Peršokti į turinį

DJbrunetė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jie nesiperša man į draugus, jie tiesiog draugiški, nu bet kaip kas supranta :)

Jų "draugiškumas" išryškėja tik bendraujant su mergina. B)

Kai tavęs nėra prisijungusios prie SuperGames forumo, atsiveria tikrasis vaikinų pasaulis. 8|

Šito tai nežinau, visko gali būt :D

-- Papildyta --

efb029862e83182aaa229eb7736bf7e920.jpg

P.s va matot aš rukau? oho, va čia tai nuodėmę radot. šiais laikais retas atvėjis kuris neruko. Kiti sako va kaip šlykštu kai pana rūko..radot bėda dėl ko pergyvent, žiurėkit savęs geriau nekritikave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 366
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveika. :)
<...> Tiems, kuriems nepatinka mano išvaizda, ar tai ką darau – galit nesivarginti , nes nelabai domina mane <...>

Laikai save negražia? :rolleyes:

Ne, ji turi omeny, kad jai poxui graži ji kažkam ar ne, patinka jos elgesys ar ne. Pasikėlimas :)

Taip jei ir pochui kaškas pasakytu graži tai jinai čia alptu :D

klausyk brolau, jautiesi užkalbintas? Man dėmesio netrūksta genijau.

Oi, oi tik nereike cia savo mandruma rodyti, pasakiau savo nuomone ir tiek beto as tau ne brolau :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

RUKYK NAFIK! :D Jau senai sakiau, kad rūkai. :D

RUKAU NAFIK!! IR NIEKAM *Myliu SuperGames.lt**T NEKLIUDO, NEI DRAUGAM NIEKAM, TIK JUM VA UŽKLIUVO, ATSIRADO ŠVENTIEJI, NERŪKANTYS!

-- Papildyta --

Bučiuot rūkančią merginą - tas pats kaip laižyt peleninę.

oho, tu čia iš patirties ar google tavo patarėjas?

Tu pabandyk pasibučiuot su rūkančia mergina ir po kokiu 10min palaižyk peleninę.. jauti skirtuma genijau ?

-- Papildyta --

Bučiuot rūkančiam vaikinui rūkančią merginą - tas pats kaip rūkyti cigaretę.

Jeigu mergina rūko ir vaikinas rūko jokio rukalu skonio nesijaučia.

-- Papildyta --

Bučiuok kiek tik nori, bet ar malonu? :D

eik susirask nerūkančia, ko čia ūži atsisėdęs, labai jau didelis ekspertas, visko matęs, viską žino, tapati rūkanti į tave nežiūrėtu.

-- Papildyta --

Bučiuok kiek tik nori, bet ar malonu? :D

Jei mergina rūpinasi higiena tai nieko baisaus.

jie šito nesupranta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kurie draugiški, kai kurie ne ;D , užkliuvo, kad rukau, savo sveikata gadinu ne jų, tuo labiau, kad neisiu ir nesibučiuosiu aš su jais :D

-- Papildyta --

Oi, oi tik nereike cia savo mandruma rodyti, pasakiau savo nuomone ir tiek beto as tau ne brolau :mucha:

oi,oi pis*u aš ant tos tavo nuomonės, kažkas nepatinka, į pm, jasna?

Jau už*isot, nebūsiu draugiška dbr tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bučiuok kiek tik nori, bet ar malonu? :D

eik susirask nerūkančia, ko čia ūži atsisėdęs, labai jau didelis ekspertas, visko matęs, viską žino, tapati rūkanti į tave nežiūrėtu.

Kam man ieškot, jei pačios gali susirast? Kritikas, o ne ekspertas. "Sveikatą" gadini, pinigus į balą mėtai, duodu garantą, kad rūkyt pradėjai dėl savo aplinkoje esančių žmonių, noriu būt "kieti" kaip ir jie, kai suagęs rūko, tai tiek to, nusiraminimas ir pnš, bet kaip tokio amžiaus vaikai jau pradeda traukt dūmą, tai totalus dėmesio trūkumas. Ir šiaip net nenoriu, kad į mane tokios žiūrėtų, kuo jos geresnės už k****? Nu nelabai kuo, tik kad reikia daugiau vargt kol gauni ko nori. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bučiuok kiek tik nori, bet ar malonu? :D

eik susirask nerūkančia, ko čia ūži atsisėdęs, labai jau didelis ekspertas, visko matęs, viską žino, tapati rūkanti į tave nežiūrėtu.

Kam man ieškot, jei pačios gali susirast? Kritikas, o ne ekspertas. "Sveikatą" gadini, pinigus į balą mėtai, duodu garantą, kad rūkyt pradėjai dėl savo aplinkoje esančių žmonių, noriu būt "kieti" kaip ir jie, kai suagęs rūko, tai tiek to, nusiraminimas ir pnš, bet kaip tokio amžiaus vaikai jau pradeda traukt dūmą, tai totalus dėmesio trūkumas. Ir šiaip net nenoriu, kad į mane tokios žiūrėtų, kuo jos geresnės už k****? Nu nelabai kuo, tik kad reikia daugiau vargt kol gauni ko nori. :)

Manęs nepisa, kad buki,durneliai nesupranta, jog tai mano sveikata, mano pinigai, kai rukysiu is tavo pinigu, tada tu man

pisk protą, o dabar dusk. Ką myli? draugus, linsmybes, plotus, muzika, ar kompa debile ? šventas Kristupas atsirado, mažiau

čia skaityk pamokslus o susirask gyvenimą. Užpisa tokie niekam tike moliūgai.

-- Papildyta --

Sveiki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...