Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

mStories.lt - Viskas tik prasideda! [ Forumas atidarytas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 239
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Tai ne dar viena istorija, kai užsiregistravę atsirandate eiliniame serverio spawne ar kokioje San Fierro stotyje... Pas mus bus viskas kitaip!

Pas mus užsukę į serverį, iškart būsite sudominti vien pačios istorijos pradžios: Užsiregistruosite, pasirinksite lytį, pasirinksite savo veikėjo istoriją, ir būm - Jūs atsirandate apmokymų saloje, kurioje išmoksite elementariausių serverio dalykų, baigę apmokymus, pradėsite savo gyvenimą Las Venturas miesteliuose.

 

Niekas cia ne kitaip. Vos ne kiekvienam eiliniam serveryje gali pasirinkti istorija ir zaisti. Apmokymai yra net LTG.lt mode, so. ;)

 

Automobilių sistema... Ir vėl eilinė... Drįstu teigti jog ne! Tik pas mus galėsite turėti 5 transporto priemonęs, visą sistemą stengsimės išvystyti kuo paprastesnę ir lengviau suprantamą kekvienam užsukusiam naujokui į serverį. Ją perprasti manau bus nesunku.

 

Puti arabus kaip reikalas. Taip, eiline. 5 transporto priemones jau kazkas "originalaus"? LOL! "isą sistemą stengsimės išvystyti kuo paprastesnę ir lengviau suprantamą kekvienam užsukusiam naujokui į serverį. Ją perprasti manau bus nesunku." vadinasi eilinis sudas, nes net neverta manau rasyti, kas ten tokio "paprasto". :D

 

Verslų sistema... Verslai turės mažą pelną per minutę, o gal net per valandą, nes mūsų projekto verslų sistema veiks 24/7 veikiant serveriui.

Nothing new at all.

 

Naujos gaujų komandos: /gkomandos, /giseiti, /gskin. Gaujų sistema baigta, liko įdėti transportus ir bazes. 

 

Patarciau daryti viska su GUI, komandas net as is interneto nukopines cj sukruciau.

 

Sekmes, I know you can do it better !
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Niekas cia ne kitaip. Vos ne kiekvienam eiliniam serveryje gali pasirinkti istorija ir zaisti. Apmokymai yra net LTG.lt mode, so.  ;)

Nepagavai minties... "Apmokymų sala", ech, nepaaiškinsiu dabar.. :D

 

 

 

Puti arabus kaip reikalas. Taip, eiline. 5 transporto priemones jau kazkas "originalaus"? LOL! "isą sistemą stengsimės išvystyti kuo paprastesnę ir lengviau suprantamą kekvienam užsukusiam naujokui į serverį. Ją perprasti manau bus nesunku." vadinasi eilinis sudas, nes net neverta manau rasyti, kas ten tokio "paprasto".  :D

Pagyvensim pamatysim.

 

 

 

Nothing new at all.

 

Nes dar nieko ir nesugalvojau ^^

 

 

Patarciau daryti viska su GUI, komandas net as is interneto nukopines cj sukruciau.

Kas norėjo, tas žino jog pats kūriau ^^ net kodą matė.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepagavai minties... "Apmokymų sala", ech, nepaaiškinsiu dabar.. :D

 

Pagyvensim pamatysim.

 

 

Nes dar nieko ir nesugalvojau ^^

 

Kas norėjo, tas žino jog pats kūriau ^^ net kodą matė.

 

WOW, apmokymu sala ohohohohoho. KAIP ORIGINALU OHO

Tai, kad jau matosi.

Ir nesugalvosi :D

Maladiec, kad pats kurei. Patirties igavai params uzmest :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOW, apmokymu sala ohohohohoho. KAIP ORIGINALU OHO

Tai, kad jau matosi.

Ir nesugalvosi :D

Maladiec, kad pats kurei. Patirties igavai params uzmest :P

1. Taip, orginalu, ir tu net nenumanai kaip aš viską padarysiu :P

2. Nieko dar nesimato, nes sukurtas tik saugojimas ir krovimas, bet maksimalus žaidėjo mašinų kiekis kuris yra lengvai redaguojamas, vieno skaičiuko pakeitimu.

