Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

mStories.lt - Viskas tik prasideda! [ Forumas atidarytas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Eik, kas tu čia toks, ramintojas koks? :D Pfffffffffffff :D Kad jau mane skype kontaktuose turi, tai jau erelis.. :D

Suprask Minato ir ką kad nestartuos žmogus pabandės būs tu bandėi kurti projektą ? nemačiau ir negirdėjau tad gali nūraminti gazą biški ir kai pradėda ant tavęs stumt kas iškarto gazdini kad bus blogai bet taip nepasirodo kad gali ait kitur komentuot o ne bičui projektui pats nieko nesukurei o ant kitu varai ir paskui verki kampe gg .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 239
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Suprask Minato ir ką kad nestartuos žmogus pabandės būs tu bandėi kurti projektą ? nemačiau ir negirdėjau tad gali nūraminti gazą biški ir kai pradėda ant tavęs stumt kas iškarto gazdini kad bus blogai bet taip nepasirodo kad gali ait kitur komentuot o ne bičui projektui pats nieko nesukurei o ant kitu varai ir paskui verki kampe gg .

 

Tu rimtai nieko nežinai, kas dedasi aplinkui. :/  Taip, bandžiau kurt projektą. :) Nematei ir negirdėjai, nes nieko aplamai apie samp nežinai. Kur ir kada aš gazdinau? :D Parodyk, įdomu darosi. :) Taip, esu sukūręs. Daugiau negu Bičas manau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, čia tu, tas duxelis, kuris tuoj bus užgaidintas, bet parodyk tu man tuos protingus žmones, noriu labai pamatyt juos aš. :)

Nemalonu, duxeli.

Megsti stumti ant kitų o pats nieko nesukuri ir pisi protą kad aš apie sampą nieko nežinau ? so go fuck yourself :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

You can go and fuck yourself, I don't give a shit about you. Parodyk, ką pats esi sukūręs, labai įdomu būtų pamatyt.

Tai tu viską šita pradėjai stūmimus kad esi geriausias ahuėnas " mapperis " bet kitų darbus pamatai ir pradėdi kritikuot . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu viską šita pradėjai stūmimus kad esi geriausias ahuėnas " mapperis " bet kitų darbus pamatai ir pradėdi kritikuot . 

 

Tai kur tavo pačio parodyti darbai? lenki temą link manęs, tačiau pats save praleidi.

Aš ant nieko nestūmiau ir niekur nesakiau, kad esu ahuėnas mapperis ir, kad geresnių nėra taip pat nesakiau, gali neskiest miltais. Matai, žmonės kelia savo darbus tam, kad gautų tos kritikos - aš ją ir pateikiu.. Eilinis tavo apgailėtinas bandymas užstumt ant manęs, pasakant, jog aš geriausias. Geriausio nėra, nebuvo ir manyčiau nebus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kur tavo pačio parodyti darbai? lenki temą link manęs, tačiau pats save praleidi.

Aš ant nieko nestūmiau ir niekur nesakiau, kad esu ahuėnas mapperis ir, kad geresnių nėra taip pat nesakiau, gali neskiest miltais. Matai, žmonės kelia savo darbus tam, kad gautų tos kritikos - aš ją ir pateikiu.. Eilinis tavo apgailėtinas bandymas užstumt ant manęs, pasakant, jog aš geriausias. Geriausio nėra, nebuvo ir manyčiau nebus. :)

Žmogau, prasilenkei su realybe. Sakai, kad esi sukūręs daug daugiau už Bičą, bet to neparodai. Kiti tau knisa protą, tu prašai, kad jie parodytų, ką padarę. Neūžauga tu mažas, užauk pagaliau ir suprask, kad gyvenime už tave yra, buvo ir bus geresnių, o tu tik eilinis pastumdėlis, kuris su savo kvailomis tiesomis pateikia durną kritiką, kuri visiškai klaidinga ir įmatoma tik durnių akimis - tavo akimis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, prasilenkei su realybe. Sakai, kad esi sukūręs daug daugiau už Bičą, bet to neparodai. Kiti tau knisa protą, tu prašai, kad jie parodytų, ką padarę. Neūžauga tu mažas, užauk pagaliau ir suprask, kad gyvenime už tave yra, buvo ir bus geresnių, o tu tik eilinis pastumdėlis, kuris su savo kvailomis tiesomis pateikia durną kritiką, kuri visiškai klaidinga ir įmatoma tik durnių akimis - tavo akimis.

