Peršokti į turinį

DJbrunetė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 366
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Man kaip tik įdomu, ką tu realiai šnekėtum. Stovėtum kaip pabučiuota ir klausytum kaip dėdė šneka. Malalietkius, sliekiukas, o kaip tu moki. Kas lietuvių mokytoja šitų mielybinių žodelių išmokė? Nu taigi tiek patyrusi visko, per visus galus padaryta, praleisi progrą ant nemokamo čiulpimo? Jei būtum normali, tai neskiestum čia savo nesąmonių, o paskui apsišikusi nesedėtum ir nepasakotum to ko nežinai, kaip sakiau visi už ekrano gali būti kieti, bet kai realybėje reikia tiesiai į akis pasakyt vienam, tai nixūja neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

klausyk, valink n* neužknises, pisa mane ar ne čia ne tavo reikalas, eik ble paprašyk kokio čiuvo padaris pro šikna. tau neatsibodo čia savo nevykusias teoremas išvedžiot genijau? eik gyvenima susirask nebetrynes šiknos į kėde.. draugų tu gal neturi? , nieko nuostabaus jei neturėtum, su tokiu bendravimu eik pasikart, ateisiu apšikt tavo kapo. Sulysk ble* iš kur išlindai, tokiu niekam tikusiu pasaulyje nereikia. Tave gal mažą į siena pamėtė, kad atsigautum,bet tikriausia ne į naudą, nes ir taip invalidas gavais. Pis man proda kažkoks *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tiesą pykstamą. Šiaip ne aš čia savo nevykusias teorijas išvedinėju o tu, sprendi apie žmogų jo net nepažinodama. Nesinervink, ryži vaikai gims. Eik broliukui cibuliuką pabaksnosi, gal bent taip nervus numalšinsi. Iš kur tų draugų tiek turi, taip siuntinėdama *Myliu SuperGames.lt*, ir labai mokėdama bendraut. Nu žinai, kokia pati tokie ir draugai. Ai, dar patarimas vienas, užsiregistruok pas pscihologą, nes bebadant tau skylęs kažką į galvą užtaikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu laba diena, aš pirma tave užsipuoliau, ar tu? Pirmas mane ant kūrvos išvartiai, nors vienintelis dalykas ką tu žinai apie mane tai tėra mano vardas, pats nepažinodamas stumi, ir dar man knisi protą. nepatinku aš tau tai ir nelysk į akis, man tavo draugyjos nereikia. Draugų turiu nes esu draugiška (aišku tik ne su isigimėliais), o jeigu ant manęs kažkas stumia aš netyliu, niekam neleisiu savęs žemint, juolab tokiam kaip tu. Man nusišikt ant tų tavo patarimu. Nenori draugiškai, nereikia, išvisk tada nelysk, o ne kažkokiu labai protyngu ir išauklėtu žmogum vaidink, kuris sugeba tik kritikuot kitus į save nepažiurėdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik pacitavau kito nario nuomonę, kuri tau labai nepatiko, užsiliepsnojai ir taip gavos. Kaip tu kalbi taip ir aš galiu. Aš kitų nekritikuoju, tik savo nuomonę išsakau, o tai daryti čia manau galima. Niekas ir nesisiūlo tau į draugus, tuo labiau nenoriu, kad tu ja taptum. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik pacitavau kito nario nuomonę, kuri tau labai nepatiko, užsiliepsnojai ir taip gavos. Kaip tu kalbi taip ir aš galiu. Aš kitų nekritikuoju, tik savo nuomonę išsakau, o tai daryti čia manau galima. Niekas ir nesisiūlo tau į draugus, tuo labiau nenoriu, kad tu ja taptum. :)

Tai puiku, į draugus aš tau nesiperšu.

-- Papildyta --

P.S iš trečios foto sprendžiu esi prasiči*lpus.... K***A...

Dar vienas, pisau aš ant tavo nuomonės, slysk bordiūrais prasrutėli tu ble* , smauki *Myliu SuperGames.lt* iš čia, kaip ir minėjau, nepatinka kažkas? į pm. Visokiu žmoniu yra debile tu *Myliu SuperGames.lt*, pas viena veidas toks, pas kita toks, dėl lupu taipogi. Atsiusk savo foto, pažiurėsim kas per tobulybe esi. ;) Tavo foto aš išryškinčiau ir pakabinčiau bufete, kad maži vaikai saldainiu neimtu.

-- Papildyta --

Ramiau biški, gal gana čia stumt vienam ant kito?