3. Ir dar kaip sugalvosiu :)

4. Taip, ir dar kaip įgavau!!!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kiek procentų modifikacijos atlikęs? Nes matau tik 0.0.8 atnaujinimą, o jeigu su tokiu atnaujinimu forumą atidarot ir dar vasarą, o kaip iki modifikacijos galo liko nemažai ( sprendžiu iš parašytu atnaujinimų ) tai nekažką. 

Ne ekstrasensas kad suskaičiuočiau  :mucha: Velniai žino kaip čia gausis.

Galima ir vasarą žmonių pririnkt, vakarais ypač :D

Redaguota , nario Bičas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas dalykas, matau pasirinkau paprasto tipo modifikacijos kūrimą? Ar ne?

 

P.S Aš nesuprantu Emilis, pavydi, ar kas čia jam blogai... 

Na kaip ir jo, šūdo nekišiu, dėsiu elementariausius dalykus kurie pravers žaidime :)

 

Tik pats Emilis ir žino kas čia jam pasidarė  :lol:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip ir jo, šūdo nekišiu, dėsiu elementariausius dalykus kurie pravers žaidime :)

 

Tik pats Emilis ir žino kas čia jam pasidarė  :lol:

Pavydas, arba kaip ir visa laiką - bandymas pisti protą kitiems, bet tai daro nesekmingai, man net graudu į jį jau žiūrėti... Kniso visiems su MAP darbais proto, kaip dauguma už jį geriau mapina, o jopapa, dabar kažką su skriptu bando pasakyt kaip sukuręs viena pickupą ir taip atvčj dvi dienas kurė. Emili, nenoriu pyktis, bet jau užknisai mane tu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavydas, arba kaip ir visa laiką - bandymas pisti protą kitiems, bet tai daro nesekmingai, man net graudu į jį jau žiūrėti... Kniso visiems su MAP darbais proto, kaip dauguma už jį geriau mapina, o jopapa, dabar kažką su skriptu bando pasakyt kaip sukuręs viena pickupą ir taip atvčj dvi dienas kurė. Emili, nenoriu pyktis, bet jau užknisai mane tu. 

 

Tai neziurek, taves cia maziausiai reikia. Sedi tam savo montgomery ir sedek. Mapperius keiti pats kaip kojnes, bet ai, nepradekim apie tave, nes mane tu taip pat seniai uzpises esi. Bandai cia saudyt kazka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas dalykas, matau pasirinkau paprasto tipo modifikacijos kūrimą? Ar ne?

 

P.S Aš nesuprantu Emilis, pavydi, ar kas čia jam blogai... 

 

Ko man pavydet? Biciuks yra maladiec, tai as noriu padet jo projektui, kad nebutu kaip eilinis tavo sudinas projektas montgomery, kuriame vapsie nieko originalaus nera. Apie namu sistema tai net nesneku, totalus GOWNO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Is neturejimo ka veikti paskaiciau jusu tema ir iskart sypsena atsirado, man tik toks vaizdas susidare, kad jum visiem pms'as ^^. Zinoma teskite savo barni, nes keliate tik tema i virsu ir darote ja populeria, o vietoi to, kad cia pyktis ar kazka irodyneti eitumet i a.z . Man tai isvis juokinga kodel kazkas kazka turi irodyneti, svarbu ne ka kiti galvoja apie tave ar tavo darbus, o kaip pats zinai ka sugebi ir nesigiri tuom. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Is neturejimo ka veikti paskaiciau jusu tema ir iskart sypsena atsirado, man tik toks vaizdas susidare, kad jum visiem pms'as ^^. Zinoma teskite savo barni, nes keliate tik tema i virsu ir darote ja populeria, o vietoi to, kad cia pyktis ar kazka irodyneti eitumet i a.z . Man tai isvis juokinga kodel kazkas kazka turi irodyneti, svarbu ne ka kiti galvoja apie tave ar tavo darbus, o kaip pats zinai ka sugebi ir nesigiri tuom. Peace.

Man tai visai patinka tie jų barnei, jau +100 atsakymų per keletą dienų ir viskas tik Minato and Divito dėka, thanks guys :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...