Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

R.V. Designs (atnaujinta, trijų metų progresas)


Edas Basmasteris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 metų...
prieš 3 valandas(-ų), Edas Basmasteris parašė:

Beveik po trijų metų prisiminiau šį tinklapį ir sugalvojau atnaujinti temą. Gal kam bus įdomu. :D

 

 

 

Sveikas sugrįžęs! Labai įdomūs darbai. Nieko panašaus nesu tikriausiai matęs.
Truputį off-topic: rugsėjį turbūt ir aš pradėsiu studijas (ne su grafika) Coventry Universitete, kokios nuomonės esi apie jį? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 16 valandas(-ų), Ethno parašė:

 

Sveikas sugrįžęs! Labai įdomūs darbai. Nieko panašaus nesu tikriausiai matęs.
Truputį off-topic: rugsėjį turbūt ir aš pradėsiu studijas (ne su grafika) Coventry Universitete, kokios nuomonės esi apie jį? :)

Lietuvių mėgstamas universitetas, pagal statistiką pavojingiausias miestas UK. :D pats universitetas neblogas, tikrai daug galimybių jame. Bet nesitikėk sėdėti tarp protingiausių žmonių :D didžiausias minusas tai, kad nesijaučia studijos vertos tų pinigų, paskolos tokios didelės. Manau geriausios sritys studijuoti čia yra mechanika, automobilių dizainas.

O šiaip lietuvių čia daug, visada rasi su kuo prigerti vidury savaitės, ar savaitgalį :D Pats jau pažįstu 20+ lietuvių čia. Ir pats miestas man patinka, gyvenu 5min iki uni, 20min iki traukinių stoties, 5min iki autobusų stoties, 20min iki lidlo tai viskas po ranka :D jei kraustysies, žiūrėk kad CV1 būtų, užsiknisi kitaip vaikščiot. Ir nemokėk daugiau 300£ per mėn už nuomą.

Bet aš asmeniškai čia nebestočiau antrą kartą, mano atveju tai laiko ir pinigų švaistymas. Jei gali, bandyk stoti į stipresnį uni, kur įstoti sunkiau.

Redaguota , nario Edas Basmasteris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
(redaguota)

Praėjo pusantrų metų nuo paskutinio papildymo. Dabar visiškai perėjau prie 3D, dirbu freelanceriu Londone.

Pridedu pora naujesnių darbų pavyzdžių. Jei yra besidominčių 3D dizainu, galbūt norinčių studijuoti tai, galit kreiptis arba šitam forume, arba instagrame žinute, padėsiu kaip galėsiu.

Daugiau darbų: https://www.instagram.com/roks44/

 

CryingDevil_00000.jpg

CryingDevil_00001.jpg

Main_00010.jpg

Main_00145.jpg

Redaguota , nario Edas Basmasteris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...