Tai ramkinkit tuos vaikus nesedėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičius ginča tarp Kęstučio ir Emos galima susidaryti nuomone koks žmogus yra. Brunetė nemoka minčių ir teiginių dėstyt be keiksmų, kaip, "Daunas, čiulpikas, dalbajobas" ir kt, argi gražu taip kalbėti? Matosi kas per viena panelė esi, keikiasi, rūko ir dar debilais vadina nepažinodama kitų realybėje. Vėliau pamatysi, kad žmonės buvo teisūs sakydami, kad rūkyti nesveika, negražu ir t.t, suprasi, kad ne taip litus leidai ir, kad veltui sveikatą gadinai. Dar vienas tavo populiarus žodis "Vaikus", visi yra vaikai iki aštuoniolikos metų, pačiai turbūt ne ką daugiau, tad gali apsiraminti svaidydama žodžius iš savo pigaus,netūriningo žodyno. Kęstutis kartais pasikarsčiuoja, bet dėsto mintis beveik be jokių keiksmų ir tikrai yra geresnis žmogus nei tu. Ema, pradėk lankyti pamokas, mesk rūkymą ir pradėk proboguoti sveiką gyvenseną. Peace out.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik pacitavau kito nario nuomonę, kuri tau labai nepatiko, užsiliepsnojai ir taip gavos. Kaip tu kalbi taip ir aš galiu. Aš kitų nekritikuoju, tik savo nuomonę išsakau, o tai daryti čia manau galima. Niekas ir nesisiūlo tau į draugus, tuo labiau nenoriu, kad tu ja taptum. :)

Tai puiku, į draugus aš tau nesiperšu.

-- Papildyta --

P.S iš trečios foto sprendžiu esi prasiči*lpus.... K***A...

Dar vienas, pisau aš ant tavo nuomonės, slysk bordiūrais prasrutėli tu ble* , smauki *Myliu SuperGames.lt* iš čia, kaip ir minėjau, nepatinka kažkas? į pm. Visokiu žmoniu yra debile tu *Myliu SuperGames.lt*, pas viena veidas toks, pas kita toks, dėl lupu taipogi. Atsiusk savo foto, pažiurėsim kas per tobulybe esi. ;) Tavo foto aš išryškinčiau ir pakabinčiau bufete, kad maži vaikai saldainiu neimtu.

-- Papildyta --

Ramiau biški, gal gana čia stumt vienam ant kito?

Tai ramkinkit tuos vaikus nesedėje.

Manau tu čia apsimetinėji,kad merga,nes bazaras kaip berno... O foto kokios sesės įkėle,nu bet nesvarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Taip, taip neprimęsk čia kažko, nes viską aš apie tave galiu papasakot, tada tikrai ištrynsi temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik pacitavau kito nario nuomonę, kuri tau labai nepatiko, užsiliepsnojai ir taip gavos. Kaip tu kalbi taip ir aš galiu. Aš kitų nekritikuoju, tik savo nuomonę išsakau, o tai daryti čia manau galima. Niekas ir nesisiūlo tau į draugus, tuo labiau nenoriu, kad tu ja taptum. :)

Tai puiku, į draugus aš tau nesiperšu.

-- Papildyta --

P.S iš trečios foto sprendžiu esi prasiči*lpus.... K***A...

Dar vienas, pisau aš ant tavo nuomonės, slysk bordiūrais prasrutėli tu ble* , smauki *Myliu SuperGames.lt* iš čia, kaip ir minėjau, nepatinka kažkas? į pm. Visokiu žmoniu yra debile tu *Myliu SuperGames.lt*, pas viena veidas toks, pas kita toks, dėl lupu taipogi. Atsiusk savo foto, pažiurėsim kas per tobulybe esi. ;) Tavo foto aš išryškinčiau ir pakabinčiau bufete, kad maži vaikai saldainiu neimtu.

-- Papildyta --

Ramiau biški, gal gana čia stumt vienam ant kito?

Tai ramkinkit tuos vaikus nesedėje.

Manau tu čia apsimetinėji,kad merga,nes bazaras kaip berno... O foto kokios sesės įkėle,nu bet nesvarbu.

Nu jūs vėl tą patį. :DD

Dabar prašau pasakykit kaip turi atrodyti merginos ir vaikino "bazaras". :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičius ginča tarp Kęstučio ir Emos galima susidaryti nuomone koks žmogus yra. Brunetė nemoka minčių ir teiginių dėstyt be keiksmų, kaip, "Daunas, čiulpikas, dalbajobas" ir kt, argi gražu taip kalbėti? Matosi kas per viena panelė esi, keikiasi, rūko ir dar debilais vadina nepažinodama kitų realybėje. Vėliau pamatysi, kad žmonės buvo teisūs sakydami, kad rūkyti nesveika, negražu ir t.t, suprasi, kad ne taip litus leidai ir, kad veltui sveikatą gadinai. Dar vienas tavo populiarus žodis "Vaikus", visi yra vaikai iki aštuoniolikos metų, pačiai turbūt ne ką daugiau, tad gali apsiraminti svaidydama žodžius iš savo pigaus,netūriningo žodyno. Kęstutis kartais pasikarsčiuoja, bet dėsto mintis beveik be jokių keiksmų ir tikrai yra geresnis žmogus nei tu. Ema, pradėk lankyti pamokas, mesk rūkymą ir pradėk proboguoti sveiką gyvenseną. Peace out.

