Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

mStories.lt - Viskas tik prasideda! [ Forumas atidarytas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 239
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

mano avataras viska pasako apie visokius battle xujattle

To ir tikėjausi. Aišku čia nieko blogo, netu pirmas ir netu paskutinis kuris neišdryso, kita vertus, teisingai sakai kam čia kovoti, jug ir taip aištku, kas turi daugiau patirties, mano poeilgis buvo vaikiškas šiuo atžvilgiu, sėkmės tobulėjant, gal kada būsi neblogas gfxeris.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

24a6sPH.jpg


 


Sukurta komanda /kviesti [ GUI ].

Sukurta komanda /vaziuoju - visoms tarnyboms.

Padaryta komanda /iskvietimai - rodys žaidėjus kurie yra išsikvietę tarnybą ir niekas nėra priėmę jų iškvietimo.

Ištaisyta klaida dėl kurios perkant transportą mesdavo kad turite visas transporto priemones.

Nuo šiol įkritus nuosavai transporto priemonei į vandenį normalei rašys jog ji sprogo arba ikrito į vandenį.

Sukoduotas spidometras(Kolkas rodo tik greitį ir modelį).

Ištaisyta klaida su VISAIS textdrawais (mano žioplumo klaida).

 

Kaip atrodo spidometras: 

KTmZXsq.jpg

 

 

Jeigu norite daugiau atnaujinimų t.y didesnių ir su nuotraukomis, parodykite kaip jūs to norite ir padėkite reklamuoti Y-V projektą!! Ačiū!

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...