 

 Kaip įmanoma prasilenkti su realybe? tai kur aš dabar? ateity pagal visą reikalą? ačiū už tavo posityvumą ir optimiškumą, aš tai labai vertinu. Matai, sunku man lygintis su Biču, nes jis scripteris, o aš mapperis, tačiau ką jis padarė? ties san-andreas viską sukūrė ancezas, aš esu kūręs su Britu, Renui fC'ą sumappinau. Taip, gyvenime yra už mane kietesnių, bet parašysiu tau vieną įdomų dalyką - UŽ TAVE IRGI YRA KIETESNIŲ IR SU JAIS LYGINANT TU ESI EILINIS ŠŪDAS, TODĖL NEŽEMINK KITŲ. Aš nieko nežeminu, apie visą šitą projektą buvo išreikšta mano nuomonė su daug Bičui žinomų argumentų, kodėl nepasiseks jo projektas. Viskas, nyk man iš akių, neįdomus esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Kaip įmanoma prasilenkti su realybe? tai kur aš dabar? ateity pagal visą reikalą? ačiū už tavo posityvumą ir optimiškumą, aš tai labai vertinu. Matai, sunku man lygintis su Biču, nes jis scripteris, o aš mapperis, tačiau ką jis padarė? ties san-andreas viską sukūrė ancezas, aš esu kūręs su Britu, Renui fC'ą sumappinau. Taip, gyvenime yra už mane kietesnių, bet parašysiu tau vieną įdomų dalyką - UŽ TAVE IRGI YRA KIETESNIŲ IR SU JAIS LYGINANT TU ESI EILINIS ŠŪDAS, TODĖL NEŽEMINK KITŲ. Aš nieko nežeminu, apie visą šitą projektą buvo išreikšta mano nuomonė su daug Bičui žinomų argumentų, kodėl nepasiseks jo projektas. Viskas, nyk man iš akių, neįdomus esi.

Čj , paverkei kad tavęs neprieme į projektą ir dabar sako kad nieko nepavyks :DDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip įmanoma prasilenkti su realybe? tai kur aš dabar? ateity pagal visą reikalą? ačiū už tavo posityvumą ir optimiškumą, aš tai labai vertinu. Matai, sunku man lygintis su Biču, nes jis scripteris, o aš mapperis, tačiau ką jis padarė? ties san-andreas viską sukūrė ancezas, aš esu kūręs su Britu, Renui fC'ą sumappinau. Taip, gyvenime yra už mane kietesnių, bet parašysiu tau vieną įdomų dalyką - UŽ TAVE IRGI YRA KIETESNIŲ IR SU JAIS LYGINANT TU ESI EILINIS ŠŪDAS, TODĖL NEŽEMINK KITŲ. Aš nieko nežeminu, apie visą šitą projektą buvo išreikšta mano nuomonė su daug Bičui žinomų argumentų, kodėl nepasiseks jo projektas. Viskas, nyk man iš akių, neįdomus esi.

Tai tu nyk iš čia. :D

Nei tave kvietė čia dūchintis kas nors , nei ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įšėjau čia nesėdetum ir neverktum kad šūdinas projektas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pasigaditas pats jau viskas . 

 

Aš nesakau, kad čia šūdinas projektas. Aš sakau, kad jis nestartuos. :) Tu ir vėl prisigalvoji savo nesąmonių ir bandai jas primesti kitiems. Ai, ir jeigu klausi kam išėjau - išėjau į geresnį projektą. :)

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...