Mikai, vaikai skaitosi iki 12 metų, po jų jau eina paaugliai, žinoma vaiku galima būti kad ir 20 metų, pagal savo elgesį. Nežinau ar aš geresnis žmogus, bet aš esu toks koks esu, ir už ekrano per daug neišsišokinėju, nevaidinu kažko ko nepasakyčiau apie kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano sveikata yra, kaip jūs nesuprantat, pinigai taipogi mano, kokios jum bėdos? Kai mane kūrva vadina patys net manęs nepažinodami aš turiu tilėt? Nu jeigu jūs visiškai neturit noro bendraut, nebendraukit, prašau aš jūsų kad būtumėt mano draugais, pažįstamais ar panašiai? neprašau. Tai ko patys kabinates ?aš nekalta kad jūs nedraugiški.

-- Papildyta --

Taip, taip neprimęsk čia kažko, nes viską aš apie tave galiu papasakot, tada tikrai ištrynsi temą.

Oho pagazdinai, prašom rašyk ką žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik pacitavau kito nario nuomonę, kuri tau labai nepatiko, užsiliepsnojai ir taip gavos. Kaip tu kalbi taip ir aš galiu. Aš kitų nekritikuoju, tik savo nuomonę išsakau, o tai daryti čia manau galima. Niekas ir nesisiūlo tau į draugus, tuo labiau nenoriu, kad tu ja taptum. :)

Tai puiku, į draugus aš tau nesiperšu.

-- Papildyta --

P.S iš trečios foto sprendžiu esi prasiči*lpus.... K***A...

Dar vienas, pisau aš ant tavo nuomonės, slysk bordiūrais prasrutėli tu ble* , smauki *Myliu SuperGames.lt* iš čia, kaip ir minėjau, nepatinka kažkas? į pm. Visokiu žmoniu yra debile tu *Myliu SuperGames.lt*, pas viena veidas toks, pas kita toks, dėl lupu taipogi. Atsiusk savo foto, pažiurėsim kas per tobulybe esi. ;) Tavo foto aš išryškinčiau ir pakabinčiau bufete, kad maži vaikai saldainiu neimtu.

-- Papildyta --

Ramiau biški, gal gana čia stumt vienam ant kito?

Tai ramkinkit tuos vaikus nesedėje.

Manau tu čia apsimetinėji,kad merga,nes bazaras kaip berno... O foto kokios sesės įkėle,nu bet nesvarbu.

Čia ne tau suprast kas per ginčas, neturi ką pasakyti tai tylėk...

-- Papildyta --

Dar vienas dalykas -

DJbrunetė neįsžeisk man tu užneši į tokia merigna kuri turbut taip prabadyta, klausia už kiek čiulpi tu „ ATSAKAI: Tas tau mažiausiai turėtu žinot “, kaip atsakai atsakinėk lietuviškai.

P.S - Visi verkia, tegu jin p**** su visais, tegu ruko, ar ką nors kitą. Tigi jos gyvenimas ne jūsų. :]

-- Papildyta --

Iš kokio tu miestelio? Naujemesčio? Berčiunu? Ar kur? Velžio gal?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičius ginča tarp Kęstučio ir Emos galima susidaryti nuomone koks žmogus yra. Brunetė nemoka minčių ir teiginių dėstyt be keiksmų, kaip, "Daunas, čiulpikas, dalbajobas" ir kt, argi gražu taip kalbėti? Matosi kas per viena panelė esi, keikiasi, rūko ir dar debilais vadina nepažinodama kitų realybėje. Vėliau pamatysi, kad žmonės buvo teisūs sakydami, kad rūkyti nesveika, negražu ir t.t, suprasi, kad ne taip litus leidai ir, kad veltui sveikatą gadinai. Dar vienas tavo populiarus žodis "Vaikus", visi yra vaikai iki aštuoniolikos metų, pačiai turbūt ne ką daugiau, tad gali apsiraminti svaidydama žodžius iš savo pigaus,netūriningo žodyno. Kęstutis kartais pasikarsčiuoja, bet dėsto mintis beveik be jokių keiksmų ir tikrai yra geresnis žmogus nei tu. Ema, pradėk lankyti pamokas, mesk rūkymą ir pradėk proboguoti sveiką gyvenseną. Peace out.

Už tokią iškalbą, gal ir vertėtų tau pakelti reputaciją.

Sveika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...