Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

mStories.lt - Viskas tik prasideda! [ Forumas atidarytas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 239
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Minato tu esi gaidys ir *Myliu SuperGames.lt* tu kitiems aiškini ? Čia tavo nuomonė nereikalinga ,kai išmoksi scriptint normaliai ,tada ir aiškink ,o dabar moki tik negražiai mappint ir tiek .. 

 

Pats tu gaidys. Kodėl mano nuomonė nereikalinga? Čia visų nuomonė reikalinga, čia forumas. Atsigauk apsismaukėli *Myliu SuperGames.lt*. Moku scriptint normaliai, pickupai jau galingas reikalas yra. :P Gražiai ar negražiai mappinu - ne tavo supistas reikalas. Tu turbūt ir tiek nemoki. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats tu gaidys. Kodėl mano nuomonė nereikalinga? Čia visų nuomonė reikalinga, čia forumas. Atsigauk apsismaukėli *Myliu SuperGames.lt*. Moku scriptint normaliai, pickupai jau galingas reikalas yra. :P Gražiai ar negražiai mappinu - ne tavo supistas reikalas. Tu turbūt ir tiek nemoki. :)

Na ,kad tu visus kritikuoji . Rašai savo nesamonęs  "Projektas nestartuos" Scriptinti tik gal su pickup ,o dėl map aš galiu pasakyti nieko nemokėdamas gražiau sumappinčiau:). Tai gaideli ramink bazara ,nes nukris sparneliai;( ,kai ant tavo projekto stums ,tai ir tau nepatiks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats tu gaidys. Kodėl mano nuomonė nereikalinga? Čia visų nuomonė reikalinga, čia forumas. Atsigauk apsismaukėli *Myliu SuperGames.lt*. Moku scriptint normaliai, pickupai jau galingas reikalas yra. :P Gražiai ar negražiai mappinu - ne tavo supistas reikalas. Tu turbūt ir tiek nemoki. :)

Skriptinti - Nemoki. Mapint - Mapini neblogai. 

Neverkit gi čia dėl kiekvieno šūdo, Kiciau, laikyk emocijas, nes tikrai jos niekam nepadės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ,kad tu visus kritikuoji . Rašai savo nesamonęs  "Projektas nestartuos" Scriptinti tik gal su pickup ,o dėl map aš galiu pasakyti nieko nemokėdamas gražiau sumappinčiau:). Tai gaideli ramink bazara ,nes nukris sparneliai;( ,kai ant tavo projekto stums ,tai ir tau nepatiks. 

Bet kad ta kritika visiškai teisinga ir naudinga :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Opa :D Kas pakomentavo ? :D Na žinai kai jis stumia niekam nepatink ,jei ant tavo montgomery.lt stumtu ar tau patiktu? Tai kaip kitiems jaustis?

Stumtu ant mano projekto - aš pabandyčiau jo "STUMIMĄ" nuslopinti argumentais, arba tiesiog private parašyčiau( o ne viešai ), nes private dažniausiai ir nieko nebeturi pasakyti, o kaip visi mato pranešimus - tai paleidžia keiksmus ir panašiai, tipo, kad atrodytu kietesniai.

Na tiesiog, Minato iš prigimties toks yra - jam mažai kas įtinka, o daug kam tai nepatinka( tų Tarpe aš ir esu ), tiesiog Minato tik reikėtu užsičiauptu, arba private viską aiškintis, daug paprasčiau.

Taip pat, aš neturiu jokio pagrindo manyti jog tas projektas startuos, argumentas tas - Jog Bičas eina į kitus projektus labai dažnai ir kolkas jokio progreso nebesimato, tik jog domenas nupirktas. 

Čia tik mano nuomonė, Minato, eik mapint tik :D Visiems taika!

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stumtu ant mano projekto - aš pabandyčiau jo "STUMIMĄ" nuslopinti argumentais, arba tiesiog private parašyčiau( o ne viešai ), nes private dažniausiai ir nieko nebeturi pasakyti, o kaip visi mato pranešimus - tai paleidžia keiksmus ir panašiai, tipo, kad atrodytu kietesniai.

Na tiesiog, Minato iš prigimties toks yra - jam mažai kas įtinka, o daug kam tai nepatinka( tų Tarpe aš ir esu ), tiesiog Minato tik reikėtu užsičiauptu, arba private viską aiškintis, daug paprasčiau.

Taip pat, aš neturiu jokio pagrindo manyti jog tas projektas startuos, argumentas tas - Jog Bičas eina į kitus projektus labai dažnai ir kolkas jokio progreso nebesimato, tik jog domenas nupirktas. 

Čia tik mano nuomonė, Minato, eik mapint tik :D Visiems taika!

 

 

[17:50:06] Bičas: "Na tiesiog, Minato iš prigimties toks yra - jam mažai kas įtinka"
[17:50:09] Bičas: aukso žodžiai
 
Teip. O visa kita nesąmonės. Bet tu Divito kartais pašneki gerai. ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

[17:50:06] Bičas: "Na tiesiog, Minato iš prigimties toks yra - jam mažai kas įtinka"
[17:50:09] Bičas: aukso žodžiai
 
Teip. O visa kita nesąmonės. Bet tu Divito kartais pašneki gerai. ;)

 

Tiesiog viskas yra logiška ir tu vėl su tai nesutinki, kaip ir minėjau, savo nuomone geriau pasilaikyk sau, ar privačiai parašyk kam nors.

Minato, ramiai, fsio, einu maudytis, užtenka čia su jumis tų diskusijų . :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog viskas yra logiška ir tu vėl su tai nesutinki, kaip ir minėjau, savo nuomone geriau pasilaikyk sau, ar privačiai parašyk kam nors.

Minato, ramiai, fsio, einu maudytis, užtenka čia su jumis tų diskusijų . :D

Eik, kas tu čia toks, ramintojas koks? :D Pfffffffffffff :D Kad jau mane skype kontaktuose turi, tai jau erelis.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...