as kitos puses nesukuriau kaip localinio disko taip sakant tiksliau as negaliu naudot kitos hardo atminties ar eitu man kazkaip man dabar ja sukurt ta hard'o puse kad ten galeciau irasynet viska?

 

Per "Disk Management" tiesiog ištrink tą tuščią particiją ir prijunk prie jau esamos... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Per "Disk Management" tiesiog ištrink tą tuščią particiją ir prijunk prie jau esamos... 

O kaip tai padaryti? Man rado ta hardo puse bet raso unallocated.

 

EDIT : Susitvarkiau pats galit rakinti tema.

Redaguota , nario Spartans
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

windows 7 ultimate 64-bit

 

Turiu Win 8.1 ant silpnesnio nei tavo PC ir viskas ok todėl sakau imk 8.1

 

Krc isirasiau Windows 7 32bit bet padariau viena feila :DDD Pas mane hardas 150GB tai as ji padalinau per pus ir gavosi taip kad as kitos puses nesukuriau kaip localinio disko taip sakant tiksliau as negaliu naudot kitos hardo atminties ar eitu man kazkaip man dabar ja sukurt ta hard'o puse kad ten galeciau irasynet viska?

Skaityt visai nemokat  :song:

 

O kaip tai padaryti? Man rado ta hardo puse bet raso unallocated.

 

EDIT : Susitvarkiau pats galit rakinti tema.

:song